4 סייל

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
dBu24
בלייד ראנר
4 סייל

הודעה על ידי dBu24 » 11:22 ,9 מאי 2009, ש'

להלן כמה סכינים למכירה. לא שהמשבר הפיננסי חו"ח פגע בי קשה אלא הגעתי לידי החלטה שההובי צריך להזין את עצמו מבפנים ולהפנות את המקורות הזמינים למטרות אחרות.

אזי, מפנים קצת מקום במדפים ומתחילים מחדש ובעד אותו אסימון אולי מישהו אחר יהנה גם

להלן הסכינים המוצעים:

תמונה

תמונה

הראשון משמאל הוא להב LAURI PT, 95 ממ, קצת ישן וכבר הספיקה לצמוח עליו פאטינה טבעית אבל קו האמון נראה ברור לגמרי. הידית עץ קשה- לא רוצה להתחייב על שם מדוייק אבל הוא איכותי ביותר. הספייסרים מפליז ווולקן פייבר שחור. הנדן עור בפרה תוצרת ראמאקו פינלנד, מקושט קצת בגסות אבל הציור פשוט ואסטטי. 300 ש"ח "בשער המפעל"

הסכין שבמרכז הוא בעל להב קאנקנפאא הפיני, 105 ממ. מר קאנקנפאא מאד מבוגר ובקושי מייצר עוד ואת הלהב הזה קשה להשיג. ידית עץSAMSA טאילנדי קל משקל ואיכותי .הספייסרים מקרן בופלו ופייבר צהוב. נדן ראמאקו כנ"ל. 300 ש"ח " בשער המפעל"

הסכין הימני הוא LAURI אל חלד 95 ממ, יופי של להב. הידית אלומיניום A380 יצוק למידה ומלוטש, ספייסרים מקרן בופאלו ועור מוקשה. הנדן מעור דגם WESTERN של בריזה בפינלנד. גם 300 ש"ח בשער המפעל.

הסכינים חסונים ואיכתיים, בנויים היטב ומסוגלים לעמוד בכל משימה מתאימה לסכין בלבד: זה לא פטיש, לום (דקר), קילשון, או מברג!!! אין כמובן אחריות על הפיניש של הידית אחרי שימוש בשדה. זה עץ (או אלומיניום במקרה אחד) מטופל בשעווה ולכל חומר המגבלות המכאנים שלו.

הסכינים מעולם לא יצאו מגבולות הבית והשימוש היחיד שנעשה בהם היה קילוף תפוחי עץ לניסיון

אם לאלה תהיה הצלחה מסחררת, יש לי עוד כמה מועמדים להמכר. ניגמור עם אלה ואז אוציא עוד.

אני מסוגל לשלוח את הכל בדאר (+הוצאות אריזה ומשלוח) אבל רצוי ומומלץ "לרדת דרומה" ולמשש אותם ביד

דוד
נערך לאחרונה על ידי dBu24 ב 22:39 ,10 מאי 2009, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

אילן
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי אילן » 19:09 ,10 מאי 2009, א'

יופי של פריטים, לצערי הם אינם בקטגוריית האיסוף שלי. אשמח לדעת אם תהיה מעוניין במכירת פריטים נוספים בעיקר בקטגוריית הצייד "הקלאסי" יותר, אם קיימים כמובן...

יום טוב.

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 20:50 ,10 מאי 2009, א'

אילן כתב:יופי של פריטים, לצערי הם אינם בקטגוריית האיסוף שלי. אשמח לדעת אם תהיה מעוניין במכירת פריטים נוספים בעיקר בקטגוריית הצייד "הקלאסי" יותר, אם קיימים כמובן...

יום טוב.
מה שיש יש.
זה מה יש ואת זה אני מוכר.

"צייד קלאסי" אפשר למצוא בכמעט כל חנות לציידים ויש להם קטלוגים עם דגמים בלי סוף.

לסכינים קאסטום אין כל כך קטלוגים :roll:

דוד

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד