העברת סכיני הטלה Tiger Thrower במכס

הפורום מיועד לרכז שאלות בעניין מכס, אחזקה כשרה, והתנהלות למול מוסדות במדינה וביחס למה שחוקי ומה שאינו חוקי.
חוקי הפורום
יש להדגיש: אין בעצות או בחומר המפורסם באתר או בפורום כדי להוות בסיס משפטי עובדתי או אחר כלשהו להסתמך עליו כיעוץ משפטי פרטני; הכל בבחינת חומר כללי שאין להשתמש בו כיעוץ משפטי, אלא כבסיס למחשבה על פי בקשת הנמען או הגולש. כל המסתמך על האמור לעיל, בלא שקיבל יעוץ משפטי מעו"ד המומחה בתחום החוק הרלוונטי או מעמיל מכס, נוטל על עצמו את כל האחריות למעשיו ואין עליו להלין אלא על עצמו.
פרסם תגובה
Bowie
חדש בפורום
העברת סכיני הטלה Tiger Thrower במכס

הודעה על ידי Bowie » 9:10 ,12 אוקטובר 2013, ש'

שלום לחברי הפורום,
אני מתעניין בנושא של הטלת סכינים ומעוניין לרכוש את ה-Tiger Thrower באורך 11" . אפשר לראות אותה כאן:
http://pantherwholesale.com/TK-40-11-SL.aspx

ממה שקראתי בפורום אני רואה דעות חלוקות לגבי האם ניתן להכניס סכיני הטלה לארץ או לא. אני מניח שזה הגיוני כי מדיניות המכס משתנה מפעם לפעם.
יש לי 2 שאלות בנושא:
1. ממה שאתם מכירים היום, האם הזמנת סכין הטלה של 11" מהאינטרנט תהיה בעייתית במכס או בכל רמה שהיא? אם כן, הזמנת סכין קטנה יותר תשנה משהו?
2. אם מישהו מכיר את הסכן הספציפית שציינתי, אשמח לחוות דעת.

תודה רבה על העזרה!

niv krimov
תושב קבע בפורום

Re: העברת סכיני הטלה Tiger Thrower במכס

הודעה על ידי niv krimov » 18:52 ,12 אוקטובר 2013, ש'

אני כבר יכול להגיד לך שזאת סכין באיכות ירודה מאוד וממש לא כדאי לקנות אותה דבר שני במכס זה כנראה לא יעבור אתה יכול לקנות סכין הטלה אבל בעלת מראה של סכין רגילה כמו TRUE FLIGHT של COLD STEEL שאני מכיר מישהו שהעביר אותה במכס וכדאי להתחיל עם סכין טובה בעלת איזון טוב אבל שוב אף אחד לא יכול להבטיח לך שהסכין תעבור...

sagiexe

Re: העברת סכיני הטלה Tiger Thrower במכס

הודעה על ידי sagiexe » 11:01 ,13 אוקטובר 2013, א'

חבל לך על המאמץ. אסור לייבא סכיני הטלה.
יש כאן באתר אחלה סכיני הטלה ובאיכות מצוינת.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד