ושוב אני נאלץ למכור עוד סכינים!!!

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
הפטיש
אביר האפל
ושוב אני נאלץ למכור עוד סכינים!!!

הודעה על ידי הפטיש » 7:11 ,4 ספטמבר 2008, ה'

איזה בעסה!!! :cry: אבל ממש אין לי ברירה אחרת... אני מוכר את סכין SERE של AL MAR, סכין שלא מיוצרת יותר בגרסה שיש לי - הגרסה האורגינלית של הכוחות המיוחדים של פורט-בראג בארה"ב, עם הסמל שלהם על הלהב. מצב הסכין חדש לגמרי, להב פלדת אלחלד 6A, מושחז משני צדדים, צד אחד משונן, ידית מיקרטה ירוקה מלוטשת, נדן עור שחור עם כיס לאבן השחזה פלוס אבן מקורית, לא משומשת, סכין נהדרת כפריט אספנות וגם לשימוש. אני אומר מראש - היא יקרה: לי היא עלתה 1200 ש"ח, אני מוכר אותה ב - 800. לא הולך על פחות, מצטער!

מלבד זאת, אני מוכר גם קוקרי נפאלי אורגינל, תחילת מאה 20, נדן עור מקורי, ידית עץ עם קישוטי פליז, הסכינים הקטנות חסרות. הפריט הינו אותנטי, לא תיירותי, היה לפניי באוסף של רם סידי - קרמיט. לי עלה 400, אני מוכר אותו ב - 300 ש"ח, סופי!

אני חיפאי, אין לי אפשרות לנדוד בארץ עם הסחורה, המעוניינים לקנות ייאלצו להגיע עד אליי. לא זמין בשבתות, חגים, שישי וערבי חג. כן זמין בחול המועד. מצ"ב לינקים לתמונות.
ליצירת קשר: 054-8006203, moshehecht@yahoo.com

http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... m=15&pos=6

http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... =15&pos=13
תודה מראש,
משה הכט
Crocodile Dandy said: That's a knife!

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 10:24 ,7 ספטמבר 2008, א'

אוקיי, מכרתי את שתיהן! :lol:
Crocodile Dandy said: That's a knife!

פרסם תגובה