מעוניין לקנות סכיני טנטו עד 200 שקל.

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
בודו
נושא - כלים
מעוניין לקנות סכיני טנטו עד 200 שקל.

הודעה על ידי בודו » 19:36 ,11 אפריל 2009, ש'

מעוניין לקנות סכיני טנטו. עדיפות לחבר COLDSTEEL, אך גם חברות אחרות יתקבלו בברכה.
הסכין שאני מעוניין לרכוש אמור להיות במבנה (הלהב) של סכין טנטו מקורית, אולם אם למישהו יש דגם קלאסי של סכין טנטו אני אעדיף זאת :D , במידה ואין סכין כזו או לא בטווח המחיר הנכון, ארצה לקנות אולר עם מבנה להב טנטו (SOG או COLDSTEEL בעיקר) עד ל150 שקל.
הסכין חייבת להיות עמידה וחזקה ומתאימה ללוחמה.
בתודה רבה, בודו.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 18:12 ,12 אפריל 2009, א'

מתי בדקת לאחרונה את מחירי החברות בשמן נקבת? 8O

סתם הערה: מה שאתה מתייחס כ"טנטו מקורי" הוא טרנד אמריקני (מיותר לדעתי הפרטית).
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 19:42 ,12 אפריל 2009, א'

בודו
נדמה לי שסער רומז לך בעדינות (כדרכו) שהציפיות שלך לגבי רמות המחירים לא ריאליות-לפחות לגבי סכין חדש שייקנה כחוק בחו"ל,יישלח בדואר ארצה וישולמו עליו ההיטלים המתחייבים.האם בדקת מחירי קולדסטיל או סוג אצל דילר מוכר ומכובד בארה"ב ,וצירפת דמי דואר אוויר ומע"ם?אינטואיטיבית נראה לי שיעלה לך לפחות כפול מ-150 ש"ח ,וגם יותר-תלוי בדגם.אנא הצג לנו החישוב שערכת להערותיהם של מי שהזמינו כבר לא מעט בחייהם-אולי פספסנו משהו?!
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים