סכין SWITCHBLAD

פורום ייעודי לקנייה ומכירה של סכינים בין חברי הפורום.
חוקי הפורום
ההודעות בפורם הינן חינם.
השימוש לסוחרים בפורום אסור והוא מיועד לאספנים המעוניינים למכור סכינים במסגרת תחביב ולא יותר מ-6 פריטים בשנה.
האחריות במסגרת מכירה הינה על המוכר. מוכר שמוכר סכינים או ציוד אחר בפורום ימכור רק לבגירים מעל גיל 18, המוכר מתחייב כי יבדוק באמצעות סריקת ת.ז של המוכר או צילום מסמך מזהה רשמי, קודם למסירת הממכר לקונה או לשליחתו.
תהנו, מקווה כי תרוו נחת מהמערכת. הנהלת האתר.
נעול
357M
חדש בפורום
סכין SWITCHBLAD

הודעה על ידי 357M » 16:31 ,23 יוני 2008, ב'

שלום אני מחפש ליקנות סכין SWITCHBLAD (או סכין אוטומטית איטלקית אחרת) ראיתי את הסכינים האלה ונורא אהבתי אותם ואני רוצה ליקנות אחת כזאת הייתי רוצה שאחד מחברי האתר ימכור לי אם יש להם,שלא תבינו לא נכון יש לי אוסף של סכינים(לא דווקה סכינים נשק קר אחר גם) ונורא הייתי רוצה סכין כזאתי לאוסף,אם יש לכם עוד אחת אשמח ליקנות גם אותה או אם אתם מכירים חנות או יבואן כל שהוא של סכינים כאלה.סליחה אם אני לא כל כך יודע על מה אני מדבר :roll:

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 16:57 ,23 יוני 2008, ב'

למה דווקא קפיצית? ומה עוד יש לך באוסף, שנחשב נשק קר שהוא לא סכינים, אם אפשר לשאול?
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 17:05 ,23 יוני 2008, ב'

במקרה כמה הודעות למטה יש אחת כזו בדיוק, פריט טוב במחיר מצויין (חפש אותה בין האחרות):

http://www.sakin.co.il/modules.php?name ... =1083#6584
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

Erez-Gavish
חדש בפורום

הודעה על ידי Erez-Gavish » 18:09 ,23 יוני 2008, ב'

I have several switchblades for sale, call me at 0572201960 if interested in hearing the details.

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 18:58 ,23 יוני 2008, ב'

לארז-אני אתקשר יש לך גם כאלה שנישלפים מיתוך הידית או שיש רק כאלה שנישלפים מהצד?
לברווז-אין לי אוסף גדול בעיקרון הדבר היחיד שיש לי שהוא לא סכין או דוקרן זה כוכב נינג'ה(זה ניקרא גם שוריקן אם אני לא טועה?).

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:26 ,23 יוני 2008, ב'

גם דוקרנים אתה אוסף?
לאיזו מטרה אתה אוסף?

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 22:59 ,23 יוני 2008, ב'

ברווז כתב:גם דוקרנים אתה אוסף?
לאיזו מטרה אתה אוסף?
יש לי דוקרן אחד בעיקרון,אני אוסף כמו כל אחד שאוסף משהו אני אוהב לאסוף סכינים למיניהם בימיוחד סכינים ש"מדליקים" אותי.

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 11:18 ,24 יוני 2008, ג'

לארז-יש לך תמונות של הסכינים? או שאתה יכול להביא תמונה שדומה לסכין שלך או משהו?.תודה

Guest

הודעה על ידי Guest » 11:52 ,24 יוני 2008, ג'

357M כתב:
ברווז כתב:גם דוקרנים אתה אוסף?
לאיזו מטרה אתה אוסף?
יש לי דוקרן אחד בעיקרון,אני אוסף כמו כל אחד שאוסף משהו אני אוהב לאסוף סכינים למיניהם בימיוחד סכינים ש"מדליקים" אותי.
אבקש לא למכור לבחור עד שיכניס פרטי משתמש מלאים
לא ברור לי גיל הבחור, בוודאי לא למכור אם הינו תחת 18
מנהל האתר.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 15:09 ,24 יוני 2008, ג'

אם מישהו ייפגע כתוצאה מזה על תעלבו אבל.....

החלטתי אתמול לפנות בוקר להוריד את הקפיציים מהמכירה לאחר שקראתי את השרשור הזה מתחילתו, האמת קצת נרתעתי לאחר הכתבה על הילד שרצח את העו"ד, ולאחר שהבחור שהתחיל את השרשור לא מפרסם קצת מידע מינימלי כגון גיל וקצת סותר את עצמו. מפחיד לחשוב שיתחילו להתלהם על אספני הנשק קר בעקבות הידיעה בעיתון של אתמול על הילד הרוצח לקח סכין מהאוסף של אביו, ולא מספיק זאת הכתב גם המשיך לשאול על האוסף כאילו עצם העובדה של אחזקת אוסף סכינים או כלי נשק קרים הם מהווים סכנה פוטנציאלית לשאר הציבור באופן כזה שהופך את כל האספנים למופרעים נפשית או משהו דומה.
המודעה שלי היתה מפורסמת גם ביד 2 , וגם משם מחקתי אותה למרות ששם הזהרתי שלא אמכור מתחת לגיל 18 או שלא יזדהה בגיל בפני.

לגבי האולרים שאני עדיין כן מפרסם גם כן לא יימכרו ללא הזדהות של גיל , ובפני כולם הסליחה , אבל ההובי של כולנו שהוא לא הכי רגיל מחייב את כולנו לשים משנה זהירות, במיוחד לאור מה ששומעים בזמן האחרון , ולמרות העובדה שמי שמחליט לעשות פשע יכול לקנות סכין בשקל או להרים מקל או אבן באותה צורה, ועדיין מכיוון שזה הובי שיקר לליבנו , אני חושב שחלק מהאחריות לשמור למי , ולאיזה סיבה בדיוק אנו מוכרים פריטים.

תודה לכולם וסליחה אם יש מי שנעלב.

סול

357M
חדש בפורום

הודעה על ידי 357M » 15:23 ,24 יוני 2008, ג'

tutisdog כתב:אם מישהו ייפגע כתוצאה מזה על תעלבו אבל.....

החלטתי אתמול לפנות בוקר להוריד את הקפיציים מהמכירה לאחר שקראתי את השרשור הזה מתחילתו, האמת קצת נרתעתי לאחר הכתבה על הילד שרצח את העו"ד, ולאחר שהבחור שהתחיל את השרשור לא מפרסם קצת מידע מינימלי כגון גיל וקצת סותר את עצמו. מפחיד לחשוב שיתחילו להתלהם על אספני הנשק קר בעקבות הידיעה בעיתון של אתמול על הילד הרוצח לקח סכין מהאוסף של אביו, ולא מספיק זאת הכתב גם המשיך לשאול על האוסף כאילו עצם העובדה של אחזקת אוסף סכינים או כלי נשק קרים הם מהווים סכנה פוטנציאלית לשאר הציבור באופן כזה שהופך את כל האספנים למופרעים נפשית או משהו דומה.
המודעה שלי היתה מפורסמת גם ביד 2 , וגם משם מחקתי אותה למרות ששם הזהרתי שלא אמכור מתחת לגיל 18 או שלא יזדהה בגיל בפני.

לגבי האולרים שאני עדיין כן מפרסם גם כן לא יימכרו ללא הזדהות של גיל , ובפני כולם הסליחה , אבל ההובי של כולנו שהוא לא הכי רגיל מחייב את כולנו לשים משנה זהירות, במיוחד לאור מה ששומעים בזמן האחרון , ולמרות העובדה שמי שמחליט לעשות פשע יכול לקנות סכין בשקל או להרים מקל או אבן באותה צורה, ועדיין מכיוון שזה הובי שיקר לליבנו , אני חושב שחלק מהאחריות לשמור למי , ולאיזה סיבה בדיוק אנו מוכרים פריטים.

תודה לכולם וסליחה אם יש מי שנעלב.

סול
קודם כל אני בן 22 לא ממש רשמתי יותר מידי פרטים לא כל אחד מפרסם את הגיל שלו,ומתי סתרתי את עצמי בדיוק?.

obt
חדש בפורום

הודעה על ידי obt » 15:28 ,24 יוני 2008, ג'

אתה לגמרי צודק, אני ראיתי אלפי מקומות שמכרו סכינים וחרבות לילדים בין אם זה בשוק או בחנויות קטנות ברחובות.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:04 ,24 יוני 2008, ג'

אני עם עומר. הייתי צריך לומר זאת בעצמי עוד קודם.

אני שמח לראות ש ישנם פה חברים אחראיים בפורום :D

עקב בעייתיות הנושא - אני נאלץ לנעול את השירשור.

נעול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים