כתבה מהרשת

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ברווז
מנהל אתר
כתבה מהרשת

הודעה על ידי ברווז » 20:53 ,23 מרץ 2008, א'

סתם ככה, במקרה, נתקלתי בכתבה על סכינים ונשיאתם ברשת.

לינק.

קריאה מהנה ומחכימה.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

yaron_iron
חדש בפורום

קודם כל לא ישבתי שיש מגבלה לשאת סכין ברשת...

הודעה על ידי yaron_iron » 13:06 ,3 אפריל 2008, ה'

קראתי את הכתבה ובהחלט יש מגבלות חמורות על סכינים
וחוץ מהחזקת אולרים לפי ההגדרה הנ"ל אין עקרונית לפי החוץ הצדקה לנשיאת סכין
כמה "מצחיק" שאנו פועלים לפי החוק ויצא לי לקרוא כתבה בעיתון לפני כמה ימים שבחור אחד נדקר והמשטרה סגרה את התיק ורק לאחר שהבחור ביצע פעולת חקירה וגילה את הבחור המשטרה פתחה מחדש את התיק וחיפשה את הבחור...

tutisdog
הגורו הגדול

Re: קודם כל לא ישבתי שיש מגבלה לשאת סכין ברשת...

הודעה על ידי tutisdog » 18:13 ,3 אפריל 2008, ה'

yaron_iron כתב:קראתי את הכתבה ובהחלט יש מגבלות חמורות על סכינים
וחוץ מהחזקת אולרים לפי ההגדרה הנ"ל אין עקרונית לפי החוץ הצדקה לנשיאת סכין
כמה "מצחיק" שאנו פועלים לפי החוק ויצא לי לקרוא כתבה בעיתון לפני כמה ימים שבחור אחד נדקר והמשטרה סגרה את התיק ורק לאחר שהבחור ביצע פעולת חקירה וגילה את הבחור המשטרה פתחה מחדש את התיק וחיפשה את הבחור...
מצחיק יותר לדעת שגם אם אתה אזרח שומר חוק לא בטוח שהשוטר או החוק ישמור עלייך.

אותי פיטרו מהעבודה לפני כחודשיים, הבוס שלי שפיטר אותי הפך עולמות והמציא שקרים כדי לפטר אותי לבסוף על שעות נוספות שלא עשיתי מספיק, כל מי שמכיר אותי יודע שאני נותן לעבודה 110 אחוז אבל זה לא עזר, ועם כל התמיכה של החברה שעבדו איתי ומכתב ששלחו לבוס, פוטרתי. צחוק הגורל רצה ואותו בוס הטריד מינית עובדת מהמשרד בשרותים של מקום העבודה. הוא לא פוטר ובנוסף לזה לא הייתה חקירה של המשטרה.
תגיד לי אתה איפה אנחנו חיים 8O :? :( :cry: :cry: :cry: זה מה שכואב לי , אני יודע שאני שומר חוק אבל בגלל שיש חוק שאין לו שיניים במדינה, ובגלל שהמדינה לא מענישה את העבריינים כמו שצריך אנחנו הטובים חוטפים.
אני בגיל 15 הייתי יורה ירי תחרותי של רובה אוויר, שנים רציתי לחזור לזה אבל היום אם אתה רוצה להשיג רשיון לזה אתה חייב להיות רשום באגודת קליעה, להיות חבר כמה חודשים ואז בהמלצה שלהם אולי תקבל רשיון. דבילי לחלוטין ויותר קשה מלהשיג רשיון לאקדח. אבל אם המדינה והמשטרה בפרט היו עושים את עבודתם ולא מאפשרים לאנשים פושעים לעשות את שלהם, אז לנו היה טוב יותר . החוקים אולי היו משתנים ופחות נוקשים.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים