איזה באסה - פותחים דף חדש?

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Fox
חדש בפורום
איזה באסה - פותחים דף חדש?

הודעה על ידי Fox » 3:20 ,14 מאי 2014, ד'

קראתי כמה שירשורים שמעורבים בהם
פסל, ניק, לרמן, רועי, יובל ובטח שכחתי עוד איזה אחד או שניים..

ממה שהבנתי חלק מהאנשים האלה (או כולם) הם מוקדי ידע אדירים בתחומים של הפורום.
זה מאוד מבאס לראות איך אתם רבים אחד עם השני...ממש הזוי..תעשו טובה לפורום הזה ותמחקו את כל השרשורים העוקצניים האלה זה סתם מוריד את הכיף מהאתר.

אתם הליבה שלה הפורום הזה אם לא הבנתם...ומי שאומר אחרת מבלבל את השכל...בסופו ש דבר אתם מבינים בסכינים והרבה אחרים לא.

אז יאללה...תעיפו את כל הפורום הזה שעוסק ב"שיחרור קיטור" ותפסיקו לריב, תכבדו אחד את השני ובואו נדבר על סכינים...
אתם מוזמנים לעורר דיוני עומק כמו פעם...גם אנשים שלא מבינים בזה יכולים להשתלב בדיון ע"י קריאה של חומר...מזה אני אלמד המון..

יאללה ...מה אתם אומרים? דף חלק? פסל, ניק, לרמן, רועי, יובל, מישהו ששכחתי, מישהו ששכחתי ??

sagiBialik

Re: איזה באסה - פותחים דף חדש?

הודעה על ידי sagiBialik » 6:03 ,14 מאי 2014, ד'

ציינת הרבה שמות בהודעתך חוצבת הלבבות,
רק שכחת לציין את שמך, מי אתה ומי מסתתר מאחורי
הכינוי ״ שועל ״.
נשמח לדעת שם, גיל, איזור מגורים, תחומי איסוף,
לראות קצת תמונות וכדומה.

sprite2k

הודעה על ידי sprite2k » 7:43 ,14 מאי 2014, ד'

אני חושב שאף אחד מהשמות שציינת לא רב עם אף אחד היוצרים האחרים....והפורום "מחוץ לש.ג" הזה בכלל לא פעיל וטוב שכך

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 8:22 ,14 מאי 2014, ד'

sprite2k כתב:אני חושב שאף אחד מהשמות שציינת לא רב עם אף אחד היוצרים האחרים....והפורום "מחוץ לש.ג" הזה בכלל לא פעיל וטוב שכך
גיא, בוא נריב קצת. :)

sagiBialik

הודעה על ידי sagiBialik » 10:06 ,14 מאי 2014, ד'

sprite2k כתב:אני חושב שאף אחד מהשמות שציינת לא רב עם אף אחד היוצרים האחרים....והפורום "מחוץ לש.ג" הזה בכלל לא פעיל וטוב שכך
גיא,
אותי מצחיק שמגיע אדם המסתתר מאחורי כינוי עלום, כותב בפורום חמש הודעות,
ומציע לנו ("החברה") איך להתנהג.
הרג אותי המשפט: "יאללה ...מה אתם אומרים? דף חלק? פסל, ניק, לרמן, רועי, יובל, מישהו ששכחתי, מישהו ששכחתי ??"
אחוק שלנו... עושה איתנו מילואים וישן איתנו באותו המסטינג....
בנוסף, בשביל מישהו שנמצא יומיים בפורום, הוא "מכיר" לא רע את ההתנהלות שמידי פעם מתפרצת כאן,
מה שגורם לי לחשוב שזה אולי משתמש ישן עם שם חדש.
אני די בטוח שזה לא ילד (שפה תקינה, פסיקים, נקודות, סימני קריאה וחלוקה תחבירית נכונה).
לדעתי, חבר פורום חדש (לא מהמוכרים והותיקים), צריך כינוי המשקף את שמו, וכן לעשות הכרה קצרה: גיל, עיסוק, תחום איסוף,
מיקום גיאוגרפי וכדומה, לפני שהוא פותר לנו כאן בעיות של יחסי אישות.
ואני עד, פסל, ניק, לי וגיא, לא רבים עם אף אחד.
אולי צדים טרולים מפעם לפעם.....
לצערי, הפורום הזה סובל מפעם לפעם ממפוצלים שיש להם כמה שמות משתמש, אשר נוהגים לריב עם עצמם,
לתמוך בעצמם, לנהל ויכוח עם עצמם, ובדרך כלל מה שמאפיין אותם זאת הופעה מיד אחרי שחבר זה או אחר נעלם
בפיצוץ וזיקוקים.
אני מקווה מאוד שזה לא המצב שכאן.

Fox
חדש בפורום

הודעה על ידי Fox » 10:22 ,14 מאי 2014, ד'

זה ממש לא המצב כאן!
קוראים לי רן ואני בן 25 מראש העין.

עזוב אותך מציניות כמו "חוצבות לבבות" וכאלה...אני רחוק מלהיות משורר...פשוט גיליתי את הפורום הזה (האתר פחות מעניין, אני מודה) וזה ממש דיבר אלי. לא חשבתי שיש הרבה שרוטים כמוני שממש מתלהבים מסכינים...ואז גיליתי שבהשוואה לאחרים אני שרוט קלות בלבד :)

בכל אופן, אני ממש לא מכיר את ההתנהלות היום יומית אבל כן למדתי קצת מלקרוא כמה שרשורים שלא היו נעימים...יכול להיות שטעיתי בשיוך של מי רב עם מי אבל הבנתם את הכוונה, ואם התגובות שלכם נכונות אז הכל מצוין ואני מבסוט.

אגב לגבי כינוי השועל- כינוי מאיזה משחק רשת שהייתי משחק פעם...לפני 10 שנים..

אני בקרוב אעלה כמה תמונות של סכינים שיש לי ויהיה מעניין לראות את התגובות...אין לי הרבה בכלל..וכנראה לא דברים מאוד שווים אבל אעלה בכל זאת. (בגדול מדובר במצ'טה מתאילנד, חרב ממלחמת העולם השנייה לדעתי, סכין של חברה שנקראת seafox וחרב פיליפינית.

אל תדביקו עליי סטריאוטיפ כאילו אני איזה מתחזה כי באמת שאני לא

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 10:42 ,14 מאי 2014, ד'

היי רן!

בנימוס אני לא אצטרף לחברי שגיא, דעתי שונה, אך אני מכבד את דעתו.

אף אחד כאן לא רב עם אף אחד. בזמן האחרון יש טרול(ים) או סתם דבילים שמנסים להבעיר את הפורום הזה, והם זוכים ליחס הולם.

בנוסף, יש פה כמות מרקיעה שחקים של ההודעות בסגנון "קניתי חרב נינג'ה טקטית באי-ביי ב-7 דולר האם זה יעבור במכס חחחח ואם אני יזמין סכין של רמבו עם מסור אני יוכל לעשות איתה אש ומלכודות אני חושב שסכין שעולה 7 דולר היא הסכין הכי טוב להשרדות" (האיות והפיסוק במקור).
את היחס של חברי הפורום הוותיקים אתה יכול לדמיין בעצמך.

אף אחד לא רב עם אף אחד. אלא אם כן מישהו בא לחפש הרפתקאות, ואז נכנסים בו, אבל זה כי הוא א'- ביקש, ב'- אידיוט חצוף.

אנחנו נפגשים באופן קבוע עם הרבה מחברי הפורום, חדשים או וותיקים, ואתה תופתע לדעת שיש בינינו הרבה אנשי מדע, אומנות, מחקר, חינוך, אפילו ארכיאולוגיה, בניגוד לתדמית הבריונית שהדביקו לנו כאן.

אז אני לא אשפוט לפי כמות ההודעות שלך (אני ישבתי בפורום הזה כשנה עד שהתחלתי לכתוב), ופשוט אאחל לך בהצלחה כאן.

אם אתה תהיה באזור הצפון מתישהו- אתה תמיד מוזמן לשבת על בירה- שתיים. או שלוש. יש 1+1 בימי ראשון בפאב מגניב בחיפה.

יום נהדר,

ניק.

sagiBialik

הודעה על ידי sagiBialik » 11:11 ,14 מאי 2014, ד'

Fox כתב:זה ממש לא המצב כאן!

עזוב אותך מציניות כמו "חוצבות לבבות" וכאלה...אני רחוק מלהיות משורר...פשוט גיליתי את הפורום הזה (האתר פחות מעניין, אני מודה) וזה ממש דיבר אלי. לא חשבתי שיש הרבה שרוטים כמוני שממש מתלהבים מסכינים...ואז גיליתי שבהשוואה לאחרים אני שרוט קלות בלבד :)

בכל אופן, אני ממש לא מכיר את ההתנהלות היום יומית אבל כן למדתי קצת מלקרוא כמה שרשורים שלא היו נעימים...יכול להיות שטעיתי בשיוך של מי רב עם מי אבל הבנתם את הכוונה, ואם התגובות שלכם נכונות אז הכל מצוין ואני מבסוט.

אני בקרוב אעלה כמה תמונות של סכינים שיש לי ויהיה מעניין לראות את התגובות...אין לי הרבה בכלל..וכנראה לא דברים מאוד שווים אבל אעלה בכל זאת. (בגדול מדובר במצ'טה מתאילנד, חרב ממלחמת העולם השנייה לדעתי, סכין של חברה שנקראת seafox וחרב פיליפינית.

שלום רן,
עכשיו זה נראה אחרת.
כשאדם מזדהה בשמו, מספר על גילו, משתלב בשיח של הפורום, מבין את הנפשות הפועלות ואז ממליץ לחברים
לגבי התנהלותם, זה שונה לגמרי מכינוי חדש בין יומיים שנכנס למעגל החברים בסגנון של "יאללה חברה".
לפחות לגבי, עכשיו שאני "יודע" מי השועל שעומד מולי, תרשה לי לברך אותך בברכת ברוך הבא.
מחכה בקוצר רוח לתמונות הסכינים שלך.
אגב... סטריאוטיפ, זה שמדביקים תכונת אופי לציבור שלם של אנשים בעלי מאפיינים תרבותיים משותפים (פרסים, מרוקאים, בלונדיניות)...
מה שעשינו לך זאת דעה קדומה... אבל ברגע שהזדהית, הכל השתנה. WELCOME.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 11:23 ,14 מאי 2014, ד'

Nik88 כתב:היי רן!

בנימוס אני לא אצטרף לחברי שגיא, דעתי שונה, אך אני מכבד את דעתו.

אף אחד כאן לא רב עם אף אחד. בזמן האחרון יש טרול(ים) או סתם דבילים שמנסים להבעיר את הפורום הזה, והם זוכים ליחס הולם.

בנוסף, יש פה כמות מרקיעה שחקים של ההודעות בסגנון "קניתי חרב נינג'ה טקטית באי-ביי ב-7 דולר האם זה יעבור במכס חחחח ואם אני יזמין סכין של רמבו עם מסור אני יוכל לעשות איתה אש ומלכודות אני חושב שסכין שעולה 7 דולר היא הסכין הכי טוב להשרדות" (האיות והפיסוק במקור).
את היחס של חברי הפורום הוותיקים אתה יכול לדמיין בעצמך.

אף אחד לא רב עם אף אחד. אלא אם כן מישהו בא לחפש הרפתקאות, ואז נכנסים בו, אבל זה כי הוא א'- ביקש, ב'- אידיוט חצוף.

אנחנו נפגשים באופן קבוע עם הרבה מחברי הפורום, חדשים או וותיקים, ואתה תופתע לדעת שיש בינינו הרבה אנשי מדע, אומנות, מחקר, חינוך, אפילו ארכיאולוגיה, בניגוד לתדמית הבריונית שהדביקו לנו כאן.

אז אני לא אשפוט לפי כמות ההודעות שלך (אני ישבתי בפורום הזה כשנה עד שהתחלתי לכתוב), ופשוט אאחל לך בהצלחה כאן.

אם אתה תהיה באזור הצפון מתישהו- אתה תמיד מוזמן לשבת על בירה- שתיים. או שלוש. יש 1+1 בימי ראשון בפאב מגניב בחיפה.

יום נהדר,

ניק.
ניק, שכחת סכין ה"קקי" הידועה לשמצה, אי אפשר להעביר את הרוחות השונות בפורום בלי מוצר ייחודי זה :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 11:40 ,14 מאי 2014, ד'

Nik88 כתב:
יום נהדר,

ניק.
חזרת?
תתקשר, מחכה לך עבודה. :)

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 21:56 ,14 מאי 2014, ד'

Fox כתב:זה ממש לא המצב כאן!

אהלן רן
אני עומר ובעליו של אתר סכינים למבינים
שמח לראות אותך תחת קורתינו!!
אני בטוח שגם אתה תוכל לתרום עניין ותוכן לשיחות טובות עם החברים ולהכניס נושאים חדשים ומעניינים
נפגשים כאן החברים מידי פעם בתערוכות ומפגשים פרטיים מחליפים מידע
ניק צודק אנחנו קבוצה מכל חתכי האוכלוסיה, כולם מתעניינים בתחום מסויים ונהנים ממנו.
שיהיה לך כיף ותהנה.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 14:39 ,15 מאי 2014, ה'

שמע...
יובל לא פעיל כבר מזמן וגם את רעי (אני מניח שאתה מתכוון לרעי) לא ראיתי הרבה זמן.
יש פה הרבה שרשורים ממצים וחשובים ומעניינים, לא חייבים להתייחס לכל שטות. יש פה גרעין חזק של אנשים שמכירים ונפגשים באופן קבוע (ביניהם פסל, ניק, שגיא, לרמן, איתן, גיא ועוד כמה) ויש אחלה אווירה.

המלצה שלי - לא להתעסק בקשקושי עבר :P

אה וברוך הבא וזה.
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 16:17 ,15 מאי 2014, ה'

Melkor כתב:שמע...
יובל לא פעיל כבר מזמן וגם את רעי (אני מניח שאתה מתכוון לרעי) לא ראיתי הרבה זמן.
יש פה הרבה שרשורים ממצים וחשובים ומעניינים, לא חייבים להתייחס לכל שטות. יש פה גרעין חזק של אנשים שמכירים ונפגשים באופן קבוע (ביניהם פסל, ניק, שגיא, לרמן, איתן, גיא ועוד כמה) ויש אחלה אווירה.

המלצה שלי - לא להתעסק בקשקושי עבר :P

אה וברוך הבא וזה.
LIKE

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים