נחשו מה?...עוד סקר!

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ברווז
מנהל אתר
נחשו מה?...עוד סקר!

הודעה על ידי ברווז » 1:27 ,20 אוקטובר 2006, ו'

מה אתם הכי אוהבים באיסוף?
אני מצפה לראות הכי הרבה בחירות בתשובה 8-שילוב של כמה מהאפשרויות.אבל נחכה ונראה, יש הפתעות בחיים... :wink:
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:10 ,24 אוקטובר 2006, ג'

נו? נרדמתם?... :lol:
הסקר בעמוד הראש עדיין מחכה לתגובות!
והאמת גם אני מחכה לתגובות שלכם.
לפני שאני קונה סכין אני בודק תמיד כמה דברים:
1)ניראית טוב, נוחה ויושבת כמו שצריך ביד(היד שלי גדולה...רק הפוליס יושבת אצלי מעולה...)
2)הייעוד שלה-יש סכינים שהצורה שלהם נועדה לעבודה כללית ויש סכינים שנועדו לעבודות יותר ספציפיות,ויש לזה הרבה מישקל כשאני קונה סכין עבודה-יותר מישקל מסעיף 1.
3)מה אני יכול לעשות איתה-אישית אני מתנגד דיי נחרצות לסכינים וחרבות לנוי בלבד.למעט סכין אחת וחרב אחת שקניתי בצעירותי, כל הסכינים שלי שמישות ונועדו לשימוש.לא רק שזה הגדיר בדיעבד את הקו שלי, אני גם לא קונה סכין שאני לא אוכל להישתמש בה באיזה שהוא שלב.
אם באמת אני משתמש או לא זה לא משנה, אבל אני לא הולך לקנות סכין שנועדה לשימוש שאין לי בו צורך. הדוגמא הכי פשוטה:סכין צלילה.אחרי שאני אעבור קורס צלילה, בהחלט אני אקנה אחת.אבל עכשיו זה מיותר.לעיתים לסעיף הזה יש יותר מישקל מאשר 2 הסעיפים הקודמים.
4)במיקרה של סכיני אספנות-אני מאד נהנה ללמוד עליהן ועל המוצא שלהן ואיזה בעיות הן נועדו לפתור שלא היו קיימות בדור הקודם של הסכינים מאותו איזור. כמו הקאטלאס, שנוצר קצר יותר מחרב רגילה ללחימה בתנאים צפופים על אונייה, למשל.
ושוב- גם סכיני האספנות שלי כולם ניקנו על עיקרון השמישות.כמובן שאני לא הולך להשתמש בהן, אבל כולן בהחלט יכולות לשמש אותי בטיולים בטבע למשל.
ככה שהתשובה שלי היא 8-שילוב של כמה סעיפים.
גילוי נאות-לא הצבעתי באף אחד מהסקרים שפירסמתי פה.כמנהל אני לא חושב שאני אמור להשתתף בסקר שאני הגיתי.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים