מיקרטה, איך עושים?

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
רמי
מכור לסכינים
מיקרטה, איך עושים?

הודעה על ידי רמי » 21:29 ,26 יוני 2008, ה'

רציתי להתנסות בעניין מקרטות ואשמח אם יש לכם המלצות על התהליך. עם פוליסטר יש לי ניסיון השאלה מה משלבים ואיך?

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 23:44 ,26 יוני 2008, ה'

בדים שונים, עדיף לא אטומים וכאלה שסופגים.

ניסיתי עם נייר עיתון אבל זה לא כל כך הצליח.

תכין חתיכות בד בגודל פחות או יותר דומה, תכין את התערובת של הפוליאסטר עם המקשה, ותימרח על שכבה של בד שאתה מניח אחת על השנייה. עדיף למרוח עם מברשת ןלהחליק עם שפכטל כדי שלא יהיו גלים בבד, בסוף רצוי לעטוף בשקית ניילון ולשים תחת מכבש כלשהו , או שני לוחות עץ עבה וכמה קליבות נגרים. אבל ללחוץ ככה טוב.
להשאיר לייבוש לפחות יום כדי שלא יהיה פדיחות :wink:
לאחר הייבוש תחתןך לך חתיכות שונות ותעבד לידית.

לצבעים ודוגמאות מעניינות , אתה יכול לקפל או לתת תנועה סיבובית כמו סחיטה של הבדים , בתוך השקית בשלב האחרון לפני שאתה לוחץ לייבוש, כמובן שהייבוש הוא בעזרת המקשה , אבל הלחיצה הטובה משאירה את הבדים בצורה שאתה רוצה. והדוגמאות נהיות מעניינות יותר כאשר מעבדים את החומר אחר כך.
נערך לאחרונה על ידי tutisdog ב 23:58 ,26 יוני 2008, ה', נערך פעם 1 בסך הכל.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 23:55 ,26 יוני 2008, ה'

אני נעזרתי בהסבר מאד נחמד מאתר זה:
http://www.aescustomknives.com/docs/tutorials.htm

רעיונות מענינים, הסברים די פשוטים. אני רוצה לנסות את הקטע של העץ והפוליאסטר עם המשאבה שהוא מסביר שם, יוצר חומר מעניין עם עצים רכים שהפוליאסטר נספג בעזרתה האדיבה של משאבה ויצירת ואקום.

אני חשבתי לנסות אולי רעיון כזה על מנת להקשות ידית כמו שעשיתי מהקליעה של חבל סינטטי.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים