חידה

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
R.G
חידה

הודעה על ידי R.G » 8:21 ,18 יוני 2013, ג'

סמל אישי של המשתמש
EitamSil
מכור לסכינים

Re: חידה

הודעה על ידי EitamSil » 11:34 ,18 יוני 2013, ג'

Ontarion RD6 גרסא מיוחדת שיוצרו ממש מעט ממנה .
0.25 אינץ' בעובי ...
לום מושחז .

R.G

הודעה על ידי R.G » 12:34 ,18 יוני 2013, ג'

אתה טועה בעניין העובי , ובנוסף זה לא מה שמיוחד בסכין הנדירה הזו אבל הזיהוי אכן נכון

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 12:51 ,18 יוני 2013, ג'

זה ניראה יותר מרבע ,מה שאומר שזה לא לום מושחז זה גרזן קומפקטי
"!I got a Kershaw neatly tucked inside my waist"

סמל אישי של המשתמש
EitamSil
מכור לסכינים

הודעה על ידי EitamSil » 12:54 ,18 יוני 2013, ג'

R.G כתב:אתה טועה בעניין העובי , ובנוסף זה לא מה שמיוחד בסכין הנדירה הזו אבל הזיהוי אכן נכון
3/8 אינץ ...
אותו דבר ואפילו יותר גרוע .

RoyShamir
חדש בפורום

הודעה על ידי RoyShamir » 14:53 ,18 יוני 2013, ג'

היא מהסדרה העבה יותר, 0.375"

yontam
אגדת הפורום

הודעה על ידי yontam » 16:33 ,18 יוני 2013, ג'

רק אני או שבתמונה יש שתי סכינים שונות?

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 17:05 ,18 יוני 2013, ג'

yontam כתב:רק אני או שבתמונה יש שתי סכינים שונות?
כן גם אני שמתי לב שלאחת יש בולסטר מG10 וידית ממיקרטה ולשניה ההפך

R.G

הודעה על ידי R.G » 19:27 ,18 יוני 2013, ג'

2 גרסאות של אותו דגם ומה שמיוחד בו מעבר להכל הוא השימוש בפלדת s7 בסכין שהיא לא קאסטום מייד כביכול ובעובי שהפלדדה המטורפת הזאת לא נראתה באף סכין
חבל שאף "מומחה " ( חלקם בלי רשיון נהיגה עדיין לדעתי ) לא עלה על זה או ציין את זה אבל זה הפרט המעניין בסכין הזאת לדעתי
לגבי חובבי קטילת הסכינים העבות , זה ז'אנר שאתם יכולים לאהוב או לא בדיוק כשם שאני לא מוצא כל הגיון בסכין שנופלת על הריצפה ונשברת ל 2 ( באק - פול בוס )
דקה וחדה להפליא אבל ... ועדין אני מכבד את אלו שחובבי ז'אנר סכיני הנייר למינהם , זה פשוט לא אני
ולגופו של עניין יוצרו 118 כאלו גרזנים והן מדהימות לדעתי אחת אחת

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 19:32 ,18 יוני 2013, ג'

יש עוד סכינים שמיוצרות היום בעובי כזה?

R.G

הודעה על ידי R.G » 19:42 ,18 יוני 2013, ג'

ה busse nmfsh שלי בעובי 0.32 אינץ' שזה 8ממ במקום 9 , תמונות של שתי הסכינים זאת לצד זאת יועלו בעתיד הקרוב כשיהייה לי זמן לשחק עם התמונות בפורום , בינתיים השיטה פה נורא מיגעת
ה busse מגיעה בפלדת אינפי שהיא מקבילה בערך ל s7
סכין נוספת בעובי די קרוב הוזמנה ע"י ממר לרמן היקר ואני ממתין לתוצאות בכליון עיניים , היא תהייה בפלדת D2 ובעובי 6.35 ממ
לידן הbk2 שלי והפאלקניבן A1 שתיהן בעובי 0.25 אינץ' נראות כמו צעצוע ילדים
מה bk2 קצת נהניתי בשטח בשבוע האחרון והיא פשוט מדהימה
אם תהייה דרישה אעשה סקירה קצרה לכל אחת מהן כשאתפנה מעט

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 19:47 ,18 יוני 2013, ג'

R.G כתב:2
חבל שאף "מומחה " ( חלקם בלי רשיון נהיגה עדיין לדעתי ) לא עלה על זה או ציין את זה אבל זה הפרט המעניין בסכין הזאת לדעתי
גם לי אין רשיון נהיגה, וגם אני חושב שזה גרזן מפגר בצורת "סכין" מפגרת, ובגדול הדבר הכי לא שימושי שראיתי בזמן האחרון.
הסכין שלי היא בדיוק שליש מהעובי, והיא הרבה יותר שימושית בערך בכל דבר שתוכל לדמיין.
אתה מוזמן להשוויץ עם השטות הזו בקרב חובבי "השרדות" למיניהם. אני לא מגדיר את זה כסכין, כבוד "המומחה הגדול".
תעשה טובה, תקנה גרזן ותחסוך לעצמך כסף.

R.G

הודעה על ידי R.G » 19:49 ,18 יוני 2013, ג'

דרך אגב
עוד לא החלטתי עדיין אבל כנראה שה swamprat ratmandu תצא למכירה בדיוק כי היא לא עבה מספיק לטעמי
0.19 אינץ' עובי - זה לא מרגיש לי טוב בטיולים למרות שאני מודע לקשיחות המטורפת ולאחריות לכל החיים של busse זה עניין של תחושה ואיזון והתאמה לביצוע המשימות האישיות שלי
סכין מדהימה בפני עצמה למי שמכיר ויודע

R.G

הודעה על ידי R.G » 19:58 ,18 יוני 2013, ג'

Nik88 כתב:
R.G כתב:2
גם לי אין רשיון נהיגה, וגם אני חושב שזה גרזן מפגר בצורת "סכין" מפגרת, ובגדול הדבר הכי לא שימושי שראיתי בזמן האחרון.
הסכין שלי היא בדיוק שליש מהעובי, והיא הרבה יותר שימושית בערך בכל דבר שתוכל לדמיין.
אתה מוזמן להשוויץ עם השטות הזו בקרב חובבי "השרדות" למיניהם. אני לא מגדיר את זה כסכין, כבוד "המומחה הגדול".
תעשה טובה, תקנה גרזן ותחסוך לעצמך כסף.
עם הגיל בחיים לומדים לקבל יותר אפור ופחות שחור או לבן ומבינים שיש גם שונה ממך
אתה עוד לא שם
כשתגדל א ו ל י תבין :-)
ולגופו של עניין אני משתמש בפיסקאר x7 ובגרזן מתוצרת סינית באורך מלא , על איזה גרזן אתה ממליץ ולמה ?
אם יש לך המלצות נוספות אשמח לשמוע ( לא ציני ) ולנסות אותן בשטח
ותודה על הדאגה הכלכלית , לקחתי לתשומת ליבי ואכן אנסה לחסוך יותר בעתיד ;-):-);-)
תודה

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 20:00 ,18 יוני 2013, ג'

פרשתי בנימוס. אין לי כח לזה.

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 20:39 ,18 יוני 2013, ג'

Nik88 כתב:פרשתי בנימוס. אין לי כח לזה.

יפה שפרשת בנימוס. אני הייתי פורש לא בנימוס
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 21:09 ,18 יוני 2013, ג'

אין זה מכובד לזלזל באדם בשל העדפותיו לכלי משחית פרוידיאניים. לחבר, אשר טוען לתואר מומחה, ישנה זכות לגיטימית לפקפק בידע שלנו אודות סכינים לסוגיהן, אך אין זה אומר כי עלינו להסכים עמו.
מר RG מחזק את טענותיו ומסביר לנו על הידע הרחב שלו בסכינים באחת מהודעותיו בפורום:
R.G כתב:הי , אני אתחיל מהעובדה שאני לא אספן ולא " מבין " כלום בסכינים אבל משתמש בהם מבלי להבין כבר המון שנים !
כמו כן, מר RG טוען לעליונותו השכלית מפאת גילו המכובד, ואף מביע זאת בהודעה פרטית אליי-
R.G כתב:נושא: חידה
Nik88 כתב:פרשתי בנימוס. אין לי כח לזה.
חחחח ילדון , גם הילדים שלי בדיוק נרדמו ...
החבר מוצא לנכון ללמד אותנו, הצעירים הלא-מנוסים. זאת בשל התרומה האדירה שלו למאגר הידע בפורום- 27 הודעות, מתוכן 14 בפורום קנייה ומכירה, 9 בפורום כניסה, ואפילו הודעה אחת בפורום היוצרים, בה הוא מועיל בטובו ללמד את אחד היוצרים איך להחזיק נכון את הסכין. לא נותר לי, אלא להיות מלא הערכה לתרומתו האדירה.

אי לכך ובהתאם לזאת, העדפתי להעלים עין על נסיונות משעשעים של פרובוקציה וזלזול בחברי הפורום המכובדים, והבעתי הסתייגות עדינה מהמשך קיום שיח זה, תוך שמירה על כללי אתיקה בסיסיים. אאחל לאותו חבר הפורום המלומד הצלחה רבה בתחביבו, וכולי תקווה שיום אחד הוא יחדל מהתנהגות ברברית ושפלה זו.
מלקור יקירי, כעת נסה להעלות בדמיונך הפורה מה עובר בראשי. רמז עדין- זה ברוסית.
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 22:41 ,18 יוני 2013, ג', נערך פעם 1 בסך הכל.

sprite2k

הודעה על ידי sprite2k » 21:39 ,18 יוני 2013, ג'

R.G כתב:2 גרסאות של אותו דגם ומה שמיוחד בו מעבר להכל הוא השימוש בפלדת s7 בסכין שהיא לא קאסטום מייד כביכול ובעובי שהפלדדה המטורפת הזאת לא נראתה באף סכין
לגבי חובבי קטילת הסכינים העבות , זה ז'אנר שאתם יכולים לאהוב או לא בדיוק כשם שאני לא מוצא כל הגיון בסכין שנופלת על הריצפה ונשברת ל 2 ( באק - פול בוס )
דקה וחדה להפליא אבל ... ועדין אני מכבד את אלו שחובבי ז'אנר סכיני הנייר למינהם , זה פשוט לא אני
ולגופו של עניין יוצרו 118 כאלו גרזנים והן מדהימות לדעתי אחת אחת
באמת אין כל הגיון בסכין שתיפול על הרצפה ותשבר.. וזה בדרך כלל ממש לא קשור לעובי אלא לטיפול הטרמי של הפלדה.
וכמו שסכין לא צריכה ליהיות עבה מידי (הרבה יותר מידי בתמונה שפרסמת. זאת לא סכין לפי שום הגדרה, סתם בצורה זה מזכיר. זה יותר כמו קלין לביקוע עצים) היא גם לא צריכה ליהיות דקה מידי לעבודה שלה (אם מדברים על עבודת שטח)
וכמו שכבר אמרת החיים הם לא שחור ולבן. ולכן אפור מייצג סכין מאוזנת ולא "לום מושחז" כמו שאיתם הגדיר בצורה מדויקת.

Melkor
אביר האפל

הודעה על ידי Melkor » 23:26 ,18 יוני 2013, ג'

Nik88 כתב: מלקור יקירי, כעת נסה להעלות בדמיונך הפורה מה עובר בראשי. רמז עדין- זה ברוסית.
יש לי כמה רעיונות, אבל אם נשאיר את הרעיונות בראש ואת הנימוס בפורום...
נאמר זאת
скатертью дорога
אם לחירות יש משמעות כלשהי- הרי זו הזכות להגיד לאנשים את מה שאינם רוצים לשמוע.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 23:36 ,18 יוני 2013, ג'

איזו גסות רוח.
כוונתי הייתה בכיוון к сожалению, я не разделяю ваше мнение, но я желаю вам успехов.

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 23:59 ,18 יוני 2013, ג'

Nik88 כתב:איזו גסות רוח.
כוונתי הייתה בכיוון к сожалению, я не разделяю ваше мнение, но я желаю вам успехов.
ניק, רון צנוע. הבן אדם אנציקלופדיה לפלדות סכינים.
בניגוד אלינו, הוא אכן משתמש בסכינים שלו בשטח ולעבודות קשות ואם סכין אינה עומדת בציפיות היא ישר עפה.
אין מקום לפתוח ויכוחים כאלה ובטח שאין מקום להכניס "פורנו רך" וקללות עקיפות ברוסית. תשאירו את זה לפורום של
הגילדה.
ביננו, אם אתם, היוצרים המוכשרים, רוצים באמת לדעת מה שווה הסכין שלכם מעבר למילים חיסום דיפרנציאלי ו 58 רוקוול,
תנו את הסכין שלכם לרון ומהר מאוד תדעו.

ולא שאני מזלזל בכושר היצירה של רובכם, אבל אל תזלזלו באחרים. וניק, עם כל אהבתי אליך ואל היצירה שלך, גם היחס שלך
וסגנון הכתיבה שלך מתנשא לעיתים קרובות ומעורר אנטגוניזם. דווקא לך ולרון יש הרבה על מה לדבר....

Весь Израиль Друзья

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 0:15 ,19 יוני 2013, ד'

אני בטוח שלי ולרון יש על מה לדבר. לכן לא נגררתי לוויכוח המיותר הזה. הבנאדם לא מכיר אותי, אבל תקף אותי בפן האישי, מעבר לדעה שלי על הסכין שהוא הציג. העדפתי לא להגיב, ולסיים את הוויכוח.

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 0:29 ,19 יוני 2013, ד'

אני מקווה שבקרוב תכירו. אוהב את שניכם.

lerman
אגדת הפורום

הודעה על ידי lerman » 19:47 ,19 יוני 2013, ד'

תיקון קל רון: הסכין שהוזמנה ממני היא בעובי 6.7 :D, ו- i'm not touching this discussion with a six foot pole

R.G

הודעה על ידי R.G » 21:34 ,19 יוני 2013, ד'

עוד יותר טוב ואני עדיין מצפה לה בכליון עיניים , ולעניין הדיון - אתה לא מפסיד כלום זה לא מעניין
0.25" יוצא 6.35 ממ וזה מה שזכרתי שאמרתה לי אבל יותר לכיוון ה 7ממ נראה לי עדיף , ממתין בסבלנות , חם מדי לטיולים ארוכים עכשיו בעונה הזאת בכל מקרה , אז יש סבלנות

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 22:10 ,30 יוני 2013, א'

יש מקום של כבוד גם לסכינים עבות ושמנות אצל כל חובב שטח שמכבד את עצמו. לכל כלי יש את העבודות שמתאימות לו, ולתפלצות כאלה יש כמה עבודות שיתאימו להן כמו... ובכן, נדן לסכין :wink:
העדפה אישית שלי במתקפלות ובסכינים קטנות היא פלדה דקה, אבל אני אוהב מאד פלדה עבה בסכינים גדולות.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

חיימון
אביר האפל

הודעה על ידי חיימון » 13:21 ,1 יולי 2013, ב'

אללה יוסתור
המציאות היא הזיה שנגרמת בגלל חוסר של אלכוהול בדם

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד