תרומה לשדרוג האתר

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Guest
תרומה לשדרוג האתר

הודעה על ידי Guest » 14:12 ,27 אפריל 2008, א'

חברים יקרים,

אתר סכינים למבינים קיים כבר כחמש שנים.

במהלך כל השנים הקמתי את האתר ואני מתפעל אותו בהתנדבות להנאת כולכם.

רק החודש שילמתי מעל אלף שקלים לאחסון האתר :!: .

כרגע נוצר צורך לבצע שידרוג באתר הכולל מספר מודולים שיאפשרו מתיחת פנים ותוספות וסילוק קישורי איכות נמוכה מהמאמרים :idea: .

עלות השדרוג 1500 ש"ח ואני מבקש שכל מי שכול יתן יד ויסייע, על מנת שיחד נצליח לבצע את השדרוג למערכת.

ניתן לשלוח שיק לת.ד 13367 ת"א 69711 על שם עומר יעבץ או לבצע העברה בנקאית, מספר חשבון אמסור במייל אישי למי שיפנה.

אודה להתייחסותכם ועזרתכם.

בברכה,

עומר יעבץ.
נערך לאחרונה על ידי Guest ב 13:26 ,23 אוקטובר 2009, ו', נערך פעם 1 בסך הכל.

Guest

הודעה על ידי Guest » 21:07 ,29 אפריל 2008, ג'

מה תגובה אחת אין?? :?

yuval
חדש בפורום

הודעה על ידי yuval » 14:20 ,30 אפריל 2008, ד'

שלום!
אשמח לשלוח צק

יובל

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:39 ,30 אפריל 2008, ד'

הצ'ק בדרך.
חברים להתעורר בבקשה.
מספיק ש-15 אנשים ישלחו 100 ש"ח. זה כל מה שצריך כדי שתמשיך להיות לנו פה במה ואנציקלופדייה אנושית משלנו בעברית ברשת.
האתר הזה מיוחד ויחיד, ומתעסק בנושא האהוב על כולנו. אז בבקשה, עזרו קצת לאתר לנשום.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

קרמיט
אביר האפל

תרומה לשדרוג האתר

הודעה על ידי קרמיט » 18:43 ,30 אפריל 2008, ד'

הי עומר,
אני עובד על משהו שעלול להביא חלק נכבד מהכסף. אני אהיה חכם יותר תוך שבוע.

רם (קרמיט).

apollo
חדש בפורום

הודעה על ידי apollo » 19:24 ,30 אפריל 2008, ד'

אהלן חברים

דחילק.. חצי שקל על כל יום ביקור,
האתר שווה את זה. :!:

תשלחו היום מה שאפשר
כדי שנהיה פה מחר, :wink:

נשלחה הודעה בפרטי

אפולו
greetings comerade

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 22:36 ,30 אפריל 2008, ד'

צק צנוע מצידי יצא לדרך ביום שישי או ראשון פשוט קצת עסוק בימים הקרובים
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

Guest

הודעה על ידי Guest » 22:58 ,30 אפריל 2008, ד'

לכל נותני התרומה תודה!! :lol:

לאור תגובתיכם, התחייבתי היום על הסכום המדובר והשדרוג נכנס לפועל תוך זמן קצר.

את התוצאות תראו בקרוב בפורומים ובנקיון מזבל כזה ואחר, יהיה שינוי גם בשיטת הרישום להוספת אבטחה.

ביחס לבאנרים וחסויות, אני מעוניין גם לאפשר באנרים לכיסוי ההוצאות, לאנשים מהתחום.

עומר

Guest

הודעה על ידי Guest » 0:04 ,1 מאי 2008, ה'

פרטית נשלחה

Guest

הי עומר

הודעה על ידי Guest » 7:36 ,1 מאי 2008, ה'

משום נשמטה מעיני הפנייה. צ'ק ישלח בתחילת שבוע הבא. מייק

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 19:43 ,1 מאי 2008, ה'

בנוסף להצעה של TC למכירה פומבית , אני אישית אין לי מושג ירוק בתחזוקת אתרי אינטרנט אבל אני יודע שיש לאתרים מסויימים דרך לאסוף תרומה לתחזוקת האתר דרך לינק שהם שמים , מה צריך על מנת לעשות זאת ואני חושב שכך באופן קבוע גם אורחים וגם חברים קבועים יכולים לתרום אפילו סכומים יותר קטנים אבל לאורך יותר זמן ובכך לשמור תמיד על מקור זמין של כסף הנדרש לתחזוקה.

בנוסף אני רוצה לנסות לארגן סטיקרים דרך מכר אם יסכים לתרום חלק מהעלות :wink: , סטיקרים לרכב לחברי הפורום. משהו שקצת ייתן הרגשה יותר מגובשת לקהילת אוהבי הנשק הקר. אם יש מכם מסתייגים מסטיקרים לרכב אנא ציינו זאת
נערך לאחרונה על ידי tutisdog ב 22:09 ,1 מאי 2008, ה', נערך פעם 1 בסך הכל.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 19:46 ,1 מאי 2008, ה'

דרך אגב עומר, אני לא אשלח צ'ק כי יש סיכוי שהוא יחזור עם המינוס שאני נמצא בו כרגע :lol: :lol: , אני אשלח לך 150 שח במזומן לתיבת דואר , כי לא בטוח שכדאי שיראו אותי בכניסה לבנק :wink: המינוס גדול מידי :roll:

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:47 ,1 מאי 2008, ה'

tutisdog כתב:אם יש לכם סייגים מסטיקרים לרכב אנא ציינו זאת
יש ויש, לצערי.
אנחנו קבוצה קטנה ומגובשת של "משוגעים לדבר", אבל בעיני הציבור הרחב אנחנו נתפסים יותר כמו "משוגעים נקודה". לראייה, ראה את התגובות לראיון של סער שלנו לYNET.
סטיקרים לאוטו, בשעה שנהגים נדקרים חדשות לבקרים, זו לא הדרך הכי חכמה להכריז על קיומנו.
עדיין לא הגיע הזמן שלנו """לצאת מהארון""" במדינה המטורפת שלנו. ההשלכות עלולות להיות חמורות מאד לצערי הרב. :? :roll: :(
בכל מקרה, תודה על הרעיון והיוזמה. :D

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 22:11 ,1 מאי 2008, ה'

קיבלתי את תגובתך ומכבד אותה, הרעיון ייגנז עד שנוכל לצאת מהארון :wink: דרך אגב ביום שזה ייקרה אני רוצה גם כן מצעד כמו של שאר יוצאי הארונות

Guest

הודעה על ידי Guest » 19:36 ,2 מאי 2008, ו'

tutisdog כתב:בנוסף להצעה של TC למכירה פומבית , אני אישית אין לי מושג ירוק בתחזוקת אתרי אינטרנט אבל אני יודע שיש לאתרים מסויימים דרך לאסוף תרומה לתחזוקת האתר דרך לינק שהם שמים , מה צריך על מנת לעשות זאת ואני חושב שכך באופן קבוע גם אורחים וגם חברים קבועים יכולים לתרום אפילו סכומים יותר קטנים אבל לאורך יותר זמן ובכך לשמור תמיד על מקור זמין של כסף הנדרש לתחזוקה.

בנוסף אני רוצה לנסות לארגן סטיקרים דרך מכר אם יסכים לתרום חלק מהעלות :wink: , סטיקרים לרכב לחברי הפורום. משהו שקצת ייתן הרגשה יותר מגובשת לקהילת אוהבי הנשק הקר. אם יש מכם מסתייגים מסטיקרים לרכב אנא ציינו זאת
לא מסתייג, אולם יש להשתמש בלוגו שיאושר על ידי בבקשה, קודם להדפסה כלשהי. :arrow:

תודה :)
נערך לאחרונה על ידי Guest ב 19:38 ,2 מאי 2008, ו', נערך פעם 1 בסך הכל.

Guest

הודעה על ידי Guest » 19:37 ,2 מאי 2008, ו'

אשלח תודה מרוכזת וקבלה במייל לכל התורמים עם קבלת הכסף

תודה, זה ממש כיף לקרוא את התגובות :D

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 5:33 ,3 מאי 2008, ש'

אולי כדאי לעשות סקר או משאל בין חברי הפורום לגבי סטיקרים, מכיוון שיש סיכוי לדעות חלוקות, לדעתי זה יהיה הכי טוב.

בכל מקרה הלוגו סביר להניח שיהיה כמו הלוגו בפורום אלא אם כן יש עיצוב אחר שיהיה מקובל על כולם. באישור של עומר כמובן .
ברגע שתהיה החלטה נתחיל לעבוד על הנושא עם חבר שיכול להדפיס.

נ.ב. ברווז ממתי הכתבה באמת ....זה סתם מעניין לראות תגובות של אנשים לתחום עניין כשלנו.

apollo
חדש בפורום

הודעה על ידי apollo » 8:33 ,3 מאי 2008, ש'

שבת שלום.

לינק לכתבה על סער
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3483068,00.html

לינק לכתבה על מוטי לזר
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3363926,00.html

אפולו
greetings comerade

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 11:34 ,3 מאי 2008, ש'

תודה על הלינקים.....סתם בשביל קשקש אני חייב לומר:

1. שימו לב לכמות הדברים החיוביים ולא רק לשליליים כחלק מתגובות האנשים. יש הרבה חיוביות ולא פחות אני חושב מהשליליות. אפילו יותר .

2. שימו לב לניסוח של אלה שכביכול אנטי או חושבים שיש קשר בין האלימות. לא נעים לי אבל נשמע כמו פסיכולוגיה של שקל , ואלה שחיים לפי פסיכולוגיה של שקל או משהו בסגנון, למה שאטרח בכלל להתייחס לכאלה. אנשים כאלה זה אלה שיראו כלב גדול ויגידו שהוא נושך בלי להבין על כלבים מאומה. ואותם אנשים יגידו על מרוקאי או קווקזי כעבריין ועל אתיופי ככושי . דעות קדומות ואנשים בורים, למרות שאנחנו כבר בשנות האלפיים, לא חסר עדיין ברחובות המדינה שלנו, לצערינו הרב.

3. הסטיקר אולי ייגנז לא מסיבות אלה , אלא בגלל שהוא יכול ליצור סימן זיהוי לאספנים שאינם רוצים להיחשף , למרות שאפשר ללכת על זה כי לא חייבים להדביק אם לא רוצים, זה לא שעומר יעמוד עם הגרזן של סער ויערוף ראשים למי שלא ידביק סטיקר :wink:
אלא אם כן עומר יפגין פרץ אלימות שכביכול יישנה את התמונה ויצדיק את התגובות לכתבות שראינו. :lol: :lol: :lol: :lol:

Guest

הודעה על ידי Guest » 18:36 ,3 מאי 2008, ש'

tutisdog כתב: ... זה לא שעומר יעמוד עם הגרזן של סער ויערוף ראשים למי שלא ידביק סטיקר :wink:
אלא אם כן עומר יפגין פרץ אלימות שכביכול יישנה את התמונה ויצדיק את התגובות לכתבות שראינו. :lol: :lol: :lol: :lol:
מי שמכיר אותי אישית - יודע שלעמוד זה לא אופציה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

סתם הומור ציני...

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 21:15 ,3 מאי 2008, ש'

גם אצלנו כאן אצלי והכלבים שלי זה הכל בהומור.

לי יש ראש מאד פתוח להרבה דברים וקשה לי לראות תגובות של אנשים לגבי אספני כל דבר. כי לכל אחד יש את ה"שריטה" שלו . ואיתה הוא חי בשלום בד"כ :lol:

מוטי לזר
אביר האפל

צק שלי בדרך בתחילת השבוע

הודעה על ידי מוטי לזר » 22:08 ,3 מאי 2008, ש'

כמוזכר בנושא ראה אותי מצטרף עם צק שישלח,

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 22:29 ,3 מאי 2008, ש'

tutisdog כתב:שימו לב לניסוח של אלה שכביכול אנטי או חושבים שיש קשר בין האלימות. לא נעים לי אבל נשמע כמו פסיכולוגיה של שקל , ואלה שחיים לפי פסיכולוגיה של שקל או משהו בסגנון, למה שאטרח בכלל להתייחס לכאלה. אנשים כאלה זה אלה שיראו כלב גדול ויגידו שהוא נושך בלי להבין על כלבים מאומה.
הבעייה היא לא עם אלה שלא חושבים לפני שהם פולטים שטויות. הבעייה היא עם אלה שמאמינים להם, כי כולנו יודעים שקשה לחשוב לבד, ואנחנו עם של "עדר"-מה שהוא חושב, כנראה נכון.
אז אם אנשים ישמעו שכלב גדול נושך, תוך שבוע זה כבר יתנפח למימדים של כתבה בעיתון על אדם שגידל כלב מסוכן: מה הדרכים להתגונן מפני כלבים מסוכנים: ולאן יש לפנות אם מישהוא לידך מגדל כלבים מסוכנים.

מבוסס על מקרה אמיתי.

אם אספנים יסכימו לחשוף את עובדת היותם אספנים בציבור-אין לי בעייה עם זה, ואני אפילו מברך אותם על האומץ שלהם. אישית אני לא הייתי שם סטיקר על הרכב, כי זו הזמנה לצרות מהמשטרה ומעבריינים צעירים שירצו לעשות פוזות על "סכינאים", לדעתי. זה השיקול שהנחה אותי כשרשמתי את תגובתי הקודמת לנושא, ואני עדיין עומד מאחוריה- עוד מוקדם מדיי בשביל זה לדעתי.
עם זאת, אתמוך בכל החלטה של חברי הפורום וכמובן עומר בנידון, לכאן או לכאן.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 16:03 ,4 מאי 2008, א'

רעיון מצויין אפילו יותר מסטיקר ואף מדליק יותר TC ולא נעלבתי אנחנו סה"כ חברה בוגרים ומבינים עניין כולנו וגם אני כהוגה הרעיון של הסטיקר מבין ומקבל את החלטת כולם, וכמו שאמרתי הרעיון שלך לגבי סיכה אם איזה לוגו קריפטי שידוע רק לנו חברי הפורום זה רעיון מלהיב ומעניין כאחד.
אני תומך ברעיון שלך וזונח את הרעיון שלי :wink: :lol:

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 21:42 ,4 מאי 2008, א'

מעניין כמה יהיו באמת מעוניינים ומעניין כמה חומר גלם נצטרך.

מכירים את החרב המצרית העתיקה עם הלהב המעוקל, (ברח לי השם של החרב) ??? זה בשילוב האות ס' אחד בתוך השני או אחד על גבי השני על מנת ליצור ראשי תיבות של "סכינים למבינים" ס"ל, כי בעיניי החרב המעוקלת מזכירה את האות ל'.

סתם רעיון ללוגו

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:13 ,5 מאי 2008, ב'

כמו של הקולג' אצל האמריקאים?? לא בעצם שם זה לא חותם.

הייתי עושה סיכה בכל זאת כי לא כולנו עונדים טבעות נראה לי, אבל נחמד רעיון של טבעת חותם כמו פעם . צריך רק שעווה זמינה :lol:

Guest

הודעה על ידי Guest » 21:36 ,5 מאי 2008, ב'

TC_Blades כתב:או טבעת חותם .... :D

חחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

מצאתם מי ילך עם טבעת חותם

אולי ימצא חן בעיני החברים.

Guest

שדרוגים

הודעה על ידי Guest » 21:39 ,5 מאי 2008, ב'

השדרוג נמצא בעיצומו

ביחס ל-AVATAR אישי - בקשה של מי מהחברים - לאחר שקילה ובדיקה, לא נוכל לאפשר AVATAR אישי עקב סיכוני אבטחה במהלך כזה.

עם זאת, נעלה בימים הקרובים כ-5000 סמלים חדשים שיאפשרו מגוון רב יותר במסגרת השדרוג.

ביחס לשדרוג, ניתן לראות חלק מהמהלכים שעשינו בימים האחרונים בפורומים (תמונות כל פורום) ושינויים רבים נעשו בגב האתר ובניהול.

נכניס גם באנרים, ונבצע "מתיחת פנים", יהיה נחמד בסוף...

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 6:36 ,6 מאי 2008, ג'

לגבי רעיון לעיצוב של הסיכה יש לי רעיון כזה:

משהו בסגנון של מגן וחרב של המכבים, מכיוון שלפחות ברשת כרגע אני מתקשה לאתר תמונות של זה, עד כמה שזכור לי המגן היה פשוט יחסית עם מגן דוד עליו וחרב קצרה בסגנון רומאי .

עכשיו הרעיון הוא המגן מעל החרב ומה שחשוף בעצם זה הידית והקצה של הלהב כשלמעלה בולט המגן דוד.

מכיוון שאנו במדינת ישראל המגן דוד הוא רעיון על מנת להסוות קצת את אופי הפורום או הקבוצה. ולא כולם מקשרים ישר את הסמל דווקא למגן וחרב המכבים, ורעיון עם הסטוריה יהודית של נשק קר.

רעיון נוסף זה חרב קצרה מגן דוד ומגל , המגל בצד ימין עם נטייה קלה ימינה, החרב בצד שמאל עם נטייה קלה שמאלה , קרובות מסספיק על מנת שהלהב של החרב והמגל ייצרו את האות ס' (סכינים) והמגל עצמו הוא כמו ל' (למבינים) , ולשלב בצורה של שתי וערב את סמל המגן דוד.

איך הרעיונות??

Guest

הודעה על ידי Guest » 10:39 ,18 מאי 2008, א'

מודה לחברים ששלחו כספים בדואר:

מוטי לזר, דורון לביא, אורן יונתן

תודה ל-TC BLADS על תרומת הסכין הנדיבה, ועל נכונתם לסייע בתחזוקת האתר באמצעות באנר.

תודה לקרמיט (רם), על תרומת מוט ההשחזה ועל האולרים שמכר כתרומה.

תודה לתומר שרכש את הסכין מTC וצריך להעביר את התמורה אלינו.

שיחזקו ידכם.

נשמח לקבל עזרה מחברים נוספים, הצטרפו ותנו כתף לקהילה.

Guest

הודעה על ידי Guest » 16:50 ,7 יוני 2008, ש'

חברים

העלנו היום חלק מהשדרוגים

בכללם שינוי במבנה העמוד הראשי, הכנסת חיפש מובנה אישית של GOOGLE (עמוד ראשי בצד ימין - החיפוש מוגדר רק לנושאים שיש באתר.
כמו כן פורסם באנר של TC BLADE שקנה באנר פרסום באתר לשנה, הוא ראשון ולכן יש לברך אותו על הנכונות לפרסם ובכך לממן את אחזקת האתר. :)

יהיו נוספים, אני מזמין את החברים שעוסקים ביצור כלי נשק קר לפרסם באנר באתר

ככל שנגייס יותר משאבים, נוכל לשפר ולשדרג עוד... :!:

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים