כפתור חדש ליו-טיוב ועוד

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר
כפתור חדש ליו-טיוב ועוד

הודעה על ידי omery » 19:18 ,10 אוקטובר 2011, ב'

שלום חברים
התחדשנו בפורום במספר כפתורים חדשים המאפשרים לשתף בפורום סרטוני יו-טיוב וכן פעולות נוספות.
השימוש הוא פשוט ביותר:
-להוספת סרטון יו-טיוב בתוך הודעה עלייך להעתיק את מספר הזיהוי של סרטון הוידאו בעכבר (מה שבא אחרי =V בכתובת ה-URL) וללחוץ על כפתור YOUTUBE. את כל שאר הדברים המערכת תעשה לבד. להלן הסרטון שמראה איך עושים את זה:

-הוספנו גם כפתורים חדשים של קו מפריד וכלי עריכה, אפשר לעמוד על הכפתורים ויש תיאור קצר בעברית
שימוש מהנה ותודה לשלומי המתכנת שלנו
נשמח לשמוע רעיונות ובקשות לכלי עריכה וכפתורים נוספים
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

Re: כפתור חדש ליו-טיוב ועוד

הודעה על ידי omery » 20:12 ,10 אוקטובר 2011, ב'

מה שצריך להדביק בין הסוגרים המרובעות הוא רק המספר שיש בסוף הכתובת של סרטון היו-טיוב לאחר הסימן = V ועד לסימן &
לדוגמא מתוך כתובת: http://www.youtube.com/watch?v=X27VXeKt ... r_embedded
רק את הקוד: X27VXeKt0N4
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

IP
בלייד ראנר

הודעה על ידי IP » 22:36 ,10 אוקטובר 2011, ב'

עומרי ברכות על התחדשות והתוספות,
מנצל ת'הזדמנות לבקש לשקול לשפר את התמיכה ב-CHROME אני משתמש רק בו, וחלק מהכפתורים בעריכה ממש משתבש, אז אני נמנע מעיצובים ותוספות.
ואולי לעזור לי להבין איך אפשר להוסיף יותר משלוש תמונות, אני רואה שאנשים מעלים הרבה תמונות, אבל אני מוגבל בשלוש בלבד בהודעה.
"החיים הם כמו אבן משחזת. אתה לבדך קובע אם הם ישפשפו אותך או ילטשו אותך."

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 0:08 ,11 אוקטובר 2011, ג'

IP כתב:עומרי ברכות על התחדשות והתוספות,
מנצל ת'הזדמנות לבקש לשקול לשפר את התמיכה ב-CHROME אני משתמש רק בו, וחלק מהכפתורים בעריכה ממש משתבש, אז אני נמנע מעיצובים ותוספות.
ואולי לעזור לי להבין איך אפשר להוסיף יותר משלוש תמונות, אני רואה שאנשים מעלים הרבה תמונות, אבל אני מוגבל בשלוש בלבד בהודעה.
הי IP
תודה, אזדקק להסבר יותר מפורט/מדוייק
מאחר ואני משתמש 99% מהזמן בכרום (שאר הזמן לבדיקות במוזילה או אקספלורר) ולא נתקלתי בשום בעיה אנא:
1. אם יש בעיה אנא הדפס מסך (shift+PrtScn)
2. פתח צייר והדבק התמונה (Ctrl+V) ושמור אותה בשם שתבחר רצוי באנגלית עם סיומת JPG
3. שלח את התמונה לתמיכה (support@knife.co.il)
אין שום הגבלה שאני מכיר למספר תמונות בהודעה, אם קיבלת הודעה כזו אנא הדפס מסך בנוהל שציינתי ושלח לתמיכה
אנחנו נטפל בבעיה/בעיות שישנן
חג סוכות שמח לכולם
עומר יעבץ
מנהל האתר

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 0:11 ,11 אוקטובר 2011, ג'

TC כתב: הרבה יותר טוב :D
בכיף :D
מקווה שהשכן שלך השתפר ומרגיש טוב יותר
חג שמח
עומר יעבץ
מנהל האתר

IP
בלייד ראנר

הודעה על ידי IP » 19:08 ,11 אוקטובר 2011, ג'

שלחתי לתמיכה צילום מסך שמראה את שתי הבעיות העקריות.
"החיים הם כמו אבן משחזת. אתה לבדך קובע אם הם ישפשפו אותך או ילטשו אותך."

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים