חנות האתר, מחמאה + ביקורת.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
iv
נושא - כלים
חנות האתר, מחמאה + ביקורת.

הודעה על ידי iv » 11:46 ,5 מרץ 2011, ש'

שלום לכולם,
רפרפתי כרגע לראשונה בחנות האתר המחודשת וחשבתי שהיא ראויה להתייחסות.

ראשית, עיצוב, מגוון ומידע כללי - יפה ומושקע, רואים שמרץ וזמן הושקעו ביצרת החנות. הניווט פשוט, המגוון מרשים והמידע אודות המוצרים זמין, נח ומפורט. כל הכבוד.

שנית, מחירים - לפני שתקחו נשימה עמוקה מדי, סך הכל (למעט תלונה שתיכתב בהמשך) גם פה עלי להודיד את הכובע, לדעתי, בסך הכל המחירים יחסית הגיוניים וסבירים בהחלט ויחסית למקומות אחרים בארץ, אפילו זולים.
עקבתי בעניין רב אחרי מספר שרשורים שהיו כאן בנושא המחירים ובכוונה בחרתי שלא להתערב מכיוון שאני משוכנע ששני הצדדים צודקים. מצד אחד המחירים בארץ לרב גבוהים יותר ומצד שני אני חושב שלרב, היבואים \ מוכרים לא מנסים לעבוד עלינו ועושים במיטב יכולתם לספק לנו את המוצרים במחירים הנמוכים ביותר שהם מסוגלים לספוג לאור הערמת קשיים רבה של מדינת ישראל.

לאור זאת ברצוני לציין לשבח במיוחד את מחירי Wenger, Mora שאני מוכרח לציין שדגמים רבים שם יעלו הרבה יותר כסף אם נזמינם מחו"ל, התרשמתי מאוד לטובה.

ברצוני גם לציין לטובה את מחירי Spyderco בחנות האתר. בהסתכלות כלליתת ביחס למקומות רבים בארץ, לא רע בכלל.

נקודה לביקורת במחיר, ופה אתן רק דוגמא, Cold Steel Talwar שתומחר ב4460 ש"ח, בדולרים זה 1235. MSRP $530 ברב החניות נמצא ב$310-$350. נכנסתי באקראית לאתר הדקה ה90, בדקתי מחיר טיסה לארה"ב, מכיוון שהאתר חייב אותי לבחור עיר בחרתי בבוסטו. למה? סתם. כרטיס הלוך ושוב עולה $888. בחשבון פשוט אני יכול לטוס לארצות הברית באופן אישי ולהביא אחד באותו מחיר. פה הייתי אומר שטעון שיפור רציני.
נתתי את זה כדוגמא הקיצונית ביותר, אך היחס קיים בעוד מוצרים.

מסקנה כללית, אחלה חנות ומחירים באמת בסדר, אבל יש גם איפה להשתפר. ישר כח.

Guest

Re: חנות האתר, מחמאה + ביקורת.

הודעה על ידי Guest » 13:19 ,5 מרץ 2011, ש'

תודה רבה ידידי על הביקורת וגם על המחמאה
אנו משתדלים להיות זולים ויעילים
במורה (ובקונדור שתעלה עוד כמה ימים) אנחנו יבואנים בלעדיים לכן המחירים אטרקטיבים מאוד
קונדור תעלה בקרוב, כאשר המשלוח יגיע לארץ בעוד כשבועיים
גם בספיידרקו המחירים אטרקטיביים ביחס לחנויות בארץ
אנחנו משתדלים להתמקד במספר מוצרים איכותיים ולהביא אותם במחירים טובים
הדבר יתבט בירידה של חלק מהמוצרים מהחנות בהמשך לכשיאזלו מהמלאי
נקווה שתהנו!

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 18:02 ,7 מרץ 2011, ב'

ושוב על המורה #1

תגידו, מה הסיפור הזה על "נדן מתנה מחומר ממוחזר"?

עד כמה שאני יודע , סכיני מורה נמכרים עם הנדן כלול במחיר ולא " מתנה" ולא כלום

בחיית!

דוד

dBu24
בלייד ראנר

Re: חנות האתר, מחמאה

הודעה על ידי dBu24 » 12:39 ,26 מרץ 2011, ש'

למען ההגינות, עברתי שוב על מחירי המורות : בראוו. אלה מחירים כמו שצריך ונראה שעשיתם קצת עבודת בית.

ה#1 עדיין גבוה ונראה שיש שם עדיין (הרבה) מה לעשות.

היה קשה?

:0)

דוד

nir92009
אביר האפל

הודעה על ידי nir92009 » 19:39 ,7 יולי 2011, ה'

לא מחירים טובים אין מה לדבר

אנשים טובים ומחירים טובים
''אפילו אם אתה יודע אלף דברים, אל תתבייש לשאול את זה שיודע דבר אחד''

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 20:25 ,16 אוגוסט 2011, ג'

רכשתי בשבוע שעבר שני פריטי קונדור מהחנות בעוד אני חסיד גדול של הייבוא האישי. לאחר בדיקה הסתבר שמחירי החנות בכל הקשור למוצרי קונדור אטרקטיבים ביותר, המחיר משתלם והפריט כבר כאן. תוספת של 25 ש"ח למשלוח בכל הארץ. יצרתי קשר במייל + טלפון והיחס היה מצוין - ראוי לציין שאני ועומר מכירים זמן רב אבל את הרכישה עשיתי מול אלי, מנהל החנות איתו ההיכרות שלי מצומצמת. המשלוח הגיע אחרי שלושה ימים בלבד. כמה מילים לגבי סכיני קונדור - חברה ותיקה מאד ומסתבר שבמקור מגרמניה, קווי ייצור שנרכשו והועברו לאקוודור. חלק מהעיצובים שלהם מוזרים לטעמי אבל הקו המסורתי פשוט לעניין - פלדת 1075 בחיסום גבוה, ידיות עץ ונדני עור, "כמו פעם". בדגם שרכשתי, האדסון בואי, הלהב מגומר במכות פטיש כשרק הפאזה מלוטשת, השחזת קונבקס ללא חורפת-משנה. סגנון המאה ה-18, מאד לטעמי.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 21:59 ,16 אוגוסט 2011, ג'

הי חברים

זה מה זה חשוב לנו לקבל ביקורת בונה (וגם מחמאות - מודה :))
אנחנו ממש מתאמצים להיות אטרקטיביים ובכל זאת לא להתפשר על הרמה של הסחורה - דהיינו להביא רק יצרנים מוכרים ומוכחים שהסחורה שלהם עומדת בלי להתבייש מול כל יצרן אחר שמוכר בכפליים מחיר, לאחרונה בנוסף למוצרים שאנו מביאים בקביעות התחלנו להביא באופן מסיבי גרבר גם, כולל את הסדרה של בר גרילס ומולטיטולים, יש גם מאצ'טות של מלבלס במחירים מצחירים - יצור באל סלבדור - לא בפקיסטן.
מבטיחים לשמור על הרמה ועל האיכות....
תודה!
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים