שאלה על סכיני הטלה

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
Oleg
חדש בפורום
שאלה על סכיני הטלה

הודעה על ידי Oleg » 18:25 ,3 מאי 2007, ה'

האם סט סכיני ההטלה האלו טובים מספיק בשביל 280 שקלhttp://www.thecollectorsedge.com/prodinfo.asp? ... %2DPE601S3
כי עד עכשיו שברתי 3 סכינים שעלו לי בערך 80 שקל אז אני רוצה לקנות משהו רציני יותר שלא ישבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:15 ,3 מאי 2007, ה'

במקרה נתקלתי בהם לפני כמה ימים.
המחיר לדעתי מוגזם עבור סכיני הטלה, הגבול העליון ההגיוני לדעתי הוא 200 ש"ח.אין הצדקה למחיר הזה על סכיני הטלה.

ספציפית לסט הזה:
מהתרשמות ראשונית, נראה סט נחמד ויעיל. הסכינים קצת כבדות, לדעתי זה יתרון, ומושחזות בקצה (משני הצדדים) שזה דווקא חיסרון.

עקרונית אין סיבה שהסכינים הללו יישברו לך.רק להיזהר לא להפגיש במהירות גבוהה את השפיץ עם עצם קשה כמו סלע, אספלט וכולי.אין הרבה סכינים שיכולות לעמוד בזה,אם בכלל.

איזה סכינים היו לך ונישברו?
האם זה היה רק השפיץ- או משהוא יותר רציני?
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

Oleg
חדש בפורום

הודעה על ידי Oleg » 21:13 ,3 מאי 2007, ה'

היו לי סכיני הטלה מאוד זולים שנשברו באמצא כי הסכינים לא היו אחידים זאת אומרת להב וידית לא היא באותו הגודל

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 0:05 ,4 מאי 2007, ו'

אין קשר ביחס בין גודל הידית והלהב ליכולת שבירה.
אמרת בעצמך- "סכינים מאד זולות".זה כמו ההבדל בין פיאט אונו לאאודי-אחת מתפרקת, השנייה עוברת את ה-200 קמ"ש בלי לשים לב...
נמכרות "סכיני" הטלה מאיכות איכות נמוכה במיוחד בארץ, גם אני נפלתי פעם אחת אך למדתי.מחיר זול צועק בדרך כלל "תתרחקו".
האם אתה בטוח שאלו היו סכינים ייעודיות להטלה-ולא סכינים בעלי ידית ניפרדת(לא "פול טאנג")?
ישנן דוגמאות אחרות על סכינים זולות שנמצאות אצלי בשימוש עד היום, אבל זה כבר תלוי בפלדה ממנה הן עשויות ובצורת הייצור.
סכין הטלה טובה במחיר שפוי:
לקולט יש דגם או שניים,עד ~150 ש"ח
קולד-סטיל TRUE FLIGHT THROWER , מחיר של עד 200-250 ש"ח יחסית מוצדק, סכין מאד עבה
סכיני הטלה של היבן, נחשבות לאיכותיות מאד, עד 200 ש"ח
יש לי סכין של מואלה אני לא יודע אם עדיין מייצרים אותה, גם עד 150 ש"ח

לא צריך להגזים במחיר הקנייה, לשני הקצוות של הקיצוניות. לא זול אבל גם לא יקר.
אתה גם מוזמן לעיין במדריך קצר שכתבתי והעליתי בעזרת עומר לאתר, אני מתייחס גם לסוגיית בחירת סכינים מתאימות למשתמש.

Oleg
חדש בפורום

הודעה על ידי Oleg » 13:32 ,4 מאי 2007, ו'

אני חושב שאני אקנה את הסכינים האלה ששאלתי כי לחבר שלי יש אותן והיום קצת זרקתי איתן והן הרבה יותר טובות מבחינת מתכת והתחושה ביד אז רק שאלה אחת האם יש אותן בארץ בפחות מ 250 שח?
ומה המייל שלך ברווז? אם אפשר כמובן

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:52 ,4 מאי 2007, ו'

אתה יכול לשלוח לי מייל דרך האתר,בתחתית ההודעה מופיעה המילה "דואר" ליד "פרטי" וכולי.
נתקלתי בהן בריקושט בגרנד קניון במחיר מצחיק של 320 ש"ח.לא ידוע לי על עוד מקום בארץ המוכר אותם, כי אני כבר לא מסתובב הרבה בימינו :cry: .
גם עם חנות ניתן להתמקח אגב :twisted: ...

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 5 אורחים