מה דין הקפצת הודעות?

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
מה דין הקפצת הודעות?

הודעה על ידי דובון » 10:59 ,28 נובמבר 2010, א'

די "מת" כאן בפורום הקניה והמכירה מאז שינוי הכללים.אני מרשה לעצמי לשאול שאלה טכנית ביחס להקפצת הודעות מכירה ישנות.האמת שאין לי ציפיות מוגזמות-החודשים האחרונים שבהם פרסמתי מודעות כאלה (לפני שנה וחצי)היו חוויה סופר מתסכלת.מי שיש לו אוסף שנבנה סביב שנת 2000 ,בדולר של 4.5 ש"ח בממוצע,וששילם דמי דואר ומכס כחוק,אנוס למכור בהפסד.השאלה אם זה הפסד "רגיל" של 30 אחוז או הפסד פנומנלי של 50 אחוז מהמחיר השקלי ששולם לפני שנים רבות.הייתי כאן וגם כאן,הרווח העיקרי היה בפגישות עם אנשים מעניינים שהכרתי בדרך זו,ובמציאת מקור מימון לפרוייקט מצווה קטן שהרמתי אז.אם תרצו-זה היה גם תרגיל רוחני-בודהיסטי של השתחררות מאחיזה בחפצים.כבר מזמן רציתי להעביר לכם תחושותיי ביחס לסיפורי האיימים שרצו כאן בדבר "הסוחרים" שמנצלים את הפלטפורמה כדי להפיק רווחים ולהתפרנס ע"ח הבעלים.מי שמכיר אותי קצת (והיו כאן פעם לא מעט כאלה) יבין שאם אליי כיוונו-זה היה הפספוס של העשור!
ולעניינו-נשארו כמה פריטים, שבהסתברות גבוהה לא יימכרו, נוכח המחירים שאחינו בני ישראל מוכנים לשלם לעת הזאת.האם כדי להקפיצם צריך לקנות מן האתר"חבילת פרסום"?הרושם שגם הקונים הפוטנציאליים, הלא רבים, מצאו להם מגרש משחקים אחר!
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

Guest

Re: מה דין הקפצת הודעות?

הודעה על ידי Guest » 23:29 ,30 נובמבר 2010, ג'

הי דובון
חבילת ההודעות בפורום אינה חבילה יקרה, עלות החבילה למוכרים:
מכירה של עד 3 פריטים תעלה 100 ש"ח.
מכירה של עד 6 פריטים תעלה 200 ש"ח.
מכירה של 10 פריטים תעלה 280 ש"ח.
הסכומים כוללים מע"מ. תוקף החבילה יהיה לשנה, ותפקע לאחר שנה מיום רכישתה.
סוחרים המעוניינים למכור דרך החנות האינטרנטית מוזמנים לפנות למנהל השיווק אלי בן שימול בדוא"ל eli@knife.co.il
או לטלפון האתר 073-2100866.
לא נראה שעלות הפעוטה של רכישת חבילה הוא גורם מרתיע.
מסכים איתך שהפורום אינו פעיל לאחרונה בניגוד לפורומים אחרים, נראה לי ענין יותר עקרוני יותר מכל דבר אחר, אני באמת עשיתי המיטב ללכת לקראת האנשים.
בכל מקרה סוחרים כן עשו שימוש בפורום בעבר ולכן היה מנגנון החיוב,
לשאלתך הספציפית אין בעיה להקפיץ הודעות ישנות אבל לא ניתן לשרשר אליהם מוצרים חדשים.
גלישה מהנה,

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים