סכין שחיטת בקר אספנות????

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
גל
חדש בפורום
סכין שחיטת בקר אספנות????

הודעה על ידי גל » 21:12 ,3 מאי 2009, א'

קיבלתי מתנה מסבא שלי סכין שחיטה של בקר תוצרת:stainlees steel D.L swiss made כחדשה כמעט ולא שחטו איתה אף פעם.. הבנתי שזה סכין של פעם הייתי רוצה שתעריכו לי אותה הלהב שלה הוא 30.5 ס"מ לא כולל הידית שלה שלא מעץ כמו כל הסכינים מברזל מהודר כמה היא צריכה לעלות??

ואם מישהו מעוניין בקניה שלה -0543392406-גל

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 21:51 ,3 מאי 2009, א'

שלוש שורות ללא סימני פיסוק וללא תמונות. :D
מישהו יכול לשבור את השיא? :D :D

drorhermesh
נושא - כלים

מי מה למה

הודעה על ידי drorhermesh » 8:36 ,4 מאי 2009, ב'

אני חושש שגם המומחים הגדולים ידרשו ליותר פרטים. תמונה, סימנים מזהים, הפניה לאתר היצרן (אם יש). בכל מקרה מעניין לגלות מהוא סכין שחיטה "של פעם".

Guest

הודעה על ידי Guest » 10:22 ,4 מאי 2009, ב'

מה זה? תרגיל בקוסמות. איך אפשר להעריך סכין על פי תיאור מילולי, שגם הוא לא מי יודע מה :roll:
מייק

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 14:56 ,4 מאי 2009, ב'

יש באי-ביי דברים כאלה:

http://cgi.ebay.it/RARE-21-Antique-Kosh ... 0133029251

אבל ללא ספק תצטרך לתת יותר פרטים.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 22:24 ,5 מאי 2009, ג'

אם כבר עוסקים בסבאים ושחיטה-סבא שלי ,שהיה יהודי חרדי ואיש נבון,ועזב אותנו לפני יותר משלושים שנה,נהג להגיד שאם מישהו נועד להיות רוצח-אבל נולד במקרה למשפחה מיוחסת ,ולא רוצים להביך אותם ולחבל להם בשידוכים-מכוונים מהשמיים שבמקום ייעודו המקורי הוא יהפוך לשוחט,וימלא פונקציה ציבורית "נחוצה ומועילה". (המרכאות שלי).
אז אני מניח שאין שינוי כל כך גדול בכלי העבודה שלהם במאות השנים האחרונות,אבל אם מישהו נחוש להרחיב את השכלתו בכלי העבודה של "האמנות הנאצלת"-נדמה לי שאצל ידידנו לובלינסקי יש מחלקה המוקדשת לכך.אולי הוא יוכל להרחיב השכלתנו.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד