למכירה- פול צ'ן/האנווי Practical speacial katana

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
Pika007
חדש בפורום
למכירה- פול צ'ן/האנווי Practical speacial katana

הודעה על ידי Pika007 » 20:22 ,28 ינואר 2010, ה'

למכירה חרב איכותית מבית האנווי (פול צ'ן, איך שתרצו לקרוא להם....)
Practical special katana
http://www.casiberia.com/product_details.asp?id=SH2376
חרב בעלת איזון דומה לשל איאייטו, מצוינת למי שעובר מאיאייטו לא חדה לחרב חדה ראשונה ורוצה להמשיך להתאמן על צורה, טכניקה, ולהתחיל להתאמן בחיתוך פרקטי, או לקאטות וחיתוכים מהירים בשרשרת.
עשויה מפלדת קארבון 1566 (כלומר, 0.6% קארבון בפלדה, 5 מסמל כרום מוסף לתהליך, משפר את החוזק המבני (tensile strength) של החרב) בחיסום דיפרנציאלי, כמו כל החרבות של האנווי (חוץ מהראפטורים), עם הבלטת ההאמון הטבעי בחומצה.
פיטינגים וטסובה מפליז ולא סגסוגות אבץ מסריחות למיניהן
טוסקאמאקי (הליפופים על הטסוקה בצורת יהלומים) מזמש סינטתי, צורת ליפוף מסורתית (ליפופים בכיוונים מתחלפים)
הייתה בשימוש מועט, הנזקים היחידים שיש עליה קוסמטיים, שריטות שטח קלילות. יורד עם כל משחת פוליש כמו metal glo או פיקאל, הסיבה היחידה שאני לא מוריד היא שפשוט אין לי, כי שריטות שכאלו לא מפריעות לי, ולהיפך- זה שהן שם מראות על שימוש, ושלא מדובר על צעצוע לקישוט. אפשר לראות בתמונות.
תמונות

תמונה

תמונה

הנזק ה "ממשי" היחיד שקיים הוא על הסאיה, הקצה טיפה מכורסם, ככה זה הגיע במשלוח, אין שום השפעה על הפונקציונאליות-
תמונה

התמונות הקודמות צולמו בכוונה במצלמה עם פלאש חזק במיוחד שמבליט כל פגם פצפון, לא הצלחתי לתפוס את השריטות בשום צורה אחרת.
במציאות הפלדה מבריקה יותר מהתמונות הנ"ל, הנה דוגמה קצת יותר מתונה (למרות שהאיכות לא משהו)-
תמונה

באמת חרב נפלאה, נמכרת בגלל שעברתי להתאמן עם חרב ארוכה וכבדה יותר שאני מרגיש שמתאימה לי יותר.
החרב שומנה אחרי כל שימוש (ופעם בחודש במצבים שלא היה בה שימוש), כולל ניקוי מדי פעם באבקת אוצ'יקו, תחזוקה שוטפת.
מגיעה עם תיק נשיאה שחור פשוט.
הכסף הולך הצידה, אני חוסך לחרב יקרה מאוד.

לקבל מחיר בבקשה ליצור קשר במייל/פרטי
אפשרי לשלוח בדואר שליחים או עם חברת שליחויות, נייד באיזור עמק יזרעאל והערים מסביב (עפולה, חיפה, בנימינה, ואם יהיה צורך אולי גם טבריה) עם רכב במידה ומוסיפים את עלות הדלק למחיר החרב.
מעדיף למסור באופן אישי, ואם יש צורך להדריך לגבי תחזוקה (ראיתי כמה מקרים בפורום של אנשים שקנו חרב ראשונה ובתמימותם ניסו לנקות עם אקונומיקה, מה שגרם להחלדה מיידית)

ליצירת קשר- במייל בבקשה, Pika007@Gmail.com , טלפון ינתן שם.
אפשר גם לשלוח ה"פ בפורום.

המכירה הינה לבני 18 ומעלה בלבד, בהתאם לחוקי הפורום ומדינת ישראל

Pika007
חדש בפורום

Re: למכירה- פול צ'ן/האנווי Practical speacial katana

הודעה על ידי Pika007 » 21:52 ,17 פברואר 2010, ד'

נמכר!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים