למכירה Aitor Jungle King I

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
SAAM007
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי SAAM007 » 20:32 ,19 פברואר 2009, ה'

לא היה בשימוש - במצב מצויין פרט למספר שריטות על המראה.
מדובר ב"ערכת הישרדות" הכוללת סכין גדול (כ 20 ס"מ להב/ כ 15 ס"מ ידית) שנפתח ובו יש מצפן, ועוד כל מני דברים (האמת שלא פתחתי את הקופסא הקטנה שיוצת ממנו אז אין לי הרבה מושג מה יש בפנים). הנרתיק עשוי פלסטיק שהופך לקלע (רוגטקה), מלופף בחוט שניתן להוריד בעת הצורך (לפי דעתי אחרי שמורידים את החוט מוצאים אבן השחזה מתחת אבל אני לא בטוח - כי לא הורדתי את החוט אף-פעם.
מהנרתיק יוצא עוד סכין קטן בעל מספר פונקציות וקופסאת פלסטיק המכילה גומיה לקלע, מיכל קטן, אבן מגנזיום ומצדו השני של הנרתיק יש מראת סימון, הסבר על הסימונים וסרגל.
הסכין הגדול שוקל משהו בסביבות קילו.
תמונה:
תמונה

עריכה: טוב הסכין חזרה למקומה בארון... אם משהו מעוניין אז שישלח לי הודעה.
נערך לאחרונה על ידי SAAM007 ב 20:53 ,23 פברואר 2009, ב', נערך 2 פעמים בסך הכל.
[url=http://victorinox.saam007.com/gallery.php]תמונות מאוסף ה Victorinox שלי[/url]

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 20:38 ,19 פברואר 2009, ה'

נדב חיפש את הדגם הזה לפני חודש וחצי.אולי הוא עדיין מעוניין בפק"ל ההשרדות הזה,ואולי גם המחיר יתאים לו.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים