התייעצות בקשר לקניית אולרים וסכינים!!!

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
niv krimov
תושב קבע בפורום
התייעצות בקשר לקניית אולרים וסכינים!!!

הודעה על ידי niv krimov » 20:15 ,9 מאי 2013, ה'

אני חדש בכל התחום של הנשק הקר ואין לי הרבה ניסיון בזמן האחרון החלטתי לבצע קנייה גדולה של כמה סכינים ואולרים למספר תחומים
1 אספנות וסכינים זולות שתפסו את עיני
2 מחנאות
3 אולרים טקטים
4 סכיני הטלה

בתחום הראשון ראיתי שני סכינים של יונייטד
סכין פגיון undercover שניתן למצוא בחנות שעולה 110 שח
וסכין combat commander שעולה 120 אני ישמח אם תספרו על איכות הסכינים והאם יונייטד נחשבת חברה טובה
בתחום השני אני מחפש מצטה או גרזן שיעשה את העבודה בחטיבת ענפים ועצים התקציב הוא עד 150 שח אך אם יש משהו ששווה את המחיר אז עד 200
בתחום השלישי אני מחפש אולרים טקטים איכותיים שיעשו את העבודה ויהיו חדות התקציב הוא עד 400 שח אך גם פה ניתן להתגמש
בתחום הרביעי לא מזמן התנסיתי בהטלת סכינים והתחברתי מאוד אני מוכן להוציא עד 250 שח בשביל מספר סכינים (לפחות שלושה)

נב חשוב לי לקנות את הסכינים בארץ אין לי מושג איך להעביר את הסכינים במכס

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

Re: התייעצות בקשר לקניית אולרים וסכינים!!!

הודעה על ידי nikrex16 » 20:36 ,9 מאי 2013, ה'

1.(עומר אל תיעלב!) יונייטד הם חברה לילדים קטנים שמחפשים משהו שהוא TACTICOOL וזול למרות שמנגנון הASSISTED OPENING שלהם בנוי טוב,אם אתה מחפש משהו זול ואיכותי תבדוק חברות כמו SANRENMU שמייצרת סכינים לחברות כמו SPYDERCO וגם חברת ENLAN היא אחלה במיוחד הEL-01 שלהם שהוא סוס עבודה.

2.בשביל לחטוב אתה צריך מחטב(קוקרי)/סכין גדולה ועבה/גרזן ,מצ'טה היא בשביל לנקות צמחיה והיא דקה מאוד היא לא תעמוד בלחצים,אבל בתכלס בשביל מחנאות בארץ אולר שווייצרי/מולטי-טול יספיק .

3.תבדוק סכינים של חברות כמו KERSHAW ,SPYDERCO ,BENCHMADE .

4לא מבין בנושא
"!I got a Kershaw neatly tucked inside my waist"

סמל אישי של המשתמש
EitamSil
מכור לסכינים

הודעה על ידי EitamSil » 21:14 ,9 מאי 2013, ה'

בנוגע להטלה - קנה קולד סטיל ...
הכי מאוזנים .

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 9:40 ,10 מאי 2013, ו'

תודה רבה על התשובה המהירה !!! היכן ניתן למצוא את המוצרים שתיארתם לי ? רק באתרים מחו''ל או גם בארץ

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 11:38 ,10 מאי 2013, ו'

SANRENMU וENLAN אני ראיתי רק בEBAY .

גרזנים ומכתבים אתה יכול לקנות בארץ ,ממה שאני יודע המכתבים של CONDOR הם אחלה(הסכינים פחות) והמחיר בארץ זהה למחיר בחו"ל ,גרזנים אני ממליץ לך על חברת FISKARS לפי מה שראיתי כולם מאוד מרוצים מהגרזנים שלהם.

SPYDERCO ,KERSHAW וBENCHMADE יש להם מייבאים בארץ אני בטוח שגם בחנות של האתר יש ,אבל שים לב למחירים בארץ ובחו"ל(המחיר של הסכינים באתר של החברה הוא מקסימלי) ובו זמנית לכאב ראש שיכול להיווצר במכס ותשקול מה עדיף ,אני אישית קניתי ENDURA4 של SPYDERCO שבאתר עולה 600 שקל ובחו"ל 200 וקצת ולא הייתה לי שום בעיה במכס אבל זה כמובן תלוי בעובד מכס.

sagiexe

הודעה על ידי sagiexe » 11:47 ,10 מאי 2013, ו'

niv krimov כתב:תודה רבה על התשובה המהירה !!! היכן ניתן למצוא את המוצרים שתיארתם לי ? רק באתרים מחו''ל או גם בארץ
את כל המוצרים ששאלת לגביהם אתה יכול למצוא ממש פה בחנות של האתר סכינים למבינים.
אתה יכול גם להתקשר למושון יצחקי יבואן קולדסטיל.
אתה יכול למצוא בפייסבוק את הגדג'טים של תומר ולראות מה המלאי שלו.
אתה יכול למצוא כאן משתמשים רבים שמחליפים ומוכרים סכינים.
אתה גם מוזמן לשלוח מייל (sagibialik@gmail.com) ואשלח לך תמונות של כמה דברים שיש לי להחלפה או מכירה בנושאים ששאלת עליהם,
והכל כמובן בהנחה שאתה בן 18 ומעלה.
ואתה מוזמן לתערוכת הסכינים שתתקיים בסוף החודש בצפון ולפגוש אישית כל יצרן, יבואן, יוצר וסכין שקיימת בישראל.

sab13
חדש בפורום

הודעה על ידי sab13 » 18:33 ,12 מאי 2013, א'

sagiexe כתב: ואתה מוזמן לתערוכת הסכינים שתתקיים בסוף החודש בצפון ולפגוש אישית כל יצרן, יבואן, יוצר וסכין שקיימת בישראל.
רוצה לשתף מידע על התערוכה?

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 20:07 ,12 מאי 2013, א'

nikrex16 כתב:1.(עומר אל תיעלב!) יונייטד הם חברה לילדים קטנים שמחפשים משהו שהוא TACTICOOL וזול למרות שמנגנון הASSISTED OPENING שלהם בנוי טוב,אם אתה מחפש משהו זול ואיכותי תבדוק חברות כמו SANRENMU שמייצרת סכינים לחברות כמו SPYDERCO וגם חברת ENLAN היא אחלה במיוחד הEL-01 שלהם שהוא סוס עבודה.

2.בשביל לחטוב אתה צריך מחטב(קוקרי)/סכין גדולה ועבה/גרזן ,מצ'טה היא בשביל לנקות צמחיה והיא דקה מאוד היא לא תעמוד בלחצים,אבל בתכלס בשביל מחנאות בארץ אולר שווייצרי/מולטי-טול יספיק .

3.תבדוק סכינים של חברות כמו KERSHAW ,SPYDERCO ,BENCHMADE .

4לא מבין בנושא
שלום
ניר, דבריך ביחס ליונייטד אינם מבוססים, אני "לא נעלב" אלא חושב שאתה מדבר מבלי שבדקת והצהרות לא מבוססות אינן רציניות ופוגעות באמינות של המצהיר. לדעתי אתה טועה בגדול - יונייטד היא חברה מצויינת, מוצרים איכותיים ברמה גבוהה ומחיר סביר.
נכון ליונייטד יש ליין סכיני פנטזיה מפלדות לא משוכללות אך אנחנו לא מביאים אותן מאחר ואינן פרקטיות.
בשנה האחרונה החברה השתפרה מאוד ועלתה לדעתי בשלוש רמות ויש סכינים רבות מ-440C ופלדות ברמה טובה ביותר.
לחברה יש מעצבים ברמה גבוהה כמו גיל הייבן, וסלי הייבן, קית ריאה, ווילימסון המעצבים גם לאחרים.
חלק מהסכינים זכו בפרסים נחשבים כולל של איגוד הציידים מאלסקה.

ENLAN היא חברה סינית שמייצרת לייצרנים רבים, הליין הנושא את שם החברה ברמה נמוכה.
אני בקשר עם ENLAN והם אגב הציעו לי לרכוש מהם, רק שהרמה לא מגיעה לקרסוליים של יונייטד, סורי.
אגב ENLAN מייצרת גם לחברות כמו גרבר וקירשאו, תלוי בליין וברמת המוצר הנדרש.

לא מסכים שאולר שווצרי יספיק כסכין עיקרית, כי לעבודה קצת יותר קשה הוא ישבר או יתעקם, הלהב גם קטן ולא תמיד נוח.

ביחס לקירשאו, בנצ'מייד וספיידרקו - הכל תלוי בתקציב, לדעתי בתקציב מוגבל אפשר להסתפק בחברות פחות יקרות, תקבל מוצר שימושי לא פחות...
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

R.G

הודעה על ידי R.G » 20:38 ,12 מאי 2013, א'

הי , אני אתחיל מהעובדה שאני לא אספן ולא " מבין " כלום בסכינים אבל משתמש בהם מבלי להבין כבר המון שנים !
אני נמצא בשטח כ 8 פעמים בחודש כתחביב ולא בתור מקצוע ולרוב זה שמכין את האוכל , עד לפני 3 חודשים זה היה סופר טול 300 שהוחלף באחריות כבר 4 פעמים וmut שממש היה זוועתי
בחודשיים האחרונים ניסיתי למצוא את המלווה הקבוע שלי בתחום ולאחר חיפושים היחיד שעמד במשימות בגאווה הוא Benchmade Adamas 275 , לא בתקציב שלך בארץ אבל בהחלט בתקציב שלך מאי בי רק אין לך אחריות במידה ותחליט לקנות מאי בי , זאת הסיבה שבמידה והפער לא גדול מאד אני קונה בארץ
בכל מקרה המלצה חמה לסכין מדהים !!! של " בור " שמשתמש לא מעט בכלים הללו
ה zt 300 מיד אחריו אבל פי שתיים יקרה בחו"ל
ניסיוני הקצר כלל :
ספידרקו אנדורה , lionspy , native , starmate ועוד
Benchmade גריפטיליאן , skirmish ( מפלצת) ועוד
Zt 350 ו 300 וקירשאו , אמרסון cqc15
בשטח

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 20:45 ,12 מאי 2013, א'

sab13 כתב:
sagiexe כתב: ואתה מוזמן לתערוכת הסכינים שתתקיים בסוף החודש בצפון ולפגוש אישית כל יצרן, יבואן, יוצר וסכין שקיימת בישראל.
רוצה לשתף מידע על התערוכה?
משתף :)
http://www.knife.co.il/phpbb/index.php? ... =viewtopic

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

הודעה על ידי nikrex16 » 21:32 ,12 מאי 2013, א'

omery כתב:
שלום
ניר, דבריך ביחס ליונייטד אינם מבוססים, אני "לא נעלב" אלא חושב שאתה מדבר מבלי שבדקת והצהרות לא מבוססות אינן רציניות ופוגעות באמינות של המצהיר. לדעתי אתה טועה בגדול - יונייטד היא חברה מצויינת, מוצרים איכותיים ברמה גבוהה ומחיר סביר.
נכון ליונייטד יש ליין סכיני פנטזיה מפלדות לא משוכללות אך אנחנו לא מביאים אותן מאחר ואינן פרקטיות.
בשנה האחרונה החברה השתפרה מאוד ועלתה לדעתי בשלוש רמות ויש סכינים רבות מ-440C ופלדות ברמה טובה ביותר.
לחברה יש מעצבים ברמה גבוהה כמו גיל הייבן, וסלי הייבן, קית ריאה, ווילימסון המעצבים גם לאחרים.
חלק מהסכינים זכו בפרסים נחשבים כולל של איגוד הציידים מאלסקה.

ENLAN היא חברה סינית שמייצרת לייצרנים רבים, הליין הנושא את שם החברה ברמה נמוכה.
אני בקשר עם ENLAN והם אגב הציעו לי לרכוש מהם, רק שהרמה לא מגיעה לקרסוליים של יונייטד, סורי.
אגב ENLAN מייצרת גם לחברות כמו גרבר וקירשאו, תלוי בליין וברמת המוצר הנדרש.

לא מסכים שאולר שווצרי יספיק כסכין עיקרית, כי לעבודה קצת יותר קשה הוא ישבר או יתעקם, הלהב גם קטן ולא תמיד נוח.

ביחס לקירשאו, בנצ'מייד וספיידרקו - הכל תלוי בתקציב, לדעתי בתקציב מוגבל אפשר להסתפק בחברות פחות יקרות, תקבל מוצר שימושי לא פחות...
אין לי ניסיון איתם כי אני לא אוהב לבזבז כסף על דברים שאני לא צריך,הדעה שלי עליהם גובשה אחרי קריאה בפורומים שלא מנוהלים על ידי מייבא סכינים .
הEL01 היא סוס עבודה אמיתי ,וכל בן אדם שאי פעם "שיחק" איתה יגיד לך את זה.
בשביל משהו בארץ לא צריך סכין של BUSSE אולר שוויצרי זה מעל ומעבר למה שצריך בארץ,תגדיר לי בבקשה עבודה קשה שאתה עושה בטיול בארץ?
וקרשאו הם חברה מאוד זולה ומקבלים ממנה המון .

niv krimov
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי niv krimov » 6:52 ,13 מאי 2013, ב'

תודה על הכול ונראה לי שגיבשתי את הסכינים שאני רוצה לקנות אך לא קיבלתי תשובה לגבי סכיני הטלה האם לקנות של קולד סטיל אבל גם ראיתי של קונדור ויונייטד מה הכי מאוזן ואיכותי

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 22:58 ,14 מאי 2013, ג'

קונדור דיסמיסל מצויין
יונייטד, אני אוהב את הסדרה של רית ריי, לדעתי הם מדהימים
כיף להחזיק אותם ביד ויש להם נרתיקים איכותיים
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

סמל אישי של המשתמש
EitamSil
מכור לסכינים

הודעה על ידי EitamSil » 13:51 ,15 מאי 2013, ד'

אל תקנה את ההטלה של קיט ראה , הם יקרים ולא משהו . איזון סביר .
חבר קנה אותו בשבילנו והם לא היו שווים את זה .
קונדור לא יודע מה עם ההטלה שלהם אז לא משנה ...
קנה קולדסטיל . ההטלה שלהם גדולים ומאוזנים .
אחד עולה מאה ומשהו אבל שווה הכל.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים