העברת פרפר במכס?

הפורום מיועד לרכז שאלות בעניין מכס, אחזקה כשרה, והתנהלות למול מוסדות במדינה וביחס למה שחוקי ומה שאינו חוקי.
חוקי הפורום
יש להדגיש: אין בעצות או בחומר המפורסם באתר או בפורום כדי להוות בסיס משפטי עובדתי או אחר כלשהו להסתמך עליו כיעוץ משפטי פרטני; הכל בבחינת חומר כללי שאין להשתמש בו כיעוץ משפטי, אלא כבסיס למחשבה על פי בקשת הנמען או הגולש. כל המסתמך על האמור לעיל, בלא שקיבל יעוץ משפטי מעו"ד המומחה בתחום החוק הרלוונטי או מעמיל מכס, נוטל על עצמו את כל האחריות למעשיו ואין עליו להלין אלא על עצמו.
פרסם תגובה
סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל
העברת פרפר במכס?

הודעה על ידי nikrex16 » 14:54 ,17 יולי 2012, ג'

אני רוצה לקנות את ה BENCHMADE 42 ואני פוחד שיחרימו אותה במכס ,האם מישהו יודע מה המכס חושב על פרפרים
"!I got a Kershaw neatly tucked inside my waist"

Nik88

Re: העברת פרפר במכס?

הודעה על ידי Nik88 » 15:32 ,17 יולי 2012, ג'

:D
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 22:28 ,24 אוגוסט 2014, א', נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 16:17 ,17 יולי 2012, ג'

מה שנכון נכון,אז אני מבין שאי אפשר להבין מה הולך לקרות זה הימור

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 22:32 ,24 יולי 2012, ג'

ישחררו. מניסיון.
בתודה,
אלירן דהן.

benshi1969
חדש בפורום

הודעה על ידי benshi1969 » 12:50 ,26 יולי 2012, ה'

..אני לא יודע מאיפה הביטחון,מנסיוננו כיבואנים,בהחלט קיימת מידה של סיכון,מקבלים עשרות פניות מאנשים שקניותיהם הוחרמו/עוכבו/נדרש רשיון ייבוא/נדרש הסבר לאחזקה כשרה/אחרת....הרבה הצלחה וגם קצת מזל לא יזיק.. :D
אלי בן שימול
מנהל שיווק מקוון
eli@knife.co.il

Hertz33
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי Hertz33 » 22:42 ,26 יולי 2012, ה'

אין פה ניסיון, הכל יכול להיות. מה שכן אתה יכול לבקש שישימו במעטפה וירשמו עליה למשל שזה פנס. אני למשל הזמנתי סכין של Benchmade מחנות גדולה בארה"ב באיביי ב120 דולר. הם על דעת עצמם שמו את הקופסא של הסכין במעטפה ולא בחבילה ורשמו על שזה פנס ב20 דולר.
לא אמרתי להם חצי מילה על זה כי חשבתי שלא יסכימו ולהפתעתי לאחר 6 ימים המעטפה כבר חיכתה לי בסניף דואר ליד הבית. לא שילמתי לא מע"מ ובטח לא היו שום בעיות במכס.

EliranD
אביר האפל

הודעה על ידי EliranD » 23:23 ,29 יולי 2012, א'

מאיפה הביטחון? מניסיון.
לא מסובך, דיי להאכיל אנשים פה סרטים, דיי לשחק אותה כאילו אנחנו צפון קוריאה. אתה מגיע למכס כמו בן אדם, קצת פרוצדורה מסביר יפה מאוד שאתה אוסף, מקבל טופס, חותם על הטופס, מחייך לזבלה שהרגע לקחה ממך 17% + עוד עמלות שקר. לוקח תסכין שלך ולא הוחרמה ולא אגוזים.
ויש עוד חרטה חדשה של תמ"ת שמה תמ"ת... תמלא טפסים, אף לא אמר שזה לא פרוצדורה, אבל כן ישחררו.
בתודה,
אלירן דהן.

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 0:10 ,30 יולי 2012, ב'

Hertz33 כתב:אין פה ניסיון, הכל יכול להיות. מה שכן אתה יכול לבקש שישימו במעטפה וירשמו עליה למשל שזה פנס. אני למשל הזמנתי סכין של Benchmade מחנות גדולה בארה"ב באיביי ב120 דולר. הם על דעת עצמם שמו את הקופסא של הסכין במעטפה ולא בחבילה ורשמו על שזה פנס ב20 דולר.
לא אמרתי להם חצי מילה על זה כי חשבתי שלא יסכימו ולהפתעתי לאחר 6 ימים המעטפה כבר חיכתה לי בסניף דואר ליד הבית. לא שילמתי לא מע"מ ובטח לא היו שום בעיות במכס.
תזהר, כי בפעם הבאה יחכה לך פקיד מכס חייכן עם האשמה בזיוף תעודת משלוח (עבירה פלילית לכל דבר) וניסיון ליבוא לא חוקי, תצטרך בהחלת להוכיח שאין לך אחות.
IMHO, בשביל מאה שקל מיסים וקצת ביורוקרטיה לא שווה.

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 11:34 ,30 יולי 2012, ב'

Pesel כתב:
Hertz33 כתב:אין פה ניסיון, הכל יכול להיות. מה שכן אתה יכול לבקש שישימו במעטפה וירשמו עליה למשל שזה פנס. אני למשל הזמנתי סכין של Benchmade מחנות גדולה בארה"ב באיביי ב120 דולר. הם על דעת עצמם שמו את הקופסא של הסכין במעטפה ולא בחבילה ורשמו על שזה פנס ב20 דולר.
תזהר, כי בפעם הבאה יחכה לך פקיד מכס חייכן עם האשמה בזיוף תעודת משלוח (עבירה פלילית לכל דבר) וניסיון ליבוא לא חוקי, תצטרך בהחלת להוכיח שאין לך אחות.
IMHO, בשביל מאה שקל מיסים וקצת ביורוקרטיה לא שווה.
יותר מזה, אם זה יקרה, המכס כאן ישלח תלונה לרשות הדואר בארה"ב, שם זו עברה פדרלית שמתייחסים אליה מאד-מאד ברצינות. אף בית עסק מוסדר לא ייקח על עצמו סיכון שעשוי לעלות לו בעסק אם לא יותר מכך, אלא אם מדובר בטעות אקראית.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

benshi1969
חדש בפורום

הודעה על ידי benshi1969 » 11:53 ,31 יולי 2012, ג'

לאלירן ד. -אפאחד לא "מאכיל" אפאחד ב"סרטים",אנו יבואנים של סכינים ברמה מסחרית
לא מעט זמן,הדברים נאמרו מנסיון לצערי,הם אינם מחייבים איש,סה"כ תורמים מנסיוננו המועט..
שיהיה לך המשך יום נעים. :wink:
אלי בן שימול
מנהל שיווק מקוון
eli@knife.co.il

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 19:01 ,21 אוגוסט 2012, ג'

תודה על העזרה, כשאני הזמנתי מ cutlery shoppe הוא לא רשם כלום על הקופסה חוץ מהדואר שלי,ואני מתכוון להזמין ממנו שוב ,השאלה היחידה היא האם המכס בודק מה יש בפנים?

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 9:03 ,22 אוגוסט 2012, ד'

nikrex16 כתב:תודה על העזרה, כשאני הזמנתי מ cutlery shoppe הוא לא רשם כלום על הקופסה חוץ מהדואר שלי,ואני מתכוון להזמין ממנו שוב ,השאלה היחידה היא האם המכס בודק מה יש בפנים?
חבילות נבדקות בצורה אקראית/מדגמית, אלא אם משהו "מקפיץ את הפיוז" - כמו למשל חבילה שאין עליה הצהרה. אתה בטוח? עקרונית אין אפשרות לשלוח חבילה בדואר בינלאומי ללא הצהרה. קאטלרי שופ זו חברה מעולה ומסודרת, קניתי מהם הרבה לפני שנים.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 9:53 ,22 אוגוסט 2012, ד'

סער ,אני די בטוח שכן היה כתוב שם cutlery shoppe את הכתובת שלהם ואת הכתובת שלי וזהו

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 0:01 ,23 אוגוסט 2012, ה'

לפעמים שולחים הביתה את טופס ההצהרה הרשמי שמצורף לחבילה במעין שקית מודבקת, במקום פתק של הדואר. ייתכן שזה המקרה.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד