עדכון רשימה ראשונה ולקראת השבוע הבא

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
עדכון רשימה ראשונה ולקראת השבוע הבא

הודעה על ידי דובון » 11:35 ,1 ינואר 2009, ה'

כמו עורכי הדין שרוצים להגיש את התביעה הראשונה בשנה החדשה להלן עדכון למתעניינים:
פרגון אוטומטי- נמכר
ספידרקו מורן-נמכר
מיקרוטק וקטור-הוזמן וממתין לתשלום
ספידרקו SPUR-כנראה יעזוב אותי היום
די להפתעתי לא היתה התעניינות אמיתית ב SLB של אל מאר. אז לפני שנעבור לרמיזות פרוידיאניות למה גברים לא אוהבים מכוניות קטנות ולהבים קטנים הנה להנאתכם לינק-שמא פשוט לא הכרתם את הסכין
http://www.almarknives.com/slb-stoutlit ... -p-59.html

ומה ברשימה של יום ראשון הבא:
BM 145HS NIMRAVUS CUB M2
BM 9100S
BM 705SBT
BM 720 BT
SOCOM ELITE MANUAL ACTION 6/2000

בדקו אם משהו מאלה ישנה לכם את החיים! וחוץ מזה הבורסה עולה כעת ביותר משני אחוז.אולי בקרוב תמירו מניות בסכין?!

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 11:46 ,1 ינואר 2009, ה'

יש לך אולי תמונות של הסכינים או אולי שמות של החברות?

אגב אני נוהג בפורד פיאסטה 8)

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 11:56 ,1 ינואר 2009, ה'

BM זה כמובן בנצ'מייד-אהבתי הראשונה בתחום הסכינאות.חילקתי לא מעט מאלה לבני משפחה וחברים קרובים,ובכל זאת נשארו כמה
SOCOM-הוא מפאר המוצרים של מיקרוטק-אהבתי המאוחרת בתחום המתקפלים הטקטיים שעודם בייצור סדרתי.איכות הייצור מרשימה-זה כמו ההבדל בין חליפה מגרדת מהמשביר לחליפה איטלקית מכיכר המדינה.כל אחת מהן מספיק טובה כדי ללכת ללוויה אבל ההרגשה שונה בתכלית!

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 13:51 ,1 ינואר 2009, ה'

היי אלישע :P
אחלה רשימה לשבוע הבא!

ד''א סחבק התחיל לעבוד בתור ברמן באחד הפאבים בעיר :D
אז אני יוכל לשוב לממן את שיגעונותי!
בתודה,
אלירן דהן.

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 14:23 ,1 ינואר 2009, ה'

חסרים מחירים. :D

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 16:09 ,1 ינואר 2009, ה'

פסל
וודאי שאין מחירים!זה עדכון על החמישיה הקודמת ,והודעה מראש על מה שיפורסם ביום ראשון,כדי שתוכלו להתעניין מה זה,לברר אם זה חסר לכם בחיים או באוסף,להגדיר תקציב ולפנטז.ביום ראשון יהיו גם מחירים ועוד קצת חומר רקע על כל סכין (מנקודת ראותי) כל מי שקנה עד היום יוכל להעיד שלא עשקתי אותו.אני גם משיב בשמחה למסרים פרטיים

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 16:26 ,1 ינואר 2009, ה'

שלום דובון (מצטער לא יודע את שמ הפרטי שלך).
המחירים של שבוע שעבר היו הוגנים בהחלט. חשבתי שזו מחירה חדשה, מסתבר שזה רק קדם פרסום, לפתוח קצת טאבון לחברה.
NIMRAVUS דווקה עשתה לי צביטה קטנה בלב, אם הלהב הייתה PLAIN אז....
כרגע אני רק מסתכל. :)
יש הנאה גם בהתבוננות בתמונות. בכייף הייתי מסובב בידיים את הסכינים שפרסמת , כי זו הנאה גדולה יותר.

Dinger
תושב קבע בפורום

Re: עדכון רשימה ראשונה ולקראת השבוע הבא

הודעה על ידי Dinger » 16:32 ,1 ינואר 2009, ה'

היי אלישע!

יש לי שאלה... אולי אתה רוצה להחליף ספידרקו SPUR שלך אל סכין של Benchmade ?
בלי משהוא, פשות סכין אל סכין.

סכיון הוא חדש בקופסה...

http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... pic&t=1490

אם מעניין לך - 0526089224 רומן

david448
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי david448 » 20:17 ,1 ינואר 2009, ה'

יש לך BM 610 RUKUS?

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 21:43 ,1 ינואר 2009, ה'

דייויד-אין לי בנצ"מייד 610

רומן-הSPUR נמכר היום

פסל-קודם כל אתה חייב לנו סיפור על סכין המטבח האולטימטיבית.שנית הנימרווס(זה אגב הקטן מבין השניים) הוא כן PLAIN EDGE כמו שאתה אוהב.מה שבלבל אותך היה ה-HS.במקרה זה אין הכוונה למשונן אלא לסוג הפלדה-M2 שהיא פלדה מאד קשה שעושים ממנה מקדחים )HS=HIGH SPEED?
ודבר שלישי-אם אתה רוצה למשש-קפוץ על הרכבת ובוא לתל אביב בתיאום מראש.תקבל איסוף מתחנת הרכבת והסעה לאותו בית קפה שבו ישבתי עם האביר (שגם הוא הגיע מחיפה)
אלישע

Dinger
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי Dinger » 22:07 ,1 ינואר 2009, ה'

תוב :)

אם תרצה בקרוב להחליף אולי משהו מ-Spyderco אל סכין שלי - תיתקשר 8)

תודה

רומן

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 17:09 ,2 ינואר 2009, ו'

אלירן D
ברכותיי על המשרה החדשה!אני מקווה שבערד הפאבים הם מקומות מהוגנים ולא מאורות של סמים בשירותים וסקס בחצר.מצד שני-אם הייתי ברמן ובן 18 אולי הייתי חושב אחרת :lol:

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 17:23 ,2 ינואר 2009, ו'

:lol: :lol:

תודה רבה,
ואין לך על מה לדאוג, הפאבים בערד הם שלווים ונדיר מאד לראות מיקרה אלימות או ביזה מסוג זה או אחר.

לא נראה לי שחברתי תקבל בברכה את עניין הסקס בחצר אבל בואו נשמור על זה בסוד ממנה
חחחח
:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
בתודה,
אלירן דהן.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 14:22 ,3 ינואר 2009, ש'

אחי האספנים
מחר צפוי אצלי יום די אינטנסיבי ,ולא יהיה לי הרבה זמן לתקשורת איתכם.לכן נקדים מעט את חליפת האינפורמציה.ובכן-פרסמתי כבר בראשית השרשור את החמישיה השניה המוצעת למכירה. גם ה-SLB של אל מאר עדיין זמין לרכישה ופרסמתי לינק לאתר היצרן.
רוב הפריטים המוצעים במצב חדש בקופסה-הגם שהם די וותיקים וייצורם פסק לפני מספר שנים.החריג היחיד הוא הBENCHMADE 705 SBT שהוא משומש משהו-השתמשתי בו כמה שבועות שימוש לא אגרסיבי עד שהחלטתי שאני לא כ"כ אוהב את הפרופורציה בין הידית ללהב ,והוא לא כ"כ נוח לי ביד,אבל זה רק אני-יש אנשים שמתים על הדגם כ-EDC ,ותוכלו לקבלו במחיר נוח יחסית לסכין מתקפל מבית טוב וחומרים איכותיים עם AXIS LOCK. עוד ברשימה הBM9100S שהוא אוטומטי רציני עם נצרה,הנימרווס קאב מפלדה סופר קשה וה BM720 שנועד להחליף אצלי את ה-705 אבל לא זכה והוא אולר איכותי,חזק ויפה לשימוש יומיומי.
ולקינוח המיקרוטק SOCOM ELITE הידני משנת 2000-אתם אמורים להכיר כבר את חולשתי לאיכות של מיקרוטק.מי שלא החזיק אף פעם ביד-זה כמו להסביר למי שמכיר רק קוריאנית קטנה בצבע עכבר מליסינג איך מגרגר מנוע של אלפא רומיאו!!נסו פעם ותבינו.
אתם מוזמנים להגיב-דרך הפורום או בפרטי-לשאול שאלות וטוב מכך-להודיע שאתם מעוניינים
אלישע

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד