סכין חדש, אני לא בטוח למה הוא נועד

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
ijustquestion
חדש בפורום
סכין חדש, אני לא בטוח למה הוא נועד

הודעה על ידי ijustquestion » 13:02 ,6 אפריל 2017, ה'

אז אחי חזר מארגנטינה והביא לי מתנה סכין שהוא קנה שם, עשיתי מחקר קצר בגוגל וצמצמתי את האפשרויות לסכין בושקראפט או סכין צייד, אבל עדיין הייתי רוצה דעה של מומחה
מפרט:
באורך 29.5סמ
להב 15 סמ (בערך) די עבה ולא מאוד חד; מסוגל לחתוך נייר אבל ברור שלא לזה הוא נועד. דרופ פוינט
משקל 360ג'
פול טאנג
עם מקום לאצבע קרוב ללהב מעל למגן אצבעות (החלק שמפריד בין הלהב לידית, אני לא יודע איך קוראים לו)
והחלק הכי מוזר: למגן אצבעות יש צורה של ראש פטיש קטן. לא ברור אם זה השימוש שלו, אני לא מתכוון להשתמש בו ככה. נראה שזאת תהיה דרך טובה להרוס את החלק התחתון של הלהב

אני יוסיף תמונות אם מישהו יסביר לי איך. כל הלינקים להסבר שמצאתי בפורום מובילים לשגיאה 500

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: סכין חדש, אני לא בטוח למה הוא נועד

הודעה על ידי omery » 18:25 ,8 אפריל 2017, ש'

שלח תמונה
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: סכין חדש, אני לא בטוח למה הוא נועד

הודעה על ידי omery » 18:26 ,8 אפריל 2017, ש'

איך מעלים תמונה
https://www.knife.co.il/forum/1/2910.html
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים