למנהלי החנות/עובדי החנות

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
david mendal
למנהלי החנות/עובדי החנות

הודעה על ידי david mendal » 0:33 ,3 אוגוסט 2013, ש'

אני לא בטוח שזה המקום הטוב ביותר לדבר על זה. אבל אודה לכם אם תפנו את תשומת הלב :)
לפי דעתי אתם חנות נפלאה, יש לכם מבחר רב של סכינים מכול הסוגים, וגם לכל כיס. אבל אני חושב שחסרים לכם כמה דברים.
לפי מה שהבנתי חנות האתר מעודכנת היטב, אבל יש כמה חברות מפתח שלפי דעתי אתם מזניחים או מפקיעים עליהם מחירים
לא סבירים. החברה בנצמייד חלק בלתי נפרד מתעשיית הסכינים, אינה קיימת אצלכם ואני אשמח מאוד אם תתחילו לייבא מוצרים שלה.
קרשאו זירו שנחשבת חברה טובה מאוד בתחום האולרים, מוצגת באתר רק בשני מוצרים והאולר שעולה 1300 שקלים עולה בקנייה מחו''ל,
פחות מ800 שקלים. ספיידרקו החברה שמחזיקה בכמות פטנטים ענקית, על מה שברור מאילו בכל סכין מיוצגת באתר במלאי קטן של סכינים,
שמחירם לפעמים עד פי 3 מקנייה באינטרנט. אני מקווה שאתם לוקחים את זה כביקורת בונה אני חושב שהחנות מאוד רוצה למכור במחיר שווה,
בחברות העלית זה פשוט לא מתבטא ובחברות זולות יותר כמו מורה לדוגמא המחירים זולים הרבה יותר ובמקרים מסוימים יותר מהאינטרנט, כמובן שאתם גם צריכים להרוויח, אבל תבואו גם לקראתנו אני אישית רואה בפורום יותר ויותר דרישות דווקא למוצרים איכותיים, אני מקווה שתרחיבו את המלאי, ותביאו עוד חברות עלית כמו FOX , וקצת פחות מוצרים של חברות כמו יוניטד, ושוב זה לא השמצה נגד החנות, אני חושב שאתם עושים אפילו עבודת קודש עם הפורום!!! תודה לכם

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: למנהלי החנות/עובדי החנות

הודעה על ידי omery » 22:39 ,4 אוגוסט 2013, א'

הי דוד,

אנחנו יבואנים רשמיים של קירשאו ZT זו סוכנות שלנו מ-2012, בהמשך השנה יהיו עוד מוצרים שלהם, יש לנו הזמנה פתוחה אצלם והם יכנסו לקראת סוף השנה באופן רחב יותר. ביחס למחיר, עלויות היבוא כבדות והשילוח יקר, המחיר בארה"ב או אירופה לא רלוונטי בכלל כי אליו יש להוסיף הובלה ועליה ועל מחיר הרכישה מע"מ, המחיר המוצג באתר זה התמחיר שלנו ולדעתי הוא סביר והגיוני ומי שרוצה מוזמן לרכוש, אין לי כוונות להתנצל עליו בפרט כאשר אנחנו מסורתית זולים מכל המתחרים.

ביחס לספיידרקו, יש יבואן רשמי ובלעדי בישראל, מתוך בחירה לא נכנסנו לסוכנות זו למרות פניה של היצרן, היבואן הוא חבר ולא סברנו שיהיה נכון בשלב זה ליבא ספיידרקו בעצמינו. גם ביחס לבנצ'מייד המצב דומה, הסוכנות שייכת ליבואן ספיידרקו כמדומני, ולכן משיקולים שונים שזה לא המקום לפרטם, לא נכנסו אליה כרגע. אגב בנצ'מייד זוהי חברה נחמדה ויש להם מוצרים ברמה טובה, אך לדעתי אין לה כל יתרון על פוקס או ZT, ואיני רואה מוצרים מיוחדים שיש להם המצדיקים יבוא שלהם באופן מיוחד, לא מבחינת חמרי יצור ולא מבחינת תכנון מהפכני.

על כל השיקולים האלה, חשוב להבין שכניסה לסוכנות כלשהי באופן רציני מחייב יבוא רוחב של המוצרים של היצרן, מענה לאחריות ושירות, והתחייבות ליצרן לרכישת מינימום של מוצרים בשווי ניכר, השוק בישראל למוצרי איכות מצומצם ואין מקום לעשרות יצרנים כמו בארה"ב.

'סכינים למבינים' מנסה לתת לצרכן הישראלי, בחירה של מוצרי איכות הן מחברות עממיות (כמו קונדור, לנסקי יונייטד ומורה) ועד לחברות יוקרתיות (כמו פוקס, ZT ואקסטרימה ראשיו), כך שכל אחד ימצא מענה מתאים לצרכיו במחיר השווה לכל כיס.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 17:09 ,13 אוגוסט 2013, ג'

הי, קניתי אצלכם מספר לא קטן של מוצרים, ואכן המבחר יפה וטוב שיש חנות יעודית לנושא.
בחלק מהמוצרים המחיר טוב ובחלקם הוא גבוה מאוד!; ואני עדין בהתנסחות שלי. בדיעבד - לאחר שראיתי מחירים אחרים - נשארתי עם תחושה לא נעימה ואני אבדוק טוב לפני שארכוש משהו נוסף בחנות (למשל: ערכת לנסקי ב-300 ש"ח והזמנתי מאי בי ערכה מורחבת - 5 אבנים - ב 58$ כולל משלוח). :/
לתשומת לבכם.

סמל אישי של המשתמש
sharp
חדש בפורום

הודעה על ידי sharp » 17:38 ,13 אוגוסט 2013, ג'

Shrubbery כתב:הי, קניתי אצלכם מספר לא קטן של מוצרים, ואכן המבחר יפה וטוב שיש חנות יעודית לנושא.
בחלק מהמוצרים המחיר טוב ובחלקם הוא גבוה מאוד!; ואני עדין בהתנסחות שלי. בדיעבד - לאחר שראיתי מחירים אחרים - נשארתי עם תחושה לא נעימה ואני אבדוק טוב לפני שארכוש משהו נוסף בחנות (למשל: ערכת לנסקי ב-300 ש"ח והזמנתי מאי בי ערכה מורחבת - 5 אבנים - ב 58$ כולל משלוח). :/
לתשומת לבכם.
58$ זה לא רחוק מ300שח.
כשאתה דואג ליבוא סדיר, מחזיק מלאי,ודואג לאחריות.
אתה צריך לחשוב גם על איך אתה מתפרנס.
המציאות היא מורה אכזרית
מתחילה בניסיון ואז מעבירה שיעור

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 18:54 ,13 אוגוסט 2013, ג'

טוב, הערכה עלתה 42$ וזה לא מחיר קמעוני אלא מחיר ללקוח קצה, ז"א היבואן קונה בזול יותר.
המשלוח 18$ עבור פריט בדואר אוויר וניתן להוזיל, מכס...נניח 10%...נניח (יש הסכמי סחר חופשי מול ארה"ב כך שיש פחות מיסים אם אתה מייבא משם); עוד דוגמא טומהוק ויאטנם 43$...לא כולל משלוח...ובחנות 500 שקל! (עזוב אותי ממכס אוקי כי זה כלי עבודה).
אבל לא בונים מודל עסקי על סמך פריט אחד, והערכה הייתה דוגמא, הרבה מוצרים שם סובלים ממחיר גבוה - היום כשיש לך הרבה אפשרויות בחירה -למשל לקנות מהאינטרנט, כדאי לקחת את זה בחשבון - במיוחד אם אתה ייבואן; זו ביקורת בונה: יש לחנות סל מוצרים, חלקם במחיר טוב וחלקם במחיר גבוה - מידי לטעמי.
בשורה התחתונה העדפתי להזמין מאי ביי, בעל העסק יחליט אם הוא מעוניין למשוך יותר לקוחות אליו ולהציע מחירים אטרקטיביים.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 23:35 ,13 אוגוסט 2013, ג'

אממ...
בדרך כלל אני תומך בגישה של לעשות את המוצרים יותר נגישים ללקוחות, אבל הפעם אני בצדו של עומר.
עם כל הכבוד, זה העסק שלו. מי נתן לכם את הזכות לתמחר לו את המוצרים? אתם עובדים בחנות? לא. הוא מוכר בכמה שהוא מחליט לנכון. לא רוצים? אל תקנו. צאו מהכיס של האנשים האחרים. לכו תזמינו באי ביי.

כל האמור לעיל מצטרף לדעה שלי על "לקוחות" פותנציאליים שמתחילים להסביר לי בכמה אני צריך לתמחר את הסכין שלהם, ולמה סכין קאסטום לא צריכה לעלות יותר מ-150 ש"ח.

עומר, אל תטרח אפילו להגיב, ובטח שלא להצתדק בפני "חברים" כאלה. לא שווה את הזמן ואת המאמץ.

נ.ב. זה לא משהו אישי, פשוט מגעיל אותי כשנכנסים לכיסים של אחרים. אפשר לא להיות מרוצים מהמחירים, אבל אני חושב שלעומר כבר יש רואה חשבון :)

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 5:40 ,14 אוגוסט 2013, ד'

אתה מפספס את הנקודה ולוקח את זה למקום אישי. אני לא מחפש הסבר למה זה יקר, זה לא משנה ולא מדובר כאן בצדדים וטובים ורעים - שחרר מזה.
מה שכן משנה זו העובדה שבשורה התחתונה - לקוח בחר לקנות במקום אחר במקום בחנות, עקב פערים גבוהים במחירים - בחלק מהמוצרים -והצפתי את הסוגיה.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 12:29 ,14 אוגוסט 2013, ד'

הי
התמחור של סכינים למבינים הוא הזול בישראל
אנחנו בזאפ במקום ראשון בכל הקטגוריות
אנחנו נשמח לשרת כל לקוח שבא לקנות, כל לקוח זכאי לקנות במקום אחר
אנחנו לא נעלבים, שיהיה אחלה יום
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

Shrubbery

הודעה על ידי Shrubbery » 20:56 ,14 אוגוסט 2013, ד'

אין לכם על מה להעלב וזה לא בא ממקום כזה...
בכל מקרה אני מקווה שבעתיד הקרוב/רחוק יפול האסימון ותבינו שבתור חנות מקצועית וחריגה (לטובה) בתחום התחרות שלכם זה לא ריקושט וכל מיני חנויות אוהלים שמציגים בזאפ אלא אי ביי ושאר ירקות.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים