שאלה כללית

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
דור
חדש בפורום
שאלה כללית

הודעה על ידי דור » 16:23 ,27 מרץ 2008, ה'

אני מעוניין להתעמק באיסוף סכינים סדרתיות..עכשיו הבעיה הכי גדולה היא שהחנויות היחידות שאני מכיר שמתעסקות בזה הן ריקושט וכל מיני חנויות של מתנות לגבר. השאלה שלי אם קיימת חנות מקצועית*(ראה ערך) עם מחירים סבירים **(ראה ערך). תודה על העזרה

מקצועית-שיחה עם מוכרת בריקושט- "סליחה..הסכין הזאת היא של מואלה?? כי אני לא רואה סימן, ואולי את יודעת מה הסוג מתכת?" תשובה "אמממ אני חושבת שזאת סכין הטלה"
NO SHIT SHERLOK

מחיר-סכין של קאבאר נמכרת באתר שלהם נגיד ב200 שקל (שכלול אישי). ובריקושט היא פתאום ב1000. מאיפה באו ה800 האלו!? בן אדם לא יכול לאסוף סכינים בלי לרוקן את המשכורת הצבאית המאוד מכובדת שלו?!

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:22 ,27 מרץ 2008, ה'

אני חושב שלרובנו יש את אותה בעיה לגבי חנויות ש"מתעסקות" במכירה של סכינים.
נראה שזה הולך ומתמעט משום מה , אולי בגלל ששומעים המון דברים רעים על סכינים :wink: בזמן האחרון.

הצעה ראשונה- תעקוב כאן בפורום בקניה ומכירה
הצעה שנייה - בחור נחמד בשם תומר אם אני לא טועה, שמו בפורום tommyboy , יוכל לעזור לך ולהפנות אותך למקומות הנכונים.
הצעה שלישית - קח תרמיל קח מקל צא לטייל ברחבי ישראל בחיפוש אחר חנות.
רביעית ואחרונה - תבדוק באתרים של מכירת יד 2 כמו יד 2 או winwin .

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 20:42 ,27 מרץ 2008, ה'

לא נראה לי שאפשר לצפות ממוכרים בחנות מתנות לתת לך את סוג המתכת והשימושים הרצויים בה, ריקושט דווקא בעבר לא פעם ייעצו לי לגבי אולרים או סכינים, אבל בתכלס סכין זה לא פריט כמו טלויזיה או מערכת סטריאו, שניתן לתת לך פרטים טכניים ובטח שלא על סכינים סדרתיות כמו מואלה.

אבל תמיד אפשר לבדוק באתר החברה בנוגע לדגם מסוים, ככה שלא חסר מידע אלא רק מציאתו.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 23:11 ,27 מרץ 2008, ה'

אני באותו ה"ברוך" כמוך.
רוב האוסף שלי מורכב מסידרתיות למיניהם, אבל המחירים מדהימים גם אותי בחנויות.
לכן את רוב הקניות שלי אני מבצע במפגשים ישירות מהיבואן (בד"כ).זול לי, רווח לו, כולם מרוויחים.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 13:06 ,28 מרץ 2008, ו'

והאפשרות היותר כלכלית, אם יש לך איך:

את כל החיפושים עורכים באינטרנט. את האולר הרצוי מזמינים מאתר כלשהו לכתובת של חבר/קרוב משפחה בארה"ב. פעם בכמה חודשים מישהו עובר שם ויכול להביא את הסחורה.
ככה קניתי שני טלסקופים, משקפת, ספרים, עוד כמה כלי עבודה ואפילו אולר של ספיידרקו.
סתם בשביל הפרופורציה- משקפת שהיבואן מוכר פה ב- 2000 ש"ח נקנתה בארה"ב ב- 290$. אני לא יודע כמה היבואן ירצה על ה- tasman salt, אבל אני קניתי בהזדמנות באמזון ב- 30$.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים