חרב מאסטר-קאטלרי

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
נעול
sagiexe
Re: חרב מאסטר-קאטלרי

הודעה על ידי sagiexe » 14:01 ,5 נובמבר 2013, ג'

חרב מדהימה. חבל על הזמן.
והמחיר? ללא תחרות (תשאל את אלי הוא יאשר את דברי ואפילו תקבל עודף ממאה).
לך על זה.
במחיר כזה, הייתי קונה שתיים (לפחות).

benshi1969
חדש בפורום

הודעה על ידי benshi1969 » 17:00 ,5 נובמבר 2013, ג'

...שגיא היקר!
אני מדברר את עצמי מצויין!
אודה לך באם תשאיר לי את הזכות להגיב בעצמי אם אשאל
אודה לך באם תחסוך את אזכור שמי בהקשרים שלא ברור אם נוגעים לי אם לאו.
זכותך להעביר ביקורת ככל שתחפוץ,מבלי שתצטרך להכניס אותי לעניין,אלא לגופו של עניין/פריט.
אחלה יום.
אלי בן שימול
מנהל שיווק מקוון
eli@knife.co.il

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 18:01 ,5 נובמבר 2013, ג'

cinzar כתב:בוקר טוב,

באתר מפורסמות כרגע למכירה חרבות של מאסטר-קאטלרי במחירים 1400-1500 ש"ח. לפני שארכוש את אחת מהחרבות אשמח לשמוע את חוות דעת הגולשים לגבי החרבות מבחינת איכות החרב/היצרן וכל דעה אחרת.

תודה מראש.
שלום לשואל,

החרבות באיכות טובה
מדובר על פלדת קרבון 1060 בחיסום דיפרנציאלי
יש פינים מבמבוק לשליפת הידית וחרב יציבה וללא חופש
הסיה מעץ והצובה מפלדת אל חלד, שהם באיכות טובה
במבחן חיתוך שערכנו, חותכת היטב, להב חד כתער.
למחיר, מדובר בסחורה טובה והמחיר סביר מאוד ביחס לתמורה
מלקוחות שרכשו קיבלתי תגובות מצויינות
זו דעתנו, עם כל הכבוד לאחרים.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 19:32 ,5 נובמבר 2013, ג'

cinzar כתב:בוקר טוב,

באתר מפורסמות כרגע למכירה חרבות של מאסטר-קאטלרי במחירים 1400-1500 ש"ח. לפני שארכוש את אחת מהחרבות אשמח לשמוע את חוות דעת הגולשים לגבי החרבות מבחינת איכות החרב/היצרן וכל דעה אחרת.

תודה מראש.
טוב אז ככה,
יש לי 2 (3 היו - מכרתי אחת) חרבות, אחת מיפן, אחת מוסאשי ואחת שנמכרה: יונטד קטלרי רורשה קאטאנה שקניתי כאן בחנות.

רוב החרבות בטווח המחירים הזה מיוצרות בשיטה דומה ואחד האלמנטים שקובע אם המחיר ראוי הוא בקרת האיכות של היצרן, לשם הדגמה: קולדסטיל ועוד יצרנים נוספים מייצרים את החרבות באותו מפעל בסין, אותם פועלים, אותם חדרים רק התגית ובקרת האיכות שונה (כמה מקפידים שלא יהיו תקלות במוצר הסופי ומהו הרף התחתון לשיווק המוצר); לעומת זאת המחירים שונים לאותו מוצר. דומה מאוד לשוק הטלווזיות :!:

לכן: אנא בצע חיפוש יסודי באינטרנט, קרא ביקורות על היצרן ותראה סירטונים. חרבות קרבון 1060 הן מוצר טוב והמחיר לא רע, השאלה כמה הקפידו על תהליכי הייצור.

אלמנטים שצריכים לעניין אותך: פלדה, סוג חיסום, חוזק רוקוול ושאין פלסטיק בחרב; כל השאר בונוס.

אני יכול להעיד כי ישנה תמימות דעים ברשת בנוגע לאיכות של המוסאשי (נחשבות קטאנות הכי משתלמות שיש בטווח של מתחת ל-300$).
הרורשה קטאנה הייתה גם קטאנה טובה (קרבון 1060, גם יפה) אבל מכרתי אותה כי אני לא צריך כל כך הרבה :)

בהצלחה.

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 21:23 ,5 נובמבר 2013, ג'

תמיד מאשימים אותי בציניות...

מאסטר קאטלרי היא לא חברה שמייצרת חרבות אלא "מחסן" שמחזיק מלאים של מוצרים רבים
חלקם עם שם וחלקם ללא שם.
הם מוכרים חרבות "חישול ידני" ב 200 ש"ח וחרבות ב"חישול ידני " של 700 ש"ח.
יש להם סכינים, אמצעי הגנה עצמית, חרבות ועוד...
בכללי, איכות סבירה מינוס של רוב המוצרים, למרות שחלק מהלהבים מגיעים מאותו מפעל סיני
שמייצר לעוד חברות.
כאן באתר לא מצויין שם של חרב ואו מספר קטלוגי ואו מספר דגם ואו פירוט רציני של המרכיבים,
אז כל שנשאר זה לסמוך על מילתו של בעל החנות שאומר שנעשו מבחני חיתוך לחרב (צילום? וידאו? סקירה? את מה חתכו?
כמה חיתוכים עד לשחיקת הלהב? מי חתך?) ושהחרב באותה רמה של פול צאן ושהמחיר אחלה.
כיוון שאין לי דרך לדעת כיצד החרבות מתומחרות, אני יכול ללכת על דרך ההסקה...
אם חרב של יונייטד שעולה 200 דולר (לפני משלוח ומיסוי) עלתה באתר 2950 ש"ח (797 דולר), אז יש אפשרות
שחרב של 1500 ש"ח (405 דולר) עולה במאסטר קאטלרי 200-300 ש"ח.
לאור האמור לעיל, למעט מילתו של המוכר, אין כל אינדיקציה באיזו חרב באמת מדובר, ולכן לא ניתן לתת חוות דעת רצינית.
מה שאני ממליץ לך, זה להיכנס ליוטיוב ולנסות על פי התמונה באתר לנסות ולזהות באיזה דגם מדובר ולחפש סירטוני מבחנים, חוות דעת וכדומה.
אם מדובר בחרב מפלדת 1060, ממפעל מוכר, עם חיסום טוב, עם רמת גימור טובה, עם שמירה על אותנטיות ומשקל נכונים, עם מרכיבים
אותנטיים, עם איזון טוב ואכן מצאת עליה חוות דעת טובות, אז המחיר אכן סביר. אם זה פח שנראה טוב ועולה 200 שקל בחו"ל, אז ב 1500 ש"ח
אתה יכול למצוא חרבות יותר טובות.
כפי שאמר שרוברי... אם אתה רוצה חרב ממפעל שמייצר חרבות וחותם את שמו, לך על מוסאשי (מושה\ג'וביי\מוסאשי\מינטושי), או על פול צ'ן.
אם לא אכפת לך מי האבא העיקר שיהיה מפלדת קרבון 1060, בלי שתדע מה התהליכים והאיכות האמיתיים מעבר לאסתטיקה... לך על מה שבא לך.
אני באופן אישי, לא רוכש חרבות בעלות שם עלום וללא פירוט רציני של המוצר.

R.G

הודעה על ידי R.G » 21:51 ,9 נובמבר 2013, ש'

Master of disaster :-):-):-);-);-)

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 16:21 ,14 נובמבר 2013, ה'

כל ההתכתבויות בנושא זה עברו לפורום מחוץ לש.ג
שם גם ניתנה התייחסותי - ככל שראיתי טעם להתייחס לאותם כותבים.
רק דברים שקשורים ספציפית לנושא ישארו כאן!
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

נעול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד