SMITH & WESSON

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
tutisdog
הגורו הגדול
SMITH & WESSON

הודעה על ידי tutisdog » 23:06 ,9 יוני 2008, ב'

יצא לי לקרוא איזה מאמר קצר , כנראה של כתב של אתר רשת של חובבי נשק ואקדחים , הנושא היה בנוגע למוצרי הנשק החם שהחברה מייצרת ולזה שישנם הרבה מוצרים שיוצאים ללא בקרת איכות , או לפחות כמויות גדולות במכה אחת שיוצאים מהמפעל ללא בקרת איכות וכך מגיעים לשוק כלים לא תקינים ואף מסוכנים. בקיצור מאמר לא מחמיא כל כך, ומעניין עד כמה נכון.

השאלה היא האם קו מוצרי הסכינים שלהם סובל מאותה בעייה??? או לפחות תאורטית יכול לסבול מאותן בעיות ולכן יצריך תשומת לב כפולה לגבי סכינים שלהם, לפחות אלה שמיוצרים בארה"ב אם ישנם דגמים כאלה??

הנה לינק למאמר http://www.chuckhawks.com/smith-wesson_dark.htm

tommyboy
נושא - כלים

הודעה על ידי tommyboy » 23:36 ,9 יוני 2008, ב'

סול...
לא יודע בקשר ללין האקדחים שלהם... לא שמעתי על בעיות.. ואני בא מתחום הנשק... אבל אני אברר את זה..

בנוגע למה שאתה קורא ליין הסכינים שלהם... אין דבר כזה...
S&W לא מייצרים סכינים...
חברה טייאונית קנתה את שם המותג וייצרה בעבר אולרים לא רעים תחת השם הזה... הם השתמשו בפלדת 440C ובחומרים לידית כמו G-10. המוצרים לא היו להיט אבל היו שווים את הסכום שנדרש עבורם.

בשלב מאוחר יותר קנתה TAYLOR CUTLERY את שם המותג, והורידה עוד יורת את איכות האולרים. יש הרבה תקלות של חלודה... של ברגים שנופלים.. ודברים כאלה..

אנחנו הבנו אותם פעם לארץ לפני מספר שנים.. בתחילה אבא שלי כשהם עוד היו מיוצרים בטייאוון ולאחר מכן דרך חברת תמרי כאשר הייצור הוא בסין. לאור האכזבה מהאיכות הפסקנו את הייבוא שלהם וכיום הםמיובאים על ידי יבואן אחר.

מה שכן ש להם כמה דגמים יפים למדיי... במיוחד בקטגורית הפיקסדבלייד. אבל האיכות אינה משהו... יותר ליופי או לשימוש בתנאי שאתה מודע למגבלות...
תומר מור,
סוכן ר.ד.ע תמרי,
אספן גרזנים,
ידידותי לסביבה.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 23:45 ,9 יוני 2008, ב'

אחלה מידע , טוב לדעת . תודה 8)

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים