יבוא חרבות מחו"ל

הפורום מיועד לרכז שאלות בעניין מכס, אחזקה כשרה, והתנהלות למול מוסדות במדינה וביחס למה שחוקי ומה שאינו חוקי.
חוקי הפורום
יש להדגיש: אין בעצות או בחומר המפורסם באתר או בפורום כדי להוות בסיס משפטי עובדתי או אחר כלשהו להסתמך עליו כיעוץ משפטי פרטני; הכל בבחינת חומר כללי שאין להשתמש בו כיעוץ משפטי, אלא כבסיס למחשבה על פי בקשת הנמען או הגולש. כל המסתמך על האמור לעיל, בלא שקיבל יעוץ משפטי מעו"ד המומחה בתחום החוק הרלוונטי או מעמיל מכס, נוטל על עצמו את כל האחריות למעשיו ואין עליו להלין אלא על עצמו.
פרסם תגובה
yanivsel
חדש בפורום
יבוא חרבות מחו"ל

הודעה על ידי yanivsel » 22:29 ,24 אוגוסט 2013, ש'

היי, קוראים לי יניב ויש לי שאלה.
אני מעוניין לרכוש חרב אמיתית ולא את השטויות שמוכרים בשביל לתלות על הקיר. הבנתי שאין מקומות שמוכרים את החרבות האלה בארץ והבנתי שעל פי החוק אי אפשר לייבא חרבות שנועדו ללחימה מחו"ל. האם יש מקומות שמוכרים או מחשלים חרבות אמיתיות בארץ, אפילו בהזמנה אישית? האם מותר מבחינה חוקית לייבא חרב כזו מחו"ל?

Nik88

Re: יבוא חרבות מחו"ל

הודעה על ידי Nik88 » 22:53 ,24 אוגוסט 2013, ש'

יש נפח בשם רודי צירלין, מומחה בכלים שאתה מתעניין בהם.
הוא עושה חרבות מדהימות בהזמנה אישית. אם אתה מעוניין להשקיע בכלי איכותי, שווה לבדוק אצלו.

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 6:58 ,25 אוגוסט 2013, א'

אתה יכול לבדוק בחנות של אתר זה ולפנות לאלי או עומר.
אתה יכול לפנות למושון יצחקי יבואן קולדסטיל.
אתה יכול לפנות לתומר מור .
קח בחשבון שהעלות לחרב טובה נעה בין 2000-5000 ש"ח לסידרתית
וסביב 5000-10000 לעבודת יד מהארץ.
תתקשר אלי, אתן לך פרטים וטלפונים.
052-3920328
שגיא.

חיימון
אביר האפל

הודעה על ידי חיימון » 8:03 ,25 אוגוסט 2013, א'

שגיא, אז מאיפה כל החרבות היפאניות שדנים בהן כאן בהרחבה ?

אותן לא מייבאים מחו"ל ?
המציאות היא הזיה שנגרמת בגלל חוסר של אלכוהול בדם

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 8:42 ,25 אוגוסט 2013, א'

כפי שניתן ללמוד מהתגובה הקודמת שלי, ישנם בארץ אנשים בעלי רישיון ייבוא כמו סכינים למבינים שהביאו את
היונייטד, את מושון יצחקי שמביא קולדסטיל, את תומר מור שמביא מגוון חרבות. כל אחד מהם
גוזר את הרווח שלו עבור עלויות הייבוא היקרות. בנוסף, ישנם אספנים בעלי אוספים מכובדים
שמידי פעם מוכרים חרבות וצריך לחכות שיצוצו, בנוסף, ישנם כינוסים כמו של פישמן, של דוד ושל אנק״ה,
שגם בהם ניתן למצוא חרבות, בנוסף, ישנם שבים מחו״ל שמביאים איתם במכולה איזו חרב או שתיים,
בנוסף, ישנם אנשים שהביאו חרבות לפני שהמדינה נהייתה פסיכית בעניין, ויש את הפוקסיונרים שהצליחו
להכניס חרב ובל נשכח את גיורא, סוחר נשק עם מלאי שינגונטו מדהים רק במחירים קצת מטורפים ולבסוף,
יוצרים כמו רודי צירלין שחרבות קאסטום שלהם צצות מידי פעם. אז אתה מבין? יש חרבות בארץ, אבל לצערי לא בחינם,
גם אתה מוזמן ליצור איתי קשר ואספק לך פרטים נוספים. בינתיים, אתה מוזמן להציץ בפייסבוק שלי על חלק מהחרבות שלי.
והכי חשוב.... אם מישהו באמת רוצה.... הוא מוצא.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד