בואי של פטיש

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Guest
בואי של פטיש

הודעה על ידי Guest » 18:29 ,12 ינואר 2007, ו'

פטיש העלת תמונה של הבואי הזו:

תמונה

התמונה מטושטשת וחבל, בתור אספן בואי מעוניין לדעת על מה מדובר, האם אפשר לקבל תקריב? יש חתימה? איזו פלדה? נרתיק?

עומר

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 7:36 ,14 ינואר 2007, א'

הבעיה בלצלם תמונת תקריב היא שהמצלמה איננה ברשותי, אלא ברשות אחותי, שגרה בדרום. כשהיא באה לביקור, אני מנצל זאת כדי להישתמש במצלמה שלה, כך שמצטער על חוסר יכולת להביא תמונה טובה יותר... :cry:
אם זאת, הנה כמה פרטים על הבואי: זהו בואי מארה"ב, כנראה ממאה 20, שנות 50 עד 70, ללא נדן וללא חתימה על הלהב. הלהב עשוי מפלדת פחמן מחושלת, הגיע אליי עם מעט סימני חלודה. הלהב בגודל 10 אינץ', ה-FALSE EDGE איננו מושחז, כנראה, על מנת לעמוד בתקנים ובחוקים, הרי בהרבה מדינות יש איסור על בואים עם FALSE EDGE מושחז. הגארד עשוי פליז, ידית FULL TANG עץ HICHORY או MAPLE, לא מזהה בבירור, אך מה שבטוח - זה איננו DYMONDWOOD. סה"כ, הסכין עשויה טוב, אחלה כלי עבודה, לדעתי, בייצור קאסטום. רק חבל שהייצרן לא השאיר חתימה... הסכין דומה מאוד לבואי של WESTERN CUTLERY, אבל הלהב קצת יותר רחב. רכשתי אותה דרך סער. זה כל מה שידוע לי לגביה.
Crocodile Dandy said: That's a knife!

vgal
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי vgal » 8:27 ,15 ינואר 2007, ב'

חיפשתי שעות ברשת מצאתי המון דגמים דומים אבל ...ללא סימון או חתימה של היצרן לדעתי אין אפשרות לקבוע בודאות מי היצרן .כרגע אני מנסה לברר את הנושא של מתי נכנס החוק של false edge לארצות הברית ואולי זה יצמצם את הניחוש על שנת היצור. מצד שני זה נחמד שגם לסכין יש סודות ....

vgal
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי vgal » 8:59 ,15 ינואר 2007, ב'

חוקים לגבי סכינים התחילו משנת 1800 החוקים שונים מאזור לאזור בנוגע לנשיאת סכינים אורך להב צורת פתיחה (סכינים מתקפלות)והשחזה .אם אין לך עוד מידע שיכול לצמצם את החיפוש אז זה די חבל על הזמן.תהנה מהסכין ומהמסתוריות שלה.

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 5:51 ,16 ינואר 2007, ג'

אתה צודק! מה שכן - אולי עם הזמן אני אארגן לה נדן - ואז אשלח גם צילום לפורום. אני אוהב אסטטיקה ולא אוהב כשסכינים מסתובבות "ערומות" אצלי בבית... :D היוצאי דופן - סכינים וחרבות ענטיקות ומיוחדות, שנדן חדש רק יפגום באותנטיות של הפריט.
Crocodile Dandy said: That's a knife!

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים