מחירים של סכיני מורה החדשות

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Fox
חדש בפורום
מחירים של סכיני מורה החדשות

הודעה על ידי Fox » 12:44 ,1 יולי 2014, ג'

שלום לכולם
אני לא מהמתלהמים שאוהבים לתקוף ולהגיד שהמחירים באתר נורא גבוהים ובלה בלה...
אני גם מבין שמרבית חברי הפורום אינם קשורים לאתר או לתמחור.

יחד עם זאת, אני חושב שפנייה באופן רחב ושקוף לכולם תזכה להתייחסות יותר ממוקדת, בעיקר אם תגידו גם את דעתכם.
אני מדבר על ערכות ההשרדות של מורה כגון הmora black שמגיעה עם משטח יהלום ואבן אש. המחיר באתר עבור המוצר הזה עומד על 470 ש״ח שהם 270 ש״ח יותר מהמחירים למשל באיביי.(או אם תרצו - כפול).

אז נכון, סכינים למבינים יבואן בלעדי של מורה וזה אכן חוסך נוחות לקנות מהארץ. אבל בחייכם, יותר מכפול? לא לכולנו 200 ש״ח זה סכום זניח.
אני יכול לומר מניסיון אישי שישנם מותגים אחרים של יבואנים בלעדיים והמחירים אצלהם הם מחירי איביי ולעיתים אף פחות.

המטרה היא לא לנגח אלא באמת לבקש בדיקה של הנושא כדי שכולנו נוכל להנות מכך. מחיר נמוך יותר ימשוך יותר לקוחות.
לשם ההבהרה- אני חושב שבהרבה מקרים מחירי האתר הוגנים ובפרט מחירי המורה בדגמים היותר פשוטים. אני דיברתי כאן על פריט ספציפי בתור לקוח שאינו מעוניין בדגמים הפשוטים יותר.

אשמח לקבל תגובות- כל תגובה, אבל לסוחרים מבנינו, אנא היו הוגנים בתגובותיכם. ואם יתבשר לי שעברתי על חוקי הפורום בצורה כלשהי אז אמחק את ההודעה הזו.

תודה

sagiBialik

Re: מחירים של סכיני מורה החדשות

הודעה על ידי sagiBialik » 13:45 ,1 יולי 2014, ג'

אם מורה עולה 270 באיביי, אז תוסיף 50 ש"ח משלוח, ואז תוסיף מע"מ ואת הנסיעה לדואר והתשלום לחנייה והזמן שהוצאת.
במקרה של חנות, תוסיף גם שכירות, ומיסים לשלם, וכמובן, מותר גם להרוויח קצת (ברשותך כמובן....).
אני מניח שליבואן רשמי המוצר עולה פחות מ 270 שקל, אבל הוא צריך לגלם במחיר עוד הרבה משתנים שעולים לו כסף.
ברור שייבוא פרטי עולה פחות, אבל יש הרבה יותר סיכונים.

אם היית כותב את ההודעה על כל מוצר אחר שהוא לא מורה, קונדור או מרבלס, הייתי מסכים איתך, כי לבעלי החנות אכן יש נטייה
במוצרים שאין להם בלעדיות עליהם לפוצץ במחיר וללכת בשיטת "מצליח".

אבל בשלושת המותגים האלה, המחירים שלהם מתומחרים בצורה שהיא יותר מהוגנת.

ותמיד יש את השורה התחתונה....
הם לא חייבים לך כלום והם פתחו את העסק כדי להרוויח (בצורה חכמה או לא חכמה זה כבר שיקול שלהם).
המחיר לא טוב לך, אל תקנה.

Fox
חדש בפורום

הודעה על ידי Fox » 14:11 ,1 יולי 2014, ג'

שלום שגיא,
ראשית מהסתכלות כל משך הזמן שאתה רשום באתר ומספר ההודעות שכתבת אני מבין שאתה בוחר בקפידה מתי להגיב ומתי לא ולכן אני מודה לך על תגובתך. אני גם יודע שאתה דמות מוכרת בתחום ולכן דעתך כן חשובה לי.
יחד עם זאת, ישנם אי דיוקים במידע שפירסמת כאן. ראשית, הפריט המדובר עולה 200 באיביי או 220 אם אתה מתעצל בחיפוש. שנית, אתה מעמיס את כל עלויות המשלוח והזמן והשכירות על פריט אחד כאילו הוא היחידי שמיובא. כולנו יודעים שהיבואן קונה בפחות ומחיר המשלוח פר מוצר יוצא רחוק מאוד מה50 שציינת. גם הנסיעה לדואר היא עבור קבוצת מוצרים וכך גם השכירות ושאר העלויות, אולי מלבד מע״מ.

לאור כל זאת, שנינו מבינים שהחנות מתמחרת את הפריט באופן שהוא רחוק ממקובל.
עם הטיעון של לא טוב לך אל תקנה - אין לי מה להגיב. אבל כולנו פה אנשים רציניים והאמירה הזו היא לא מכבדת משום שיש בה זלזול מסויים בצד של הקונה. ישנם יבואנים שלא אזכיר את שמם שמוכרים ציוד במחיר שצוחק על איביי כך שמשהו פה לא מסתדר.

שוב, אני לא מנסה לנגח. זה פשוט מתסכל שיש פה ניצול של בלעדיות שמאלץ לפנות לגורמים מחוץ לארץ.
הלקוחות מבינים את זה ולכן נראה לי הגיוני שגם סכינים למבינים יעשו עם זה משהו. אני חושב שזה נוגע לכולנו כי החנות הזאת היא בשביל כולנו

sagiBialik

הודעה על ידי sagiBialik » 16:01 ,1 יולי 2014, ג'

פוקס,
לפני שהייתי משתמש בשם הנוכחי, היה לי משתמש שלזכותו עמדו
למעלה מ 900 הודעות ותגובות, אולם בעלי החנות שהם גם בעלי הפורום
מחקו לי אותו כיוון שהבעתי את דעתי ואמרתי אמירות שלטענתם פגעה להם במכירות (תעשה חיפוש להודעות של sagiexe).
כידוע לך, בעלי הפורום הם גם בעלי החנות דבר ההופך את הפורום לעסקי ולא ציבורי.
כיוון שכך, בעלי האתר מעיפים משתמשים אשר ממליצים לקנות סכינים במקומות אחרים וכן
נכנסים להודעות המשתמשים ועורכים אותן ( מוחקים שמות, טלפונים, הפניות וכדומה ).
כל זה אינו סוד ונעשה בריש גלי כולל דרישתו של בעל האתר לא לפרסם שמות של יבואנים וסוחרים אחרים.
כמו כן, גם מכירה פרטית נאסרת ברגע שלדעת בעלי האתר, הדבר פוגע בעיסקיהם.
מצד אחד הפורום פועל במסווה של שירות לקהילה, אך בפועל מהווה פלטפורמה מסחרית בלעדית לבעלי האתר.
כל עוד תמליץ עליהם יבושם לך ואם תמליץ נגדם יבולע לך.
משזה נאמר, אחזור על מה שטענתי קודם:
הפורום שייך לחנות, מטרת החנות להרוויח, לפני שאתה קונה מוצר, בדוק היטב מחירים ותחליט אם מתאים לך לקנות או לא.
הפורום כבר מזמן לא משמש למבינים, כי אם המבינים ממליצים אחרת או מעבירים ביקורת לרוב זורקים אותם מהפורום.
בתור ״ מבין ״ שלא משוחד, אני אומר לך באופן חד משמעי, שיחסית למחירי הארץ, במותגים מורה, קונדור ומרבלס, המחירים של החנות טובים.
במותגים אחרים, הייתי ממליץ לבדוק בעוד מקומות.
אתה יכול להתייעץ עם אנשים מחוץ לגבולות הפורום היכן שאין צנזורה ועריפת ראשים ולשמוע דעות נוספות.
אבל בשורה התחתונה, אתה רואה את המחירים, ואתה יכול להחליט לבד כאדם בוגר אם לקנות או לא.
לא אני ולא אתה יכולים להשפיע על שיטת התמחור, ואין לשנינו מושג מה שיקולי הרווח וחישובי העלויות של החנות.
קח בחשבון, שכיוון שזה פורום שמשרת חנות ופועל לטובת אינטרסים מסחריים, שום הודעה שלך לא תשפיע באמת.
תאמין לי. ניסיתי.
או שאתה מפרגן להם, או שאתה נגדם.
תחליט אתה אם לקנות או לא, אל תנסה להיאבק במחירים מעל גבי פורום שבשליטת החנות.
גם אין כאן ניצול של בלעדיות, אתה יכול עם מעט מאוד מאמץ להשיג את המוצרים לבד.
אבל אני מבטיח לך שההבדל בשלושת המותגים האלה בין מה שאתה תביא למה שעולה כאן, יהיה אולי הבדל של מאה שקלים,
ומותר לחנות להרוויח.
קח בחשבון, שכל עוד אני ואתה נמצאים ב"בית" של בעלי האתר, אף אחד מאיתנו, לא יכול לתת לך המלצות כנות.
אתה גם לעולם לא תמצא תלונות של לקוחות מאוכזבים כאן, מהסיבה הפשוטה, שזה פורום פרטי ואתה לא יכול להתלונן על בעל הבית
בפורום שלו על עצמו....

בקיצור, פוקס, עזוב אותך, חבל... אנחנו כבר התייאשנו.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 11:38 ,2 יולי 2014, ד'

לשגיא וחברים,
מעדיף לענות לאנשים ולא לכינויים... שגיא כותב בשמו וביושר לב ואני מכבד אותו ואת דעותיו, קשה לענות מי שמסתתר אחר כינוי.
חולק על קביעת שגיא ביחס למחירים, לדעתי אנחנו אטרקטיביים בכל מותג שאנו מביאים כולל בפוקס ואקסטרימה ראשיו (מחירים נמוכים מאיביי ומקבילים למחיר באיטליה). שגיא יודע כמה קשה לשרוד בישראל בתחום זה למי שעושה זאת בצורה מקצועית, ואנו מתמחרים כפי שאנו רואים לנכון. גם כיום בכל מוצר סכינים למבינים זולה מכל חנות בישראל. אני לא משווה עצמי לאיביי, הסברתי עשרות פעמים, שהמחירים שם אינם רלוונטיים למי שעובד בישראל, באייבי לא משלמים מיסים ולא נותנים אחריות יצרן. לידיעתך בלעדיות עולה כסף (מינימום הזמנה שנתי של עשרות אלפי $ לספק בחו"ל) וחובקת אחריות שגם מימושה (החלפת מוצרים ותיקונים) עולה כסף, אלה בסופו של דבר מקבלים ביטוי בשווי המוצר ובעלות שלו לנו. מציע לך לבדוק תמחור של חברת גרבר המיובאת בלעדית על ידי ר.ד.ע תמרי בישראל, או תמחור SOG, או תמחור לדרמן או ויקטורינוקס, אצל כל היבואנים הבלעדיים תראה פער משמעותי פחות או יותר בין המחיר בישראל לחו"ל (שנובע בין השאר מעלויות שמשיטה הממשלה - מיסי נמל, עלויות שחרור ואחסנה, מע"מ על עלות ההובלה, מע"מ, מס הכנסה...) . אצלינו הפער היחסי הוא הנמוך ביותר, כי אנו איננו משווקים לחנויות כמו ריקושט ולמטייל אלא עובדים ישירות מול הלקוחות.
אין עריפת ראשים כאשר שומרים על כללי התנהלות הוגנת ומכובדת. אני לא עורף ראשים ולא סותם פיות, אלא כאשר משתמשים בבמה שלנו כדי להטיל בנו רפש, תוך שימוש בפלטפורמה שאנו מממנים שנים תוך שימוש בשפה שאינו מכבדת, לא פעם על ידי בעלי אינטרסים שמייבאים ומוכרים בעצמם סכינים ומחפשים לפגוע.
מעולם לא הסתרנו כי פורום זה הוא פורום "סכינים למבינים", שזה מותג רשום של חברת בריינסטורם טכנולוג'יס בע"מ (ספקית משהב"ט), ומופעל ומשולם מזה 13 שנה על ידי סכינים למבינים, לתועלת הציבור וקהילת האספנים והיוצרים בין השאר. היו במהלך השנים עשרות דיונים בנושא, ולדעתי הוא מיצה את עצמו בכל רמה. נכון אני לא מאפשר לפרסם טלפונים בפורום של סוחרים, מי שרוצה עוקף את זה במיילים, הודעות פרטיות ובכל דרך אחרת שעולה על דעתו. ברור לנו שזה נעשה בדרכים כאלו, אבל לא מקובל בהודעות רשמיות בפורום. לסוחרים יש פייסבוק ואתרים שלהם והם מוזמנים לפרסם שם כאוות רוחם ועל חשבונם שלהם. הפורום מיועד לאספנים וליוצרים, לא לסוחרים.
ביחס להערתו האחרונה של שגיא לביקורת, לא הוגן. אני יודע לקבל ביקורת וקיבלנו ביקורת ואף עשינו פעולות לשפר. ההערות משפיעות ואני מתייחס אליהם, לא תמיד התוצאה תהיה התוצאה שהמעיר מבקש תוך שינוי מדיניות שנקבע מראש.
ביחס לביקורות שליליות או חיוביות. לשם השוואה, אני לא מנהל את זאפ דפי זהב ולא שולט שם בביקורות, ושם יש עשרות ביקורות טובות על החברה ועל השירות שהלקוחות קיבלו מהחנות, האם גם שם ידו של האח הגדול מגעת? עובדה שאנו נותנים שירות טוב ואנשים מעריכים את זה.
ביקורות על המחירים פה - תמצא כאן בפורום לא מעט, אנשים התלוננו וטענו כך ואחרת ונושא נלעס עד דק. בדיקה מדוקדקת תעלה שלמול חנויות וחברות רציניות העובדים בהיקפים מקצועיים, אנחנו מאוד אטרקטיביים, ביחס לשאר הביקורות, שיהיו ענייניות והוגנות. איני יכול להתחרות ואף לא רוצה להתחרות, מול סוחרים שאינם מחזיקים תשתיות טיפול ותמיכה, ומוכרים סכינים שקנו באיביי או אצל דילרים בארה"ב.
שיהיה לכם המשך יום טוב.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 21:26 ,2 יולי 2014, ד'

רבות נאמר על המחירים באתר. לא אוסיף על כך.

לכל אחד שיטת תמחור משלו. אם עומר מוצא לנכון לתמחר סכין בצורה מסויימת- זוהי זכותו.

אין כל זלזול בלהגיד "לא מתאים לך- אל תקנה". ההיפך, מוצעות לך אפשרויות רבות אחרות, לעיתים זולות יותר.

באותו העקרון אתה לא באמת נכנס למסעדת שף, נכנס למטבח ושואל למה מנת הפסטה ברוטב עגבניות עולה עשרות שקלים, כאשר פסטה בסופר עולה X, עגבניות עולות Y ובזיליקום Z.

הפורום נועד לקדם את החנות, על כל המשתמע מכך. עניין הצנזורה בפורום נטחן דק, לכן לא אוסיף גם לזה.

בסופו של דבר אף אחד לא מחוייב לקנות מהאתר בלבד. בעידן המודרני הכל נגיש, ואפשר למצוא חלופות מתאימות יותר ומתאימות פחות.
בלי להיכנס לדיונים, האשמות, מחמאות, ויכוחים ושבחים-
אני מוריד את הכובע בפני עומר וצוותו על שהצליחו להרים פרוייקט כזה בארץ. כמובן שתמיד יהיו אנשים לא מרוצים, אבל כאלה יש בכל מקום.

בנושא פרסום של מוכרים אחרים- גם נושא זה נטחן. אומר רק שמתוך כבוד לבעלי החנות- לעולם לא אמליץ בפורום על מוכר אשר מחזיק בסחורה הנמכרת גם בחנות של סכינים למבינים. אך אם ישנו אדם ספציפי שמחפש כלי מסויים מאוד אשר לא נמכר בחנות האתר- ארגיש חופשי להפנות למי שיש, מתוך כוונה ועזור לאותו המחפש.

מאחך הצלחה לכל המשתתפים בדיון.

Fox
חדש בפורום

הודעה על ידי Fox » 23:07 ,2 יולי 2014, ד'

עומר, שמי רן והכינוי הוא סתם כינוי שאני משתמש בו לעיתים ברשת. מאחר ואיני סוחר או יוצר מקצועי מעטות הפעמים שבהן נוצר קשר מעבר לתשתית הרשת. בכל אופן כשעולה צורך כמובן שבשמחה אני מחליף פרטים.

לגבי כל האמור - חברים אל תתבלבלו. אני לא בא לבקר את התמחור הכללי של סכינים למבינים. כפי שאמרתי בפוסט הראשון, אתם אכן מאוד הוגנים במוצרים רבים ואני רק דיברתי על מוצר ספציפי. אני לא ביקשתי לפרסם פה מתחרה שלכם וכמובן שלא התכוונתי לעשות זאת בעצמי. השורה התחתונה היא שבסחר לעיתים יש משא ומתן וללקוחות מתאפשר להביע את דעתם. הבעתי את דעתי בנוגע לפריט ההוא כי לטעמי בסופו של תהליך שנינו מפסידים - אני קונה מאיביי ולוקח סיכון, ואתה מפסיד מכירה שיכלה להתקיים בסיטואציה אחרת. (כן, העוד 270 ש״ח משמעותיים לי).

לא רוצה להפוך את זה למשהו אישי..עזוב זה לא שווה את זה. אני מאוד מעריך את החנות והפורום בלי קשר וציינתי רק שמאוד אשמח אם תוכלו לבחון הוזלה של הפריט הזה ובמידה וזה מתאפשר לך, אני מבטיח לך שזה היה מתקבל בהערכה רבה מצד כולם.

נתראה ביריד:)
שגיא, עוד לא פגשתי אותך אבל יש לי תחושה שתביא לשם דברים מעניינים.

sagiBialik

הודעה על ידי sagiBialik » 6:59 ,3 יולי 2014, ה'

רן, רק כשאתה מגיע, תגיד שאתה פוקס מהפורום!
מחכה לך.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 8:16 ,3 יולי 2014, ה'

רון תודה על דבריך
אבדוק את הפריט ואוזיל אותו אם ניתן.
אפילו כמבצע ספציפי עליו.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 17:39 ,5 יולי 2014, ש'

המחיר עודכן לתקופה מוגבלת ועד גמר המלאי הנוכחי
פרטים בקטגוריה
עומר יעבץ
מנהל האתר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים