למכירה חרב ONIYURI(חרב למתאמני נינג'יטסו) מתוצרת CHENESS

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
בודו
נושא - כלים
למכירה חרב ONIYURI(חרב למתאמני נינג'יטסו) מתוצרת CHENESS

הודעה על ידי בודו » 21:49 ,20 ספטמבר 2009, א'

שלום,
אני מעוניין למכור חרב ONIYURI מתוצרת CHENESS שנועדה במיוחד למתאמני נינג'יטסו.
החרב חדשה לגמרי, זה עתה הגיעה לארץ. היא מגיע עם כל מה שמגיע חרב של CHENESS, בעלת פלדה עשירה בפחמן -9260(הרבה יותר חזקה ועמידה מפלדות אחרות כדוגמת ה1045). החרב הנ"ל היא לא חרב צעצוע, היא מפלצת לחיתוך, ועל זה יעידו הסרטונים בקישור הבא: http://www.sword-buyers-guide.com/authe ... sword.html
החרב הינה ארוכה מהמותר בUSPS ולכן היה צורך בחברת הובלה פרטית, בנוסף לטרחה הרבה עם משרד התמ"ת והמכס להשגת האישורים הנחוצים(לא פשוט עבור חרבות חדות) - אני מבקש עבור החרב 750$, אבל אני גמיש(עד גבול מסויים).

*החרב לא צעצוע - היא כלי נשק לכל דבר והיא עלולה להסתכן את המשתמש במקרים שבהם הוא לא זהיר או חסר ניסיון. המכירה תבוצע בהתאם לחוקי האתר ומעל גיל 18 בלבד!*

במידה ואתם רוצים ליצור איתי קשר תשאירו הודעה פרטית או תגיבו פה.

*תיקון 1: הלינק לסקירה של החרב תוקן*

COLT
חדש בפורום

שלחתי לך הודעה בפרטי, עוד אין תשובה

הודעה על ידי COLT » 18:33 ,19 אוקטובר 2009, ב'

אשמח לראות את החרב, צור קשר בפרטי.

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 15:17 ,20 אוקטובר 2009, ג'

מכרתי את החרב הנוספת, אוכל להזמין שוב אם תרצה(משלוח כשבוע וחצי מיום ההזמנה). אתאם איתך בתחילת שבוע הבא לגבי ביקור וראיית החרב.

יום טוב,
בודו.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 20:43 ,22 אוקטובר 2009, ה'

נראה לא רע בכלל,
בודו יש לי שאלה בנוגע לחרב, אם תועיל בטובך.

בלינק יש תמונה של הידית, שנראית ארוכה במיוחד, למעשה , משין גאנטו או קאטאנה.
יש לך מושג למה ?

saya
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי saya » 17:52 ,23 אוקטובר 2009, ו'

אמיר_לב כתב:נראה לא רע בכלל,
בודו יש לי שאלה בנוגע לחרב, אם תועיל בטובך.

בלינק יש תמונה של הידית, שנראית ארוכה במיוחד, למעשה , משין גאנטו או קאטאנה.
יש לך מושג למה ?
הידית ארוכה מהרגיל (בערך 14-15 אינץ') כדי לאפשר טכניקות שונות, כמונעילות ובריחים, של נינג'יטסו שמבוצעות בעזרת הטסוקה, שלא יהיה אפשרי לבצע עם ידית "רגילה" של 9-11 אינץ'.

קורא_בהרים
חדש בפורום

הודעה על ידי קורא_בהרים » 0:37 ,29 אוקטובר 2009, ה'

בדיוק קראתי בפורום אומנויות לחימה שם כתבו כי שיטה כלשהי של נזירים יפניים שהיה אסור להם לשאת קטאנה מלאה, השתמשו בוואקיזאשי עם ידית ארוכה על מנת לקבל את העוצמה של מכות הקאטנה לטובת חדירת שריון ולטובת איזון מול הטווח של הקאטאנה.

מצד שני, אני לא מכיר את השיטה לעומק ויכול להיות שאני מטעה אותכם - בכל מקרה זה מעניין :)

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 8:46 ,29 אוקטובר 2009, ה'

זה לא בדיוק וואקאזישי, זה בין וואקאזישי לקאטאנה. מבינה עקרונית(בלי להכנס לבריחים ותרגילים נוספים) ההיתרון הברור של הקאטאנה שהיא נראית כמו קאטאנה לכל דבר. קרי, מאחר והיא קצרה יותר, אבל האורך הכולל שלה (כולל הסאיה, נדן) זהה לאורך של קאטאנה רגילה מתקבל הרושם שזהו קרב שקול, אלא שהצד השני לא יודע שהחרב של היריב קצרה יותר, ולכן יש ייקח לו פחות זמן לשלוף :twisted: .

מקווה שעזרתי מעט :)

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד