עזרה

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
שלומי
בלייד ראנר
עזרה

הודעה על ידי שלומי » 14:34 ,8 נובמבר 2009, א'

בעבר העילו לפורום שירשור שמסביר איך להכין בבית מיקרטה מאפוקסי וג'ינסים עם תמונות

ואני לא מצליח למצוא אותו
האם מישהו יכול לעזור לי למצוא אותו בבקשה או את שם השירשור?

תודה מראש שלומי קינן

סמל אישי של המשתמש
ישראל
חדש בפורום

הודעה על ידי ישראל » 16:31 ,8 נובמבר 2009, א'

בבקשה קבל http://www.britishblades.com/forums/sho ... wn+Micarta
ישראל

יכול להיות שיהיה עליך להירשם בכדי לראות את התמונות זה פורום מעולה.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:05 ,8 נובמבר 2009, א'

מצרכים:
בדים למינהם + פלואיסטר וחומר מקשה + מברשת + מרית(שפכטל)
4 קליבות נגרים להצמדה + שתי פלטות רצוי ממתכת שישמשו כמעיין מכבש .
מקום מאוורר לעבוד ( רצוי לעבוד עם מסיכה) החומר נדיף ומשאיר אדים רעילים ולא נעימים בכלל.
כפפות לטקס לשמור עם הידיים.
ביצוע:
קח את הבדים תחתוך למידות שנוחות לך לעבוד רצוי לא משהו גדול מדי , במידה ויש לך פלטה מעץ או מתכת תשתדל לחתוך קצת קטן יותר מהמידה של הפלטה.
תכין סדרה של 30 שכבות לפחות , אפשר לחתוך חתיכות גדולות ולבסוף לפני סיום עם המכבש אתה פשוט מקפל אותם לשניים או שלוש.

תכין לך קופסה תערבב את הפוליאסטר עם המקשה לא את כל כמות הפוליאסטר במכה , אלא במספר פעמים. כל פעם שייגמר לך כאשר תמרח את זה על הבד תכין פשוט עוד.

קח ניילון נצמד תעטוף את הפלטות עץ או פלטות המתכת שמשמשות כמכבש

קח שכבה של בד תניח על הפלטה ותמרח עליה כמות נדיבה ביותר פוליאסטר שמעורבב כבר עם המקשה מהקופסה שהכנת , תמרח בעזרת המברשת על כל הבד., עם המרית תיישר את הבד, בדיוק את אותו תהליך תבצע עד שתסיים את כל שכבות הבדים שהכנת.
חשוב לעבור עם המרית ליישר כל שכבה של בד על מנת שלא יווצר לך "בועות" או חורים למיניהם בזמן הייבוש הסופי.
לאחר שסיימת את שלב המריחה, במידה וחתכת חתיכות גדולות של בד פשוט קפל את הבוכטה לשניים , תניח את הפלטה השנייה מעל, תלחץ חזק עם הקליבות , אתה יכול להוסיף משקל כבד מעל הפלטה על מנת שתעזור לך להפעיל לחץ יותר גדול על הקליבות ותן לזה להתייבש לפחות 24 שעות. תעיף מבט לאחר 24 שעות אם אתה נוגע בזה ואתה מרגיש שזה עדיין דביק תן לזה עוד 24 שעות להתייבש סופית.
רצוי ללחוץ כמה שיותר חזק, אם יש לך מכבש ספרים עוד יותר טוב , אם לא פשוט תפעיל מקסמיום לחץ שאתה יכול עם הקליבות , אתה יכול לעטוף את הבד בשקית בנוסף לניילון שעל הפלטה (זה על מנת שהכל לא יידבק לפלטה).
בסוף לאחר שהכל יבש , תוציא מהשקית , תסיר את השקית שנדבקה לבד , תחתוך במידות שאתה רוצה ותתחיל לשייף ולעצב את הידית.
גם בזמן השיוף רצוי לעבוד עם מסיכת אבק, כי זה פשוט ריח נוראי ואבק לא נעים בכלל שלא כדאי לנשום אותו.

בהצלחה :)

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 20:54 ,8 נובמבר 2009, א'

זה היה השירשור שלך סול ? אני חושב :roll:

תגיד איזה פוליאסטאר אני צריך ?

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:22 ,8 נובמבר 2009, א'

סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 16:14 ,9 נובמבר 2009, ב'

חברה אני ממש מודה לכם על המידע והעזרה עכשיו צריך להתחיל לנסות :wink:

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד