המכירה נמשכת - שלב ב'!!!

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
פרסם תגובה
הפטיש
אביר האפל
המכירה נמשכת - שלב ב'!!!

הודעה על ידי הפטיש » 21:02 ,23 אוגוסט 2008, ש'

בצער רב וביגון קודר נעלך אנוכי להיפרד לשלום משני פריטים נוספים מהאוסף שלי. הפריטים לא זולים, אני אומר מראש.
1. חרב SIDEARM קצרה של תותחנים של צבא ארה"ב משנות 30 של מאה 19 עד מלחמת אזרחים כולל, מצב טוב מאוד, ידית וניצב יציקת פליז מאסיבית מאוד, להב ישרה ורחבה, עם FULLERS, שמורה ומטופחת היטב, ללא נדן, פריט הסטורי אורגינלי. 600 ש"ח.

2. סכין PUUKKO של FISKARS, כן, החלטתי למכור גם אותה בסוף! חדשה לגמרי, לא הייתה מעולם בשימוש, נדן עור עם פס השחזה, הלהב באורך 15 ס"מ, פלדת פחמן מחושלת חישול מכאני, ציפוי טפלון שחור נגד חלודה ונצנוץ, ידית מחומר סינטטי לא ידוע לי איזה בדיוק, הוא איננו מחליק בידיים, אחלה של סכין, מתאימה לחיילים ואזרחים כאחד, העיצוב של PELTONEN, בעבר יצרן קאסטום פיני. 500 ש"ח.

למעוניינים ליצירת קשר: 054-8006203, moshehecht@yahoo.com לא זמין בשבתות!
מצ"ב לינקים לתמונות, ניתן לארותם גם בגלריה כאן באתר הזה, תחת שם "הפטיש". אני גר בחיפה, ואין לי אפשרות לנדוד בארץ אם הסחורה! המעוניינים יצטרכו להגיע עד אליי!
אגב, הטומהוק הוייטנמי עדיין עומד למכירה! 200 ש"ח, חדש לחלוטין.

http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... m=15&pos=3

http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... =15&pos=15

תודה מראש,
משה הכט
Crocodile Dandy said: That's a knife!

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 12:04 ,25 אוגוסט 2008, ב'

PUUKKO של FISKARS נמכרה!!! :D

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 14:02 ,26 אוגוסט 2008, ג'

נמכרה החרב!!! יללה, רבותי, הגרזן מחכה לבעלים חדשים! כל הקודם זוכה!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד