שאלה בנוגע לאתר

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
matanleiba11
תושב קבע בפורום
שאלה בנוגע לאתר

הודעה על ידי matanleiba11 » 21:29 ,5 מאי 2013, א'

היי ,
מאוד מציק לי שישנם מוצרים שמוצעים למכירה באתר ולא כתוב שום פירוט עליהם או חסר פרטים כמו משקל סוג פלדה סוג ידית...אין סרטון להמחשה, כלום רק תמונה ושם... כמובן שאני לא עצלן וחיפשתי ביוטיוב אך המוצר שרציתי לבדוק לא ניתנה לי שום תוצאה.(אבן אש)

לטיפולכם,
מתן לייבה

סמל אישי של המשתמש
nikrex16
אביר האפל

Re: שאלה בנוגע לאתר

הודעה על ידי nikrex16 » 20:42 ,9 מאי 2013, ה'

יש חברות זולות (גרבר) שמשתמשות בפלדות "קסומות" שהם לא מפרסמים הידיות הן לרוב פלסטיק פשוט
"!I got a Kershaw neatly tucked inside my waist"

סמל אישי של המשתמש
EitamSil
מכור לסכינים

הודעה על ידי EitamSil » 21:09 ,9 מאי 2013, ה'

כמו שניקיטה אמר אבל באמת יש מחסור במדיע על הרבה דברים ..

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 20:27 ,12 מאי 2013, א'

matanleiba11 כתב:היי ,
מאוד מציק לי שישנם מוצרים שמוצעים למכירה באתר ולא כתוב שום פירוט עליהם או חסר פרטים כמו משקל סוג פלדה סוג ידית...אין סרטון להמחשה, כלום רק תמונה ושם... כמובן שאני לא עצלן וחיפשתי ביוטיוב אך המוצר שרציתי לבדוק לא ניתנה לי שום תוצאה.(אבן אש)

לטיפולכם,
מתן לייבה
הי מתן
זו תקלה שראויה לתיקון
כל מוצר כזה שלח ל-sales@knife.co.il
נתקן מהר ככל שנוכל

ביחס לסרטונים, לא תמיד אני מוצא סרטון טוב....

תודה על ההערה!!!!!!!!
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

doronifa
חדש בפורום

הודעה על ידי doronifa » 11:45 ,30 ספטמבר 2014, ג'

ליפעמים שמחפשים באתר אז זה כותב לבקש מחיר ואז זה מגיע לדף בלי כלום ולא מגלים מחירים
וגם גם לי קרה שראיתי סכין באתר ואז ראיתי שביכלל יש לו שם אחר מהשם שנתנו לו כאן באתר.
למה זה?
נגיד יש את המורה SAS אבל אין ביכלל סכין כזאת וגם חבר שלי אמר שלSAS אין ביכלל את הסכין הזאת
ובאמת יש באיביי את אותךו הסכין אבל קוראים לו BUSHCRAFT אז למה זה ?

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 15:02 ,30 ספטמבר 2014, ג'

doronifa כתב:ליפעמים שמחפשים באתר אז זה כותב לבקש מחיר ואז זה מגיע לדף בלי כלום ולא מגלים מחירים
וגם גם לי קרה שראיתי סכין באתר ואז ראיתי שביכלל יש לו שם אחר מהשם שנתנו לו כאן באתר.
למה זה?
נגיד יש את המורה SAS אבל אין ביכלל סכין כזאת וגם חבר שלי אמר שלSAS אין ביכלל את הסכין הזאת
ובאמת יש באיביי את אותךו הסכין אבל קוראים לו BUSHCRAFT אז למה זה ?
שלום
המורה בושקרפט, היא הסכין הרשמית להישרדות של ה-SAS הבריטי
("As issued to SAS personnel, this simple yet highly effective knife is popular with special forces and outdoorsman alike")

באתר של מורה, הסכין אכן נקראת BUSHCRAFT, שזה השם שלה באירופה
אנחנו קוראים לה מורה SAS כשם מסחרי, כי זה השם שאנחנו נתנו לה לפני מספר שנים כדי להפרד בינה להבין דגמים אחרים של מורה.

זה ההסבר, למעשה מדובר בדגם הבושקרפט. כיום דגם הבושקרפט בא בעובי של 3.2 מ"מ, כדגם מחוזק, אנחנו לא מביאים את הדגם שבעובי של 2.5 מ"מ.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

doronifa
חדש בפורום

הודעה על ידי doronifa » 16:05 ,30 ספטמבר 2014, ג'

אז לא היבנתי למה לתת לסכין שם שהוא לא השם שלה מה החוכמה אם אני רוצה לברר פרטים על הסכין
אבל אני לא יכול למצוא אותה כי לא נתתם תשם הנכון

זה גם ביכלל לא הדגם הזה מה שנתת באנגלית זה דגם אחר שעולה בקושי חמישים שקל לא כמו הדגם אצלך
שעולה איזה 300 שקל
http://www.cadetdirect.com/mora-frost-k ... per-carbon

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 16:40 ,30 ספטמבר 2014, ג'

doronifa כתב:אז לא היבנתי למה לתת לסכין שם שהוא לא השם שלה מה החוכמה אם אני רוצה לברר פרטים על הסכין
אבל אני לא יכול למצוא אותה כי לא נתתם תשם הנכון

זה גם ביכלל לא הדגם הזה מה שנתת באנגלית זה דגם אחר שעולה בקושי חמישים שקל לא כמו הדגם אצלך
שעולה איזה 300 שקל
http://www.cadetdirect.com/mora-frost-k ... per-carbon
אתה לא חייב להבין, זה המחיר לדגם הבושקרפט
אתה מתייחס לקליפר
לא נראה לך אל תקנה!

רק תפסיק להטריד בשאלות לא רלוונטיות.
עומר יעבץ
מנהל האתר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים