למכירה- קשת קומפאונד

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
אמיר_לב
אביר האפל
למכירה- קשת קומפאונד

הודעה על ידי אמיר_לב » 9:29 ,22 יוני 2009, ב'

לצערי אני נאלץ להפרד מפריט שחיפשתי אחריו די הרבה זמן, אבל זה רק בשביל לפנות את הדרך לפרוייקט אחר.

אז ככה , אני מוכר קשת קומפאונד של חברת גולדן איגל מדגם הוק, היתה בשימוש מועט ואני חייב לציין יש לה כוח, אפילו לאדם גדול כמוני, ככה שלא מתאימה לילדים.
עם הקשת ימכרו עוד כ18 חצים.
תיקון מחיר - 2500ש"ח.

ועוד משהו, גם אם אתם האבא ורוצים לקנות לבן את הקשת אם הוא לא מעל 18 לא תהיה מכירה, כמו כן לא צדתי איתה עד היום כלום, חוץ מדגים ומטרות אני לא יודע איך היא תעמוד מול חזיר בר, או כל חיה "סוסה" אחרת , כדברי אחד המתעניינים.
נערך לאחרונה על ידי אמיר_לב ב 18:39 ,23 יוני 2009, ג', נערך 2 פעמים בסך הכל.

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 16:45 ,22 יוני 2009, ב'

היא עשויה מזהב? הסיבה שאני שואל זה כי בחיפוש קצר מצאתי כמה קשתות מאותו תוצרת ואותו דגם והכי יקר היה בערך 1200 שקל.
.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:34 ,22 יוני 2009, ב'

אל-דודרינו, יש דרך קצת יותר נעימה לאוזן להגיב.
לידיעה.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 18:12 ,22 יוני 2009, ב'

כבר ציינתי את זה פעם - אל-דודרינו - נא #### ### והמשך לחפש באי ביי אולי תמצא את הקשת במחיר זול יותר של בוא נגיד... המממ 1.90 ש"ח... ממש כמו מקדונלדס.

סתם בשביל הידע ... המיתר הפשוט לקשת הזו עולה 300 ש"ח. אבל על פי יודע הדבר הנ"ל בטח רימו אותי

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 18:37 ,22 יוני 2009, ב'

אמיר_לב כתב:כבר ציינתי את זה פעם - אל-דודרינו - נא בלום פיך
#### ###? מילים גדולות מבן-אדם קטן.

אתה מגרזן כאן אנשים תמימים עם מחירים לא סבירים. זכותי לחשוב כך וגם לומר זאת אם בא לי.

הרצל
.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 18:56 ,22 יוני 2009, ב'

El_Duderino כתב:
אמיר_לב כתב:כבר ציינתי את זה פעם - אל-דודרינו - נא בלום פיך
#### ###? מילים גדולות מבן-אדם קטן.

אתה מגרזן כאן אנשים תמימים עם מחירים לא סבירים. זכותי לחשוב כך וגם לומר זאת אם בא לי.

הרצל
אני בנאדם קטן... טוב נו, לדבר עם ##### מוחלט כמוך שמנסה להחזיר לי כי העמדתי אותו על מקומו בעבר זה הופך אותך לאדם דגול ... בקיצור #### ###

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 19:04 ,22 יוני 2009, ב'

לידיעתך אני עוסק בקשתות הרבה מאד זמן. יש לי מושג טוב מה שווה קשת. והקשת שאתה מפרסם כאן באמת שווה לא מעט. אבל היא לא שווה את המחיר שאתה רוצה עליה. ואני לא מתכוון לבלום את פי. אני בטוח שברווז יבוא עוד רגע ויבלום לי אותו. וזאת תהיה עוד תעודה לטוהר המידות של העיסקה שאתה מציע כאן.

מה לעשות? הנהלה שלא איכפת לה שמפרים אצלה זכויות יוצרים גם לא איכפת לה שמבצעים אצלה שוד לאור יום.
.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 19:17 ,22 יוני 2009, ב'

אוי לא , עוד סוחר שהרסתי לו עסקה... מה אני אעשה,ממש גוזל לכם את הפרנסה עם כל העסקאות שאני מריץ
אני מתעסק בקשתות "רק" שנה, וכבר יודע בדיוק מה המחיר של הקשת, וכמה עולה כל חץ כרום (כשיש 18 תקינים לחלוטין) וכמה עולה לכוון אותה ולמתוח מיתר מגוולן חדש, לקנות באם באמים חדשים, שלא לדבר על החלפת כנפיים חדשות

סתם סוד "בין שנינו"(וכל הפורום), כל מי ,מבין האנשים שאני מכיר וסומך עליו, שהתעניין בקשת בינתיים קיבל את המחיר האמיתי, שהוא הרבה יותר משלך אבל גם לא שלי, אבל היתה לי תחושה שיקום עוד #### שיקפוץ בראש כמוך ויזהם לי את ההודעה, זו הסיבה שפרסמתי פה אחרון לכן גם המחיר הזה ... רק בשבילך

סתם עוד דבר לכולם, כל מי שמכיר אותי ועשה איתי עסקאות בעבר יודע , אני לעיתים נדירות מוכר משהו מהאוסף שלי, ואני הוגן כשלעיתים נדירות בכלל מעיז להתווכח על מחיר אז כן תקרא לי #### או מגרזן או כל דבר אחר שנראה לך...

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 19:29 ,22 יוני 2009, ב'

סתם סוד "בין שנינו"(וכל הפורום), כל מי ,מבין האנשים שאני מכיר וסומך עליו, שהתעניין בקשת בינתיים קיבל את המחיר האמיתי, שהוא הרבה יותר משלך אבל גם לא שלי, אבל היתה לי תחושה שיקום עוד #### שיקפוץ בראש כמוך ויזהם לי את ההודעה, זו הסיבה שפרסמתי פה אחרון לכן גם המחיר הזה ...

מהלהט בו אתה מנסה לשכנע אותי בצידקת דרכך אני מסיק שזה עוד מקרה של "על ראש הגנב בוער הכובע" . מה כבר אמרתי? שאתה מוכר יקר?? :D

חוץ מזה, אם הבנתי אותך נכון אתה בכוונה פירסמת כאן מחיר מטעה? מה זה אומר עליך??
.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 21:39 ,22 יוני 2009, ב'

הדבר האחרון שאני מנסה לעשות זה לשכנע ##### כמוך "בצדקתי". הסיבות למחיר שמורות עמי והדבר היחיד שאתה עושה מלבד לנסות לפגוע בשמי הוא לזהם את ההודעה בהתנהגות ### שאני רואה בין התלמידים הבעייתיים. אז עד שברווז יראה את ההודעות וישעה את שנינו דבר שלא ממש ישנה לך בהתחשב בכמות המשתמשים שלך ו/או התרומה "המדהימה" שלך לדיונים בפורום, אל תדאג סוחר, כמו שציינתי לי יש רק קשת אחת שהשקעתי בה הרבה זמן וכסף אני לא מתכוון לגזול את הלחם מפיך אלא למכור משהו שחשוב לי בשביל משהו חשוב יותר.

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 22:11 ,22 יוני 2009, ב'

אומרים שההתקפה זאת ההגנה הטובה ביותר. מי כמוך, מאסטר באומניות לחימה, רקדן סלסה לעת מצוא, ואיש מבוגר שבגילו עדיין תפוס על פנטזיה כמו איזה תיכוניסט ####, בכדי להעיד על כך.

לך תס'פר צ'יזבטים למי שמאמין לך. אבל עלי אתה לא עובד לא עם הפוזה ולא עם המחירים האסטרונומיים שלך.

אני לא סוחר ולא סוכן. עוד לא מכרתי פריט אחד מהאוסף שלי (ויש לי אוסף די רציני). וגם לא אמכור לעולם (בניגוד אליך יש לי קרירה מצליחה שתממן לי את התחביב עד יום מותי). אני סתם אחד שמאד אוהב קשתות, ומעדיף שקונים תמימים שמזדמנים לכאן לא ידפקו על ידי ### כמוך שעושים שם רע לתחום הקשתות כולו.

ריבוי משתמשים? ניראה לי שאתה מבלבל ביני לבין האמ.... :D לבין מישהו אחר. פארנויה זה רע, אולי כדאי שתחפש עזרה מקצועית בענין הזה? אני לא יכול לעזור לך עם זה.

הרצל
.

sagiexe

אני לא מבין את עניין ההתערבות הזה....

הודעה על ידי sagiexe » 22:49 ,22 יוני 2009, ב'

לא ברור לי, מדוע כשבן אדם מפרסם הודעת מכירה, תמיד יש מישהו שצריך להתערב ולקלקל.
בדוק את ההודעה, תראה אם אתה מעוניין ואם מתאים לך, ובמידה ולא...לך.
למה להתחיל עם תגובות?
הדבר משול לאדם שעומד מחוץ לחנות של אדם אחר ומשכנע אנשים לא לקנות אצלו.
באי הפורום, אינם ילדים קטנים ואני בטוח שכל אחד מברר מחירים ובודק לפני שהוא קונה.
הקשת שווה סביב ה 1500 ש"ח. הציוד הנלווה שווה סביב ה 500 ש"ח. בקשת הושקעה
עבודה והחלפת חלקים בשווי רב, וזכותו של כל מוכר לבקש כל סכום שהוא רוצה.
אי לכך ובהתאם לזאת, אני מבקש מכלל באי הפורום, לא מתאים לכם? אל תקנו ואל תחליפו,
אבל למה לקלקל לאדם אחר?

ובהקשר למוכר: מזה זמן רב, אני בקשר עם אמיר שעוזר לי מעל ומעבר בהשגת סכינים,
קונה ממני סכינים, מחליף איתי סכינים, השיג לי חרב יפנית ועוד ועוד ועוד...
הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו, זה שהוא אדם לא ישר.

אני מבקש ממנהל הפורום, להשאיר רק את ההודעה המקורית של הקנייה ולמחוק את כל שאר שרשורי הנאצות (של כלל המשתמשים!). הוחלט ממזמן, שאין מקום לכך בפורום.
נערך לאחרונה על ידי sagiexe ב 23:40 ,22 יוני 2009, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

guss1
חדש בפורום

הודעה על ידי guss1 » 22:56 ,22 יוני 2009, ב'

למה אדם לא יכל להציע פריט למכירה ,בסכום שהוא רוצה מבלי שמישהו יקפוץ מיד?
מתאים לך ?תתקשר לא מתאים ? אל תתיחס !
לא מספיק להיות צדקן,, יש צורך גם בתרבות דיבור !

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 23:03 ,22 יוני 2009, ב'

נאצות? תקרא קצת אחורנית ותראה מי התחיל כאן עם "#### ###" וכאלה. נאצות הוא אומר. מי קרא כאן למי בשמות גנאי? כל הכבוד - באמת. אבל כאן פורום עסקי. כאן צריך להתעסק בעובדות והעובדה היא:

הקשת לא שווה את המחיר שהוא דורש בעדה. נקודה. יתר על כן, היא עברה תיקון וראוי היה לציין אילו חלקים הוחלפו, מדוע הוחלפו? ועל ידי מי הוחלפו? כבר במודעה המקורית - זה למשל הוא שכך לציין במודעה שלו, אבל תודה על הגילוי הנאות - טוב מאוחר מבכלל לא.

בקיצור, קשת שעברה משהו (רק אתה והוא יודעים מה עברה), במחיר מופקע. ממש מעורר תיאבון.

הרצל
.

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 23:06 ,22 יוני 2009, ב'

זה מה שקוראים ריבוי משתמשים? :D
.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 23:34 ,22 יוני 2009, ב'

אני מסכים עם כל מילה שנאמרה כאן על ידי שגיא ועל ידי guss , לא משנה כרגע מה מוצע בהודעה , אם היא לא מוצאת חן בעיניך אתה יכול לא לרכוש או להתעלם לחלוטין ממה שמוצע שם.
זכותו של אמיר לבקש איזה סכום שעולה על רוחו.
אתה לא חייב להסכים אבל גם לא חייב לקלקל. ברווז כבר העיר על זה שהתגובה לשאלתך האם היא עשויה מזהב יכולה להיות יותר נאותה או לפחות דבר יכול להיאמר בצורה יותר נעימה.
כמו כן תמיד יש האופציה לפנות בהודעה פרטית למוכר ולשאול אותו את שאלותייך והשגותיך בצורה יותר נעימה ופרטית .
חע גם יצא להכיר את אמיר אישית ופעם אחת הספיקה לי לאמוד אותו כאדם ישר.

sagiexe

אתה מחמיץ את הנקודה .... וממשיך לחמם את האווירה

הודעה על ידי sagiexe » 23:36 ,22 יוני 2009, ב'

למה זה עיניינך איך הוא בחר לפרסם? למה אתה עושה הגהות ועריכות?
מה לפרסם? מה צריך לפרסם? מה לא צריך? גילוי נאות? גילוי לא נאות?
מה תוקן? מה לא תוקן? כמה שווה? כמה לא שווה?

מה זה עיניינך? למה לקלקל? הרי פעמים רבות המחיר שמבקשים, אינו המחיר שנסגר בפועל.
יום אחד גם אתה תרצה לפרסם מודעה...מה תהיה הרגשתך שכל מיני אנשים יתחילו להתערב לך בפומבי? הרי יש הודעות אישיות.... (אם זה אכן חורה לך ואתה לא קטנוני סתם...)
ובכלל... אין לך בכלל כוונה לקנות את הקשת מלכתחילה, אז סתם להיכנס למודעה ולהרוס?

לא ברור לי הקטע.

וזה לא ריבוי משתמשים... זה ריבוי חברים!

El_Duderino
חדש בפורום

Re: אתה מחמיץ את הנקודה .... וממשיך לחמם את האווירה

הודעה על ידי El_Duderino » 7:08 ,23 יוני 2009, ג'

sagiexe כתב:
וזה לא ריבוי משתמשים... זה ריבוי חברים!
כן. זה שאתם קליקה שתגן אחד על השני בלי שום קשר למציאות זה כבר הבנתי.

בנות, שיהיה לכן בהצלחה. אני את עצמי הבהרתי.

הרצל
.

זילבנג
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי זילבנג » 9:10 ,23 יוני 2009, ג'

:arrow:
נערך לאחרונה על ידי זילבנג ב 11:04 ,23 יוני 2009, ג', נערך 4 פעמים בסך הכל.

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 10:50 ,23 יוני 2009, ג'

רבותיי!
אתם זוכרים שאחד הכללים הבסיסיים בשימוש בפורום זה - לא להתלהם! הפורום הזה לא נועד לפתוח סכסוכים אישיים מכל סוג שהוא. פשוט חבל אם יחסמו אתכם מלהישתמש בפורום הזה להבא, אז עדיף להימנע מלכתחילה. :wink: :idea:
Crocodile Dandy said: That's a knife!

sagiexe

מאיפה הגיע הקטע של הילדים הקטנים?

הודעה על ידי sagiexe » 10:59 ,23 יוני 2009, ג'

מה נדבקתם לקטע של הניצול ילדים קטנים ותמימים לצרכי מכירת סכינים?
המכירה כאן היא באופן גורף מגיל 18 ומעלה בלבד ובצירוף תעודת זהות.
זה פורום לאספנים ומבינים לא לילדים קטנים.
מספיק כבר עם ההתלהמויות הטיפשיות האלה.
יש לך מושג כמה פעמים התקשרו אלי ילדים וחיפפתי אותם (בעיקר דרך פרסום ביד 2)? ולא רק ילדים... אתה יודע שקורה שמתקשרים אלי אנשים מבוגרים שלא נשמעים איי איי איי והמבין יבין
ולמרות הפסד המכירה אני לא מוכר להם?
ממתי תושבי הפורום הקבועים הם ילדים קטנים?

תרדו מהקטע, נדבקתם להודעת מכירה כמו עלוקות. לכו לפורום הכללי ותבכו שם. תפסיקו לעשות שרשורים על הודעות מכירה.

תודה.

ואגב... האולר החלוד נשמע מעניין, אתה יכול להעלות תמונה...???
אני יעלה בקרוב תמונה של היאכטה שלי, אולי נעשה החלפה.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:08 ,23 יוני 2009, ג'

El_Duderino כתב: אבל כאן פורום עסקי.
לא, זה לא.
וברכותיי. זכית בחופש מהפורום לתקופה בלתי מוגבלת.
הפעם, אל תטרח לחזור.
אזהרות ורמיזות לא עובדות, אני רואה.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

בל_רימא
חדש בפורום

הודעה על ידי בל_רימא » 23:35 ,23 יוני 2009, ג'

עבודה טובה ברווז! הראיתם למדרוב הזה.

אבל דבר אחד לא הבנתי, למה המוכר היתקפל עכשיו והוריד את המחיר ב 1000 ש"ח? גם זרקתם את המדרוב הזה וגם הוא בסוף צדק על המחיר הגבוה?

יפה מאד. כל הכבוד.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 23:50 ,23 יוני 2009, ג'

המממ מעניין למה יש משתמש עם השם שלי הפוך עוד אחד מאותה כתובת איי פי ... נו בחיית מה הסיבה להשאר פה עם התנהגות כזו ... אמיר_לב - בל_רימא.
אז ככה טרול, "התקפלתי" במחיר לאחר שחשבתי שכל אותם טרולים סוף סוף ירדו מהקטע, אבל כנראה שלא ...

הנה עוד תוספת לתנאי המכירה,
במקרה של התעניינות טרול/לארץ'/#### חסר חיים/ מחיר המוצר יהיה 3500 ש"ח תלוי עד כמה קשה הטרוליות.

Guest

הודעה על ידי Guest » 23:52 ,23 יוני 2009, ג'

אני הורדתי קצת את הגועל נפש.
אל תגזימו על הביטויים נוגד את כללי הפורום וילדותי, מאוד ילדותי ומיותר.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ואורח אחד