עזרה במציאת סכין.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
איתי
אביר האפל
עזרה במציאת סכין.

הודעה על ידי איתי » 18:45 ,5 ינואר 2013, ש'

טוב אז לפני כמה ימים אחרי שקיבלתי את הסכין חזרה מחבר(מדובר על מורה 546) גיליתי ציפיניג של בערך 2מ״מ וזה די מפריע לי בעבודה עם הסכין אז חשבתי לקנות אחת חדשה ואני רוצה להתייעץ איתכם לפני שאני קונה אבל יש לי כמה דברים שאני צריך אחד זה פלדת אל חלד בלבד השני זה צריכה סכין שיכולה לקצוץ ענפים בעובי של בערך 4 ס״מ השלישי זהשהמחיר שלה הוא עד 200₪ כולל משלוח ושהנדן בעל אפשרות לתפיסה על חגורה או גינ׳ס.חשבתי בינתיים על מורה בושקרפט פורס האם לפי הצרכים שלי היא טובה?

בתודה מראש,איתי.  
בחיים תעשה חיים, כי בחיים לא תצא מהחיים בחיים!!!

Nik88

Re: עזרה במציאת סכין.

הודעה על ידי Nik88 » 18:55 ,5 ינואר 2013, ש'

צ'יפינג של 2 מ''מ על מורה 546- צריך להשתדל מאוד. להבא אל תתן את הסכין שלך לאנשים שלא יודעים לעבוד עם סכין.

רוצה לקצוץ ענפים? קח את זה:

http://www.knife.co.il/index.php/%D7%97 ... hter-Knife

אמנם קרבון, אבל ראבק, די עם הפינוק הזה שנקרא אלחלד.

איתי
אביר האפל

הודעה על ידי איתי » 19:11 ,5 ינואר 2013, ש'

ניק עם הייתי יודע לא הייתי נותן דבר שני אני חייב אלחלד אני עובד לרוב בסביבה לחה ודבר אחרון המפלצת הזאת באה בלי נדן בעיה גדולה בשבילי.

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 19:49 ,5 ינואר 2013, ש'

כל אחד והעדפות שלו. לי יש 4 סכינים לאאוטדור- אנדורה 3, אופינל 9 קרבון ושתי סכינים שלי מ-O1. ניגוב והעברה של מטלית משומנת עושים עבודה נהדרת. להתעצל לטפל בסכין בתירוץ ״סביבה רטובה״- זה פינוק בלבד. אבל זאת הדעה שלי, זכותך לחשוב אחרת.

איתי
אביר האפל

הודעה על ידי איתי » 19:58 ,5 ינואר 2013, ש'

אני די עצלן אבל יכול להיות גם כמה שעות שהיא תהיה בסביבה רטובה אז לכן אני חייב אלחלד,אז יש לך הצעות או שאתה חושב שהבושקרפט פורס תתאים לצרכים שלי?

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 20:19 ,5 ינואר 2013, ש'

אני פורש כאן, ומפנה מקום לדעות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 20:40 ,5 ינואר 2013, ש'

איתי כתב:טוב אז לפני כמה ימים אחרי שקיבלתי את הסכין חזרה מחבר(מדובר על מורה 546) גיליתי ציפיניג של בערך 2מ״מ וזה די מפריע לי בעבודה עם הסכין אז חשבתי לקנות אחת חדשה ואני רוצה להתייעץ איתכם לפני שאני קונה אבל יש לי כמה דברים שאני צריך אחד זה פלדת אל חלד בלבד השני זה צריכה סכין שיכולה לקצוץ ענפים בעובי של בערך 4 ס״מ השלישי זהשהמחיר שלה הוא עד 200₪ כולל משלוח ושהנדן בעל אפשרות לתפיסה על חגורה או גינ׳ס.חשבתי בינתיים על מורה בושקרפט פורס האם לפי הצרכים שלי היא טובה?
בתודה מראש,איתי.  
איתי
מורה פורס היא בחירה מצויינת סכין נוחה וחזקה עם פלדת אל חלד סנדוויק, היום יש גם פורס הבי-דיוטי (3.2 מ"מ פלדת קרבון מצופה בטפלון) אלא שהיא חורגת מהתקציב שקבעת. גם המורה סיגנל עולה במסגרת התקציב ומתאימה.
הסכין שניק הפנה אליה הפישינג, אכן חתיכת מפלצת, היא מטופלת נגד חלודה ואפשר לעשות לה טיפול בחרדל או לימון כנגד חלודה ולייצר פטינה להגנה או פשוט לשמן לאחר פעילות.
יש באתר הרבה מידע על זה ואני אכן גםממליץ עליה, אפשר לבנות לה נדן פשוט מעור בלי בעיה.
לשיקולך, נשמח לשרתכם.
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

איתי
אביר האפל

הודעה על ידי איתי » 21:34 ,5 ינואר 2013, ש'

המורה סיגנל עולה כמו הפורס?

stifa
מבין בסכינים

הודעה על ידי stifa » 10:11 ,6 ינואר 2013, א'

אם קיצוץ ענפים עבים יהיה עיקר העבודה הייתי הולך על משהו קצת יותר Heavy duty - יש לי את הסיגנל , והיא סכין מעולה מהרבה בחינות, אך כשמדובר בעיבוד עץ אני בוחר בד"כ סכין כבדה יותר . נראה שהקונדור ואראן / רודאן נותנת תמורה מצויינת למחיר וכוללת גם נדן עור משובח.
אל תדאג בקשר לפלדת קרבון - הטיפול בה הוא קל מאוד ולא יקרה לה כלום אלא אם אתה מזניח אותה בסביבת מי ים או בג'ונגל טרופי .
"לכל אחד יש מנייה" - מיילו מיינדרביינדר

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד