מה הסכין הראשונה שלכם?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
שלומי
בלייד ראנר
מה הסכין הראשונה שלכם?

הודעה על ידי שלומי » 22:11 ,12 דצמבר 2007, ד'

היי אני הייתי רוצה לנסות משהו הרי כמו נשיקה ראשונה שכולנו זוכרים אותה בואו נשמע מה הפריט הראשון שהגיע לכם לידיים אפילו אם זה סתם משהו זול הסכין הראשונה שלכם אם יש תמונות זה יהיה יותר טוב ומעניין אצלי זו הסכין הזאת שקיבלתי מתנה בגיל 10 מאבי
http://www.siz.co.il/up/e3undwey2y1w.jpg
אני ישמח לשמוע ממכם גם שותפיי לפורום

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 23:06 ,12 דצמבר 2007, ד'

רעיון יפה!
אגב הסכין נראית מעניינת- יש לך פרטים עליה?

הסכין הראשונה שלי... בואו נראה:
הסכין הראשונה שלי לא הייתה "סכין" בדיוק- אולר שוויצרי שקיבלתי מתנה מאבי גם כן באיזור גיל 10. האולר היה בתצורת "מק'גייוור", זהה לזה מהסדרה.
ה"סכין סכין" הראשונה שלי הייתה אם אני זוכר נכון פרפר זבלולי כלשהוא שקניתי לעצמי.כנראה באיזה קניון.
ובכלל, חבר טוב שלי הכניס לי את הג'וק של הסכינים לראש, עד אז לא התעניינתי בזה בכלל, אבל מאז אני לא יכול להפסיק :wink: והוא סומך עליי על עדכונים במצב השוק....
באופן כללי עברו עליי הרבה סכיני איכות נמוכה עד שהתחלתי להבין ולהתעניין לעומק. רובם הגדול נשברו(אני חובב הטלות, זוכרים?...) אבל חלקם עדיין איתי עד היום!!!
אחת שכזו היא חיקוי לסכין אפלגייט-פיירברן של גרבר, וכמה שלא התעללתי בה, כמה שלא מרטתי אותה, הטלתי אותה, הפלתי אותה-עדיין היא במצב מעולה, ונפתחת היטב כמו ביום שבו נקנתה. לא רע לסכין ב-60 ש"ח שליוותה אותי לאורך רוב הצבא. לינק עם תמונה של המקור.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 6:07 ,13 דצמבר 2007, ה'

במקרה שלי, אלה היו 3 סכינים שרכשתי אותן בשוק תלפיות שבחיפה. זה היה בגיל 20 בערך. אלה היו 2 סכינים מתקפלות מהסוג המעפן, כאלה מתוצרת סין שלעיתים נמכרות בחלק מהקיוסקים. השלישית הייתה גם מאותה איכות, סכין באלי-סונג, יותר נכון להגיד, זבאלה-סונג... :lol: כל שלושת הסכינים הללו כבר אינם - הלכו לעולמם, יהא זכרם ברוך... :lol: הכסינים הרציניות יותר שרכשתי לראשונה, היו קוקרי ופגיון פקיסטני שהוא חיקוי לפגיון של גיל היבן שגם מחקה את הפגיון של קייס V-42 או משהו כזה. את אלה קניתי מעומר יעבץ וגם הם כבר לא אצלי. מאז, למעשה, התחלתי לאסוף בצורה מסודרת ומאורגנת יותר.
Crocodile Dandy said: That's a knife!

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 8:22 ,13 דצמבר 2007, ה'

הסכינים שלי היו פריטים מארגז הכלים של אבא: היה מין סכין חשמלאים עם להב מקור תוכי לגילוף הבידוד מכבלים שהעברתי לרשותי בגיל 8 וגילפתי בעזרתו מקלות, והייתה מצ'טה ברזילאית עם ראש מתרחב (של טראמונטינה אולי?) שגיליתי בארגז שנה אח"כ. היא אבדה לבלי שוב בפשיטה שעשיתי בג'ונגל הבמבוקים של גדעון השכן. אחרי שפילסתי ברעש גדול שביל בחורשת הבמבוקים שמאחורי ביתו הוא יצא וצעק" מי זה שם!?"- ברחתי והמצ'טה נשארה מאחור...
הסכין הראשונה שממש קיבלתי הייתה חרב מצ'וקמקת מקניה בנדן עור, שהקהו במיוחד בגללי במסגריה כדי שלא אהרוג מישהו. אחרי כמה חודשים הטאנג יצא מהידית, והשאר היסטוריה.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 19:54 ,13 דצמבר 2007, ה'

אז ככה ידידי הברווז הסכין הזאת היא של חברתNIETO חברה ספרדית ברמה של סכיני מואלה יש לי אותה קרוב ל14 שנה ואיך אומרים בשפה פשוטה חרשתי לה את הצורה ים חבלים מתכת עצים הכל ואפילו לא ההיתי צריך לנקות אותה מחלודה הלהב מחזיק טוב מאוד סוג המתכת אינו ידוע אבל אכן סכין עם ערך סמנטלי מקווה שזה מספיק פרטים אם לא תשאל אני יענה

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:51 ,13 דצמבר 2007, ה'

חבל שאין סמיילי של "דופק מכות לעצמי בראש".
הייתי צריך לדעת שמדובר על ספרדייה רק מהצורה... :oops:
בכל אופן, היא נראית "צבאית" משהוא, וזה מקור הבילבול.
פטיש, "זבאלה-סונג"... :lol: :lol: :lol:
חצי שעה אני צוחק פה...
מהפרפרים הללו שקניתי, וקניתי כמה, לא נשאר לי אף אחד- לכולם נשברה הידית בהטלות.
בעצם, תיקון- כולם חוץ מאחד, אבל הוא עלה בהתאם, והוא מאסיבי מאד ואפילו חצי משונן... כתוב עליו "יגואר" או משהוא כזה, מן הסתם הוא סיני, אבל הוא שרד.
תמונה להמחשה.

שלומי
בלייד ראנר

הודעה על ידי שלומי » 20:59 ,13 דצמבר 2007, ה'

היתה לי אחת כזאת מתישהו תגיד ברווז זה נכון שאם יודעים איך להטיל סכין אז אפשר להטיל כל סכין ???

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 23:05 ,13 דצמבר 2007, ה'

במילה אחת- "כן".
כבר הטלתי אפילו מאצ'טה... :lol: 8O
זה לא היה בריא במיוחד בשבילה, ראה "סאגת המאצ'טה השבורה" פה בפורום. :roll:

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 6:12 ,14 דצמבר 2007, ו'

מעניין, וחרב ניתן להטיל? אני לא חושב שכדאי להטיל חרב הסטורית - חאראם, אבל טכנית - האם ניתן?
Crocodile Dandy said: That's a knife!

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 12:32 ,14 דצמבר 2007, ו'

כנראה שכן, עוד לא היה לי העונג.
ובכל מקרה, רק מהידית... :lol:
רואים את זה בכמה סרטים שיצאו לאחרונה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים