מבקש חוות דעת

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
stuner
חדש בפורום
מבקש חוות דעת

הודעה על ידי stuner » 18:42 ,22 נובמבר 2008, ש'

שלום לכולם.
קיבלתי במתנה מחבר משאטה שהיתה זרוקה אצלו במחסן ללא שימוש,היא לא נראית
איכותית ולא מופיע סימון מתכת,מה שכן מופיע על הלהב זה הכיתוב TRUPER עם איזה לוגו.
אני חדש כאן באתר ואינני מתמצא עדיין באיך להעלות תמונה,,אני מעוניין לדעת מאיזו מתכת היא מיוצרת,בכמה היא מתומחרת והאם היצרן הוא בעל שם טוב.
תודה רבה ושבוע טוב לכולם.
אני יודע שאינני יודע ולכן אני חכם!

Guest

הודעה על ידי Guest » 18:46 ,22 נובמבר 2008, ש'

מדריך להעלאת תמונות בפורום כניסה בהודעות דביקות

אתה מוזמן לנסות. ברוך הבא לפורום.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 19:19 ,22 נובמבר 2008, ש'

הרצתי את השם שכתוב על הלהב ויש סיכוי שזה שם של חברה שמייצרת כלי עבודה לגינון
אולי הם מייצרים מאצ'טות לגינון

stuner
חדש בפורום

תודה שלומי

הודעה על ידי stuner » 20:02 ,22 נובמבר 2008, ש'

עומר היקר.
העלאת התמונות לאתר שלך אינה פשוטה כלל וכלל,בנוסף התמונה מוגבלת בנפח ל 100 kb מה שהופך את העניין לבדיחה עצובה ולא כדאית,תמונה ממוצעת מהמצלמה שלי שוקלת בערך 1500 kb וגם זה אחרי שהורדתי את האיכות שלה :cry:
אם בשביל להעלות תמונה איכותית אני צריך לפתוח חשבון משתמש באתרים זרים,להירשם ולתת אימייל שיפגיזו אותי לאחר מכן בדואר איכות נמוכה,להעלות לשם ולתת כאן קישור לשם? :(
כל זה בשביל תמונה?
מחיר שרת נורמלי וקונפיגורציה מתאימה אשר תאפשר העלאת תמונות בקלות אינו בשמיים,אנחנו כבר מזמן לא בסוף ה 90 .

שבוע טוב שיהיה לך.

coldstorm
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי coldstorm » 23:09 ,22 נובמבר 2008, ש'

stuner, שני דברים:
1. כל תפעול האתר הוא בהתנדבות והעמותה לא משופעת בכספים, כך ששרת איכותי הוא בעייתי. אתה מוזמן לתרום למען שיפור האתר, בכסף או במכירת סכין שכספיה יופנו לאתר, כמו שעשו חלק מהחברים. לשם הבהרה, אני לא ממנהלי האתר ואומר זאת ביוזמתי האישית.
2. TRUPER היא חברה ברזילאית ענקית לייצור כלי עבודה. מוצרים זולים אך אמינים יחסית שנותנים תמורהלמחיר. מצ'טה שלהם עולה פרוטות: http://www.klibuy.co.il/category.asp?pr ... q2=&page=4

SAAM007
תושב קבע בפורום

Re: תודה שלומי

הודעה על ידי SAAM007 » 23:53 ,22 נובמבר 2008, ש'

stuner כתב:עומר היקר.
העלאת התמונות לאתר שלך אינה פשוטה כלל וכלל,בנוסף התמונה מוגבלת בנפח ל 100 kb מה שהופך את העניין לבדיחה עצובה ולא כדאית,תמונה ממוצעת מהמצלמה שלי שוקלת בערך 1500 kb וגם זה אחרי שהורדתי את האיכות שלה :cry:
אם בשביל להעלות תמונה איכותית אני צריך לפתוח חשבון משתמש באתרים זרים,להירשם ולתת אימייל שיפגיזו אותי לאחר מכן בדואר איכות נמוכה,להעלות לשם ולתת כאן קישור לשם? :(
כל זה בשביל תמונה?
מחיר שרת נורמלי וקונפיגורציה מתאימה אשר תאפשר העלאת תמונות בקלות אינו בשמיים,אנחנו כבר מזמן לא בסוף ה 90 .

שבוע טוב שיהיה לך.
דבר ראשון:
מדריך קצר:
http://sakin.co.il/modules.php?name=For ... =9105#9105
(לא צריך לתת שום אי מייל וזה ממש לא קשה לעלות תמונות)

דבר שני: תמונה איכותית מספיק לראות פרטים ברשת אינה צריכה לקחת 1.5mb !!! אתה יכול לסתפק בתמונה בגודל של כעד 1000x1000 פיקסלים (שזה גם יותר מדי - אם יש חלק חשוב בתמונה שאותו רוצים לראות אפשר לחתוך את כל השאר ולהשאיר רק את החלק הרלוונטי) ותמונה כזאת שוקל כ 200kb.

דבר שלישי: נפח איכסון עולה כסף. הכסף הזה לא יוצא מהכיס שלך אז קל לך לדבר. אם אתה רוצה לתרום לאתר כסף בשביל לרכוש שטח איחסון נוסף אתה יותר ממוזמן לעשות זאת. לבא בטענות זה קל.
[url=http://victorinox.saam007.com/gallery.php]תמונות מאוסף ה Victorinox שלי[/url]

stuner
חדש בפורום

תודה למגיבים

הודעה על ידי stuner » 1:09 ,23 נובמבר 2008, א'

תאמינו לי שעדיין לא זכיתי בלוטו,כשזה יקרה אשמח לתרום בכדי לשדרג את האתר.
האולרים שיש ברשותי הם זיופים זולים בערכים של 30 ש"ח ליחידה ואם זה יעשה לכם טוב אשמח לתרום לכם אותם על מנת שהשרת יגדל :(

דבר אחרון-מי שמבין קצת בצילום יודע שיש מרחק גדול בין תמונה של 100 kb לבין 800-1000 ומעלה,גם קבצן עיוור ושתוי יבחין בההבדל.

SAAM007
תושב קבע בפורום

Re: תודה למגיבים

הודעה על ידי SAAM007 » 1:37 ,23 נובמבר 2008, א'

stuner כתב:תאמינו לי שעדיין לא זכיתי בלוטו,כשזה יקרה אשמח לתרום בכדי לשדרג את האתר.
האולרים שיש ברשותי הם זיופים זולים בערכים של 30 ש"ח ליחידה ואם זה יעשה לכם טוב אשמח לתרום לכם אותם על מנת שהשרת יגדל :(

דבר אחרון-מי שמבין קצת בצילום יודע שיש מרחק גדול בין תמונה של 100 kb לבין 800-1000 ומעלה,גם קבצן עיוור ושתוי יבחין בההבדל.
תאמין לי שאני מבין טוב מאוד מה הבדל. אבל לעלות תמונה של 1.5mb בשביל להראות חתימה על להב זה כמו לקנות קורבט בשביל לנהוג במהירות 15 קמ"ש בפקק באילון - אפשרי אבל לא יעיל !
אתה מוזמן להכנס לאלבום תמונות של אולרים מהאוסף שלי ולהסתכל בתמונות ולהגיד לי מה לא ברור בתמונות. כל התמונות הם ברזלוציה של עד 800x600 ושוקלות פחות מ 200kb לתמונה (אפילו פחות מ 100K). התמונות ברורות ומעבירות את המסר הרצוי גם ברזלוציה נמוכה.

אני מצטער שאתה מתוסכל מזה שהאולרים שלך שווים 30 ש"ח אבל אין צורך להגיע לפורום רציני שהכל נעשה בהתנדבות וברוח טובה ולהביע זלזל כזה. זה פשוט מעצבן אותי (ואני בדרך כלל לא מתעצבן בקלות).
[url=http://victorinox.saam007.com/gallery.php]תמונות מאוסף ה Victorinox שלי[/url]

stuner
חדש בפורום

מי זילזל?

הודעה על ידי stuner » 2:21 ,23 נובמבר 2008, א'

זילזול?
חס ושלום!
צר לי שזה מה שהסתמן מהדברים שכתבתי,לא זו היתה כוונתי.
אני פשוט רגיל להעלאת תמונות של תפוז למרות שגם היא מוגבלת בנפח,היא פשוט יותר ידידותית ואתה מעלה ישירות מהמחשב שלך בלי כאב ראש של רישומים ואתרים חיצוניים.
אינני מתוסכל מכך שיש לי אולרים זולים,מה לעשות שהכסף הולך אצלי בדברים אחרים חיוניים יותר :(

שוב פעם אני רוצה לחזור להדגיש ולהבהיר שלא היתה לי שום כוונת זילזול באתר או במנהליו כמו גם בכותביו.

תודה ושבוע טוב לכולנו.

Alchemist
חדש בפורום

Re: מי זילזל?

הודעה על ידי Alchemist » 12:48 ,23 נובמבר 2008, א'

stuner כתב:זילזול?
חס ושלום!
אני פשוט רגיל להעלאת תמונות של תפוז למרות שגם היא מוגבלת בנפח,היא פשוט יותר ידידותית ואתה מעלה ישירות מהמחשב שלך בלי כאב ראש של רישומים ואתרים חיצוניים.
אינני מתוסכל מכך שיש לי אולרים זולים,מה לעשות שהכסף הולך אצלי בדברים אחרים חיוניים יותר :(

שוב פעם אני רוצה לחזור להדגיש ולהבהיר שלא היתה לי שום כוונת זילזול באתר או במנהליו כמו גם בכותביו.

תודה ושבוע טוב לכולנו.
אל תילחץ. יש כאן "חבורה" שכזאת שכל דבר אצלהם נתפס בתור זילזול או התגרות. זה פשוט הדרך שלהם לא להסכים איתך. וגם זה בסדר.

SAAM007
תושב קבע בפורום

Re: מי זילזל?

הודעה על ידי SAAM007 » 13:53 ,23 נובמבר 2008, א'

Alchemist כתב:
stuner כתב:זילזול?
חס ושלום!

תודה ושבוע טוב לכולנו.
אל תילחץ. יש כאן "חבורה" שכזאת שכל דבר אצלהם נתפס בתור זילזול או התגרות. זה פשוט הדרך שלהם לא להסכים איתך. וגם זה בסדר.
אני לא תופס כל דבר כזלזול או התגרות ואני בדרך אני לא מגיב אלא אם כן יש לי מה להגיד בנושא אבל במקרה הזה יכול להיות שהוא לא התכוון להביע זלזול אבל מבחירת המילים שלו אני הבנתי זלזול באתר.

ככה אני לא מביע אי הסכמה. ההפך הוא הנכון - אני מסכים איתו. אני חושב שבאמת יש פה מגבלה שלא צריכה להיות ובמקרה אני גם מכיר את התחום מקרוב. היום ניתן למצוא אחסנה זולה מאוד (בתנאי שהשרתים לא יהיו בארץ) לדוגמא לי יש חבילה לינוקס שעליה מוחזקים 5 אתרים שונים והיא בעלת אחסון 150,000 MB ותעבורה 1,500,000 MB בחודש עם 25 SQL DB בעלות של 7$ בחודש (ויש הנחה אם משלמים ליותר מחודש אחד מראש). אתה מסכים איתי שחבילה כזאת יכול להיות מספיקה בשביל לתת 50mb לכל משתמש רשום לעלות תמונות וישאר מספיק מקום לשאר המידע באתר (כ 100GB).
אין טעם להגיע לפורום כמשתמש חדש ולהתחיל להגיד פן מסוים של שימוש בו הופך את העניין לבדיחה עצובה או להשוות אותו לאתר כמו תפוז שמפוצץ בפרסומות למימון האחזקה שלו. האתר הזה נעשה בהתנדבות ואינו מלא פרסומות שזה מציק (אתה אפילו לא שם כמעט לב לפרסומות החמודות בצד ימין למטה). ויש תמיד לזכור שהאתר הזה ממומן מכיסם הפרטי של בעלי האתר ומתרומות ואינו למטרות רווח כלל.
אז יש לו מגבלות ויש דברים שהיה אפשר לשפר אבל יש דרך להגיד כל דבר ובחירת מילים זה דבר חשוב מאוד כי זה רק מה שאנשים אחרים רואים (ובשביל זה יש גם איקונים שניתן להוסיף על מנת ל"הביע רגשות" נוספים שלא עוברים במילים בלבד.

אז בו נסגור את הנושא בזה שאני יגיד טעיתי בהנחה שלי (שהבעת זלזול באתר) ואני מצטער על כך. אני מקווה שתקבל תשובה בדבר שאלתך ומקווה לראות אותך פה עם עוד הרבה שאלות מעניינות.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 14:15 ,23 נובמבר 2008, א'

את האמת הפורום הזה לא רע בכלל ביחס לאחרים שנתקלתי בהם, אני מבין את הבעיה שלך להעלות תמונה, אבל ניתן לפתור את זה ע"י הקטנת רזולוציה,(אם אתה צריך עזרה שלח פניה) מכיוון שרובנו הגדול משתמשים במסך מחשב אין בעיה להוריד את הרזולוציה לעשירית ללא כל בעיה שתיראה בתמונה, בכל אופן אני גם אחפש שרת חיצוני להעלאת תמונות ללא צורך ברישום מייל, אולי יתמזל מזלי ...

SAAM007
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי SAAM007 » 15:10 ,23 נובמבר 2008, א'

אמיר_לב כתב: בכל אופן אני גם אחפש שרת חיצוני להעלאת תמונות ללא צורך ברישום מייל, אולי יתמזל מזלי ...
http://imageshack.us
http://tinypic.com/

stuner
חדש בפורום

אוקיי מקובל עליי

הודעה על ידי stuner » 17:00 ,23 נובמבר 2008, א'

אני מקווה שנזכה לשידרוגים בעתיד ומאחל הנאה צרופה ונחת רוח לכל שוכני האתר.
שיהיה לכולנו שבוע פורה ועתיר הנאה.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:27 ,23 נובמבר 2008, א'

הקישור שנתן SAAM מצויין, imageshack אתר שאני משתמש בו הרבה זמן, כן מצריך רישום של אימייל, אבל מעולם לא הגיע לי משם דואר איכות נמוכה בכל מקרה יש היום מסנני דואר איכות נמוכה אצל ספקי האינטרנט ואני עושה בזה שימוש קבוע, כמו כן אם אתה משתמש בנורטון יש לך אופציה לסנן גם דרך שם.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

SAAM007
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי SAAM007 » 17:30 ,23 נובמבר 2008, א'

tutisdog כתב:הקישור שנתן SAAM מצויין, imageshack אתר שאני משתמש בו הרבה זמן, כן מצריך רישום של אימייל, אבל מעולם לא הגיע לי משם דואר איכות נמוכה בכל מקרה יש היום מסנני דואר איכות נמוכה אצל ספקי האינטרנט ואני עושה בזה שימוש קבוע, כמו כן אם אתה משתמש בנורטון יש לך אופציה לסנן גם דרך שם.
imageshack לא מצריך רישום. אתה יכול להרשם אם אתה רוצה למחוק את התמונות אחרי זה.
פשוט תבחר את התמונה, תעלה אותה וזהו - אין צורך להכניס אי מייל בכלל.
http://sakin.co.il/modules.php?name=For ... =9105#9105

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:45 ,23 נובמבר 2008, א'

זה גם נכון, שכחתי מזה לגמרי
אתה באמת יכול לעשות זאת ללא רישום , שכחתי מזה כי אני נרשמתי על מנת שהתמונות יישמרו ולא אאלץ להעלות עוד פעם את אותם תמונות
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 19:05 ,23 נובמבר 2008, א'

SAAM007 כתב:
אמיר_לב כתב: בכל אופן אני גם אחפש שרת חיצוני להעלאת תמונות ללא צורך ברישום מייל, אולי יתמזל מזלי ...
http://imageshack.us
http://tinypic.com/
נו רואים?! כבר התמזל מזלי ... :lol:

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:24 ,23 נובמבר 2008, א'

חברים,
זה אינו המקום להתנצחויות. באמת שלא.
כולנו כאן למען מטרה אחת: הרחבת הידע על התחביב והיכרות עם אנשים נוספים עם אותו הג'וק.
אין שום צורך להתפלפלויות מילוליות.
היו לנו מספיק כאלה.
ניתן לשמור תמונות בשם שכולל סיומת אחרת, כמו GIF, שמוריד מעט את האיכות אבל מוריד דראסטית את הגודל.
כמובן ניתן להעלות תמונות לשרת חינמי כלשהו, עם מייל שפתחת במיוחד בשביל ספאם.
גם ניתן לבצע חיפוש ברשת, מומלץ גם לפני ששואלים כאן.
לחפש בגוגל את שם החברה,,ניסית?
זה לפחות ייתן לך כיוון כלשהו, ועימו תוכל לחדד את השאלות שלך.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים