שאלה לגבי סוג מתכת

אספנים ותיקים עם אוסף מוגדר, העוסקים בתחום האיסוף שנים, ומתעניינים באיסוף של פריטים איכותיים, ושיחות עומק על נשק קר.
פרסם תגובה
tutisdog
הגורו הגדול
שאלה לגבי סוג מתכת

הודעה על ידי tutisdog » 20:01 ,20 מאי 2008, ג'

אהלן, שאלה למומחים למתכות, יש לי סכין קוקרי , תיירותי , מאיזה מתכות בדרך כלל מייצרים את הסכינים הללו, יש לי חשק להרוס אותו לטובת ניסוי כלים :wink: והייתי מעוניין להעריך את סוג המתכת על מנת שאוכל חסם את הלהב במידה ואהרוס אותו עם ההשחזה , בכל זאת זה יהיה הניסיון הראשון , אז מומחיות בטוח שאין אלא רק רצון :wink:

הנה תמונה של הסכין
תמונה
תמונה

תודה למומחים

סול

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 21:49 ,20 מאי 2008, ג'

תשמע, אם זה ברמת האוגדה ......אז מצבינו לא טוב

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 18:33 ,21 מאי 2008, ד'

אי אפשר לדעת, אבל כבר הרבה שנים הנפאלים מייצרים הכל ממחזור חלקי רכב. את הקוקרים הטובים לעבודה/קרב, מודרניים, הם מעדיפים לייצר מקפיצים של רכב מתוצרת משובחת ידועה, רצוי מרצדס :P

ראיתי פיזית את הקוקרי של סול, אמנם תיירותי אבל הלהב טוב, לפחות הוא מגומר באיכות לא תיירותית. תשחיז אותו רק אחרי הסדנה... ממליץ לך להביא אותו איתך שתתנסה על אמת.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 18:56 ,21 מאי 2008, ד'

מאוחר מידי לקוקרי הזה , הוא בעולם שכולו טוב :wink: , נחתך למען ניסויים עתידיים, אמנם נחתך לאט ועם קירור אבל מקווה שלא נהרוס אותו בעתיד. יש לי כבר רעיון לסכין קטן כמעט מיניאטורי ואני אקרא לו טוטם על שם הטוטם האינדיאני. :roll: :P 8O :lol: יותר מידי זמן בבית :?

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 2 אורחים