שינוי מדיניות האתר לגבי מכירה של מוצרים מיד שניה

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ROMA
מכור לסכינים
שינוי מדיניות האתר לגבי מכירה של מוצרים מיד שניה

הודעה על ידי ROMA » 0:58 ,22 יולי 2010, ה'

סופסוף מישהוא פה מהנהלת האתר חשב בהיגיון וביטל את הרעיון המטורף לגבות מהמוכר 20 אחוז מהמחיר שהוא מוכר בו.

אבל יש לי הצעה, תאפשרו קניית ''חבילה'' למכירה חד פעמית למוכר מיזדמן שהוא חבר רשום, שיש לו סכין שהוא רוצה למכור ואינו מוכר סכינים בדרך קבע, במחיר הוגן של 15 ש''ח לדוגמא או פחות כמובן.

ועוד בקשה,אני יודע שמנהלי האתר רוצים להרויח כסף אבל תוזילו את המחיר של ה''חבילות'' הקיימות, 100 שקל ל 3 מכירות אני חושב שזה יותר מידי, אני יודע שזה יוצא 33 שקל לעיסקה, אבל לדעתי זה יותר מידי, ותורידו את המחיר למחיר יותר הוגן כי בסך הכל זה תשלום על זה שאני שם תמונה באתר ולא על איזה הישתתפות במכירה-פומבית.

תודה.
אם אסור אבל מאוד רוצים אז מותר.

tutisdog
הגורו הגדול

Re: שינוי מדיניות האתר לגבי מכירה של מוצרים מיד שניה

הודעה על ידי tutisdog » 9:01 ,22 יולי 2010, ה'

אל הנהלת האתר - תבורכו על השינוי , אני חושב שהוא הרבה יותר נכון.
אני חושב שהשינוי הזה הוא דווקא לטובה, סה"כ אולי צריך להוסיף עוד אופציה של מכירה של פריט בודד . למי שמעוניין במכירה של פריט אחד ובטוח בעצמו שלא ירצה למכור עוד במהלך אותה שנה שהפורום פתוח בפניו. ואז האופציה היא בפניו לבחור לשלם עבור שטח פרסום של פריט או יותר .

ROMA - איך שלא תסתכל על הדברים תמיד יהיה מי שלא מרוצה מהמצב, בהתחלה לא היו מרוצים כי מבקשים לגבות אחוז מהמכירה, אבל עכשיו אני חושב שהמתכון הוא נכון, אתה כאדם שרוצה למכור משלם בעצם על הפרסום, אתה משלם סכום עבור הפרסומת שאתה עושה לפריט שלך, ולא משנה אם תמכור אותו ב-1000 ש"ח או ב-200 ש"ח. התשלום שלך הוא בעצם על הפרסום, ואני חושב הפעם שאכן המתכון לכך הוא הרבה יותר נכון והגיוני ממה שהוצע בתחילה. אם יש דרך הגיונית להכניס כסף לאתר על מנת לעזור במימון שלו ובעלות אחזקתו , אכן הדרך היא תשלום קבוע ולא על בסיס אחוז, עבור פרסום מעל דפי האתר. וכך אכן זה נראה כאשר אתה בעצם רוכש "שטח" לפרסום לתקופת זמן מדודה.
וכמו שהערתי למעלה אכן כדאי להוסיף עוד אופציה אחת, והיא מכירה של פריט בודד, כי ישנם חברה שמעוניינים למכור אך ורק פריט אחד.
עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב.

Guest

Re: שינוי מדיניות האתר לגבי מכירה של מוצרים מיד שניה

הודעה על ידי Guest » 0:27 ,23 יולי 2010, ו'

טוטסי
תודה על התמיכה
אכן הבחירה נעשתה לאחר שיחה עם רעי PESEL אלון ואח' ששוחחו עימנו
אימצנו את הרעיון ולמעשה כדי לאפשר את האופציה שינינו את התכנות של הפורום באופן שיאפשר פרסום נושאים תחת פיקוח
לא היה פשוט, שינינו את הקוד של הפורום למעשה ועל זה צריך לתת ח"ח לולדי התכנת שלנו שעשה את העבודה ולקח את הרעיון שלי וישם אותו, תודה לולדי התותח.
נכון תמיד יהיה משהו שיהיה לו מה להגיד על המחירים, אין לזה סוף....
בריאות טובה וגלישה מהנה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים