מחפש סכין סדרתית בסגנון מסויים.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ברווז
מנהל אתר
מחפש סכין סדרתית בסגנון מסויים.

הודעה על ידי ברווז » 22:40 ,16 ינואר 2008, ד'

אני מחפש סכין סדרתית בסגנון של הBLACK TALON של קולד סטיל.
מה שחשוב לי זה תצורת הלהב-השפיץ המעוקל כלפי מטה.
וכמובן מחיר שפוי, כך שהפעולה הראשונה שתהיה עם הסכין לא תצטרך להיות פשיטת עורי מעליי כדי לשלם עליה.... :roll: :wink:
אני מנסה להיזכר בדוגמאות של חברות אחרות אבל ממש לא מצליח.
תודה.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 14:13 ,17 ינואר 2008, ה'

לפני כמה ימים הגיע אלי הטאסמן סולט של ספיידרקו- להב כזה בערך, במקרה שלי משונן.
נרכש בהזדמנות (ירידת מחירים מפתיעה) ב- 30$, כלומר נשאר עלי קצת עור בהתחשב בשער הדולר.
הטאסמן סולט הוא גרסת ה- H1 של ההארפי- אולר מעוקל לפנים של ספיידרקו שנמכר בסביבות 80$, מחיר דומה למחירי הטאסמן סולט (60$ בערך). ההארפי נמכר עם ידית פלדה.

אם תרצה סיבוב עליו- אני בחיפה ביום ראשון...

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:03 ,17 ינואר 2008, ה'

(הכנס כאן סמיילי שדופק לעצמו כאפה בראש)-וואלה. איך שכחתי ממנה... הרי דיברנו עליה לא מזמן.
האם היא משוננת לגמרי או חלקה(זו שקנית)?

עקרונית, אני מעדיף באופן אישי את בנצ'מייד על פני ספיידרקו.אבל אין להם משהוא התואם את צרכיי, ומאחר ולא הסתכלתי יותר מידי על הדגמים המעוקלים בשנים שעברו(בעיקר כי לא היה לי צורך בהם)אז אני עכשיו מבואס ש"היכיתי את המומחה" ואני ה"מומחה". :roll:
בחמש השנים האחרונות הייתי חסיד של להב בתצורה הדומה ככל האפשר ל"SHEEP FOOT", אבל בעבודה הנוכחית שלי אני כבר זקוק ללהב מעוקל.יותר נוח.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 21:45 ,17 ינואר 2008, ה'

היי ידידי הברווז תפנה לווסרמן אני בטוח שהוא יכול לעזור לך בנושא

coldstorm
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי coldstorm » 23:12 ,17 ינואר 2008, ה'

מאיפה הספיידרקו המוזל?
האם קנית בארץ או בחו"ל?
תודה

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 13:12 ,18 ינואר 2008, ו'

ברווז, אם מותר לשאול לאיזו מטרה אתה צריך דווקא להב מעוקל קדימה?
הבלאק טאלון ודומיו מחקים את הספיידרקו סוויליאן וכולם מתוכננים כסכיני לחימה עם קצה דק מאד. לטעמי זו תצורה שנועדה להגברת מכירות ותו-לא. ההארפי יעיל יותר ככלי עבודה למשימות מסויימות, בעיקר למטרות חיתוך חבלים וקילוף פרי (לא בדיחה, היה לי). מעבר לזה - לא. למעשה כל מה שניתן לעשות עם להב כפוף אפשר לבצע עם להב רגיל, ורסטילי. היתרון היחיד של להב כפוף הוא בהגברת כח הגזירה בחיתוך עם לחץ.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 1:12 ,19 ינואר 2008, ש'

בעיקר לעבודה-פתיחת קרטונים (דבק)בדיוק כירורגי על מנת לצמצם פגיעה בטעות בסחורה,תוך כדי תנוחה טבעית יותר ליד. חיתוך באנדים בצורה בטיחותית יותר ע"י הפעלת פחות כוח ויותר טכניקה עם קצה הלהב, קילוף והסרת מדבקות וכדומה.
הסוויליאן-רק עכשיו ראיתי אחד עם קצה חלק, באתר היצרן משום מה לא ניתן להזמין אחד חלק אלא רק ספיידראדג'(משונן לגמרי) שלא עוזר לי כלל. אותו הסיפור עם ההארפי.

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 21:48 ,19 ינואר 2008, ש'

טאסמן סולט- יש חלק.
אני מרוצה מאוד מההוא שקניתי- כמו שציינו הוא מצוין לקילוף פירות הדר... חוץ מזה- משסף קרטונים בלי להתרגש משום עובי.
נתתי אותו לאיזה דביל מהעבודה שמתלהב מסכינים כדי שיראה אותו, הוא ביקש להראות אותו למישהו אחר, וחזר אחרי 5 דקות חפוי ראש: "בהתלהבות חתכתי איזה קרטון עבה מעל עגלת מתכת ודפקתי את הלהב..." שתי דקות עם נייר-לטש עדין תיקנו את הדפיקה והוא כמו חדש.

לקחתי אותו לחתירה בקיאק ביום שישי- אבל לא התהפכתי אז הוא נשאר יבש... אולי בפעם הבאה יהיה רטוב יותר.

חוץ מזה- אני מתאמן על הפתיחה והסגירה ביד אחת- אחרי 10 דקות כבר הפכה התנועה טבעית לגמרי ולוקחת בערך חי שניה לפתיחה ושנייה לסגירה.

בניגוד לכל האולרים הקודמים שהיו לי זה מוצר תעשייתי אמיתי שגם מרגיש כזה- מדויק, פשוט ופונקציונלי.
הגוף המוזרק הוא חתיכת פלסטיק (ניילון מחוזק בסיבי זכוכית קצוצים) אחת. יש 2 פינים- אחד ציר הלהב ואחד ציר פס הנעילה. הלהב חתוך כנראה בלייזר- הגימור הפשוט הזה של קווים רוחביים בגב ובחור הלהב פשוט יפים בעיני. ההשחזה- לא מלוטשת אבל מוחלקת במידה, ונראה שכל פרט בכלי השימושי כל כך הזה מוקפד בדיוק במידה, בלי מאמץ מיותר ובלי קישקושים וקישוטים.

הוא קל בצורה בלתי רגילה (התרגלתי לאולרי-ציד קליפ-פוינט בסגנון האנטר של באק עם לחיי עץ ופליז), וקצת רזה ביד, אבל מתרגלים ומפתחים אחיזה טיפה שונה. זה יותר מזכיר לי אחיזה של איזמל מנתחים מאולר טיפוסי. מאפשר עבודה מדויקת ונוחה. המאפיין של הלהב הזה, הקמור לפנים, הוא ה"תיאבון" שלו לחיתוך- כמעט בכל זווית הוא אינו מאבד קשר עם האובייקט הנחתך, אם זה קרטון או עיתון. זה הלהב הראשון שנתקלתי בו שחותך מהאמצע ומטה מוסף עבה לכל עוביו בלי מאמץ. בעודג שלהבים אחרים דורשים דחיפה או נעיצה- הוא רק דורש הולכה מקבילה פחות או יותר לפני המוסף. החוד הכפוף לפנים פשוטו נאחז ונדחף פנימה.

טוב- התלהבתי מספיק לערב אחד.

ברווז- עשה לעצמך טובה וקנה לך אחד.
זה לא חיקוי של הסיוויליאן- זה כלי עבודה שימושי עם קצה חזק ומימדים נכונים שישרת אותך נאמנה.

Guest

הודעה על ידי Guest » 14:46 ,20 ינואר 2008, א'

בשבילך במחיר מציאה - http://www.knifeoutlet.com/shop/10Expan ... de=SPYC106
מייק

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:19 ,20 ינואר 2008, א'

קילוף והסרת מדבקות, מסתבר(לאחר מחשבה)-לא נוח במיוחד.
תודה מייק, אבל לצערי אין לי עדיין ויזה בינ"ל, כך שלקנות מחו"ל עדיין לא בא בחשבון עבורי.

קרמיט
אביר האפל

המלצה

הודעה על ידי קרמיט » 20:10 ,21 ינואר 2008, ב'

ברווז,
חשבת על האופינל הישן והטוב? נראה לי שיהיה מוצלח. יש לי אחד (שלי אומנם פלדת פחמן - כפי שאני אוהב) והוא מצוין!
http://www.bladematrix.tv/index.asp?Pag ... odID=33417

רם (קרמיט).

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 7:40 ,22 ינואר 2008, ג'

זה מה שנקרא "אולר חיגורים"- נועד לחירוק חריצים בקליפות עצים חיים להכוונת הצימוח. יש לי אחד ישן כזה, לא של אופינל. אני לא בטוח שהאחיזה עם עקב הידית הבולבוסי תהיה נוחה לשימושי הברווז. בכל מקרה- הוא לא שטוח ולא נכנס לכיס באופן בלתי מורגש.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים