אנא התאימו את מערכת הלינקים באתר, למקובל בפורומים בעולם

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
יובל
אגדת הפורום
אנא התאימו את מערכת הלינקים באתר, למקובל בפורומים בעולם

הודעה על ידי יובל » 1:52 ,14 יוני 2010, ב'

למתחיל במצווה, אומרים לו גמור.

אם כבר נעשה מאמץ לתקן את מערכת הלינקים באתר, הרשו לי להציע את מה שהיה קיים באתר הקודם, והוא די הכרחי לגלישה נוחה באתר, ולתגובה ישירה, שבה המשתמש לא יילך לאיבוד בין סבך הפורומים, הנושאים וההודעות, כפי שקורה עכשיו, ומאד מתסכל לשימוש:

א. במערכת הפורומים, בכל פורום, יש רשימת נושאים. אנא סדרו אוטומטית את הנושאים מלמעלה למטה, לפי הנושא שבו נענה הנושא, מההודעה החדשה ביותר שנכתבה בשירשור, וכלפי מטה, בהודעות שנענו אחריו, מהחדש ביותר אל הישן יותר.

ב. בשער האתר יש רשימת הודעות אחרונות שנכתבו מהחדש ביותר אל הישן יותר. כאשר אנחנו נכנסים להודעה מסויימת ורוצים לכתוב תגובה, אבל אנחנו עדיין לא מחוברים, אנחנו נדרשים כמובן, להתחבר. כאשר אנחנו מתחברים, אנא החזירו אותנו בחזרה אל ההודעה שעליה ביקשנו לכתוב תגובה - במקום לזרוק אותנו משם אל רשימת הפורומים - כי משם צריך להתחיל לחפור בכל רחבי האתר, בנבכי הפורומים וההודעות, רק כדי לחזור ולמצוא את ההודעה שעליה ביקשנו להגיב - זה כמו מישהו שמבקש להיכנס למקום העבודה, מתבקש להזדהות, הוא מעביר כרטיס-זהות במכונה, ומוצא את עצמו נזרק לעיר אחרת, בארץ אחרת. זה מתסכל, אין בזה שום הגיון, ובכלל, באתר הקודם, זה היה בנוי כמו שצריך - כמו בכל פורום נורמלי.

האם אני טועה בגדול?

סער
הגורו הגדול

Re: אנא התאימו את מערכת הלינקים באתר, למקובל בפורומים בעולם

הודעה על ידי סער » 10:36 ,14 יוני 2010, ב'

יובל כתב:למתחיל במצווה, אומרים לו גמור.

אם כבר נעשה מאמץ לתקן את מערכת הלינקים באתר, הרשו לי להציע את מה שהיה קיים באתר הקודם, והוא די הכרחי לגלישה נוחה באתר, ולתגובה ישירה, שבה המשתמש לא יילך לאיבוד בין סבך הפורומים, הנושאים וההודעות, כפי שקורה עכשיו, ומאד מתסכל לשימוש:

א. במערכת הפורומים, בכל פורום, יש רשימת נושאים. אנא סדרו אוטומטית את הנושאים מלמעלה למטה, לפי הנושא שבו נענה הנושא, מההודעה החדשה ביותר שנכתבה בשירשור, וכלפי מטה, בהודעות שנענו אחריו, מהחדש ביותר אל הישן יותר.

ב. בשער האתר יש רשימת הודעות אחרונות שנכתבו מהחדש ביותר אל הישן יותר. כאשר אנחנו נכנסים להודעה מסויימת ורוצים לכתוב תגובה, אבל אנחנו עדיין לא מחוברים, אנחנו נדרשים כמובן, להתחבר. כאשר אנחנו מתחברים, אנא החזירו אותנו בחזרה אל ההודעה שעליה ביקשנו לכתוב תגובה - במקום לזרוק אותנו משם אל רשימת הפורומים - כי משם צריך להתחיל לחפור בכל רחבי האתר, בנבכי הפורומים וההודעות, רק כדי לחזור ולמצוא את ההודעה שעליה ביקשנו להגיב - זה כמו מישהו שמבקש להיכנס למקום העבודה, מתבקש להזדהות, הוא מעביר כרטיס-זהות במכונה, ומוצא את עצמו נזרק לעיר אחרת, בארץ אחרת. זה מתסכל, אין בזה שום הגיון, ובכלל, באתר הקודם, זה היה בנוי כמו שצריך - כמו בכל פורום נורמלי.

האם אני טועה בגדול?
מסכים ומחזק, בייחוד את סעיף ב'. זה מתסכל, מה גם שמעבר לעמוד השער מנתק את המשתמש אוטומטית, למרות סימון האופצייה של "הישאר מחובר ממחשב זה". הייתי מגיב להרבה יותר נושאים, כפי שהיה בפורמט הקודם. ולמה המסגרת של עמוד השער חתוכה מימין? אני רואה רק את סיומת הלינקים בסרגל הימני, את הלינקים הקצרים לא רואה בכלל. אני לא מקבל אינדיקציה לתגובה. לא נאה ולא יאה. ואיפה הכניסה לחנות לעזאזל? אני רוצה לראות "הכצעקתה".
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

Guest

הודעה על ידי Guest » 22:17 ,14 יוני 2010, ב'

יובל וסער היקרים
הבעיה בטיפול בהתאם להערותיכם
שמתי אליה כבר קודם לב וגם אותי הרגיזה ביותר ושוחחתי עם ולדי התוכניתן
יטופל ויפתר בעה"ש השבוע
מודה על אורך הרוח מבעוד מועד
הכניסה לחנות בעמוד ראשי תפריט עליון מימין

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 22:56 ,14 יוני 2010, ב'

עומר, אין לי ספק שבעיה זו תיפתר, ועוד כמה באגים נוספים יצוצו כנראה במשך הזמן שיחלוף, וגם אותם ניתן יהיה לפתור.

אני קורא כאן לחברי האתר להציע דרכים נוספות לשיפור ממשק-המשתמש, כדי להקל על נוחות השימוש באתר - כעת זה הזמן הטוב ביותר לכך, כאשר עיצוב האתר עדיין לא התגבש להרגלי-שימוש קבועים.

תיקונים אלה צריך למעשה לפתור רק פעם אחת, ומאותו רגע הם זורמים טוב לתמיד, ותורמים לאטרקטיביות של האתר עבור גולשים מזדמנים וחברים קבועים כאחד.

Guest

הודעה על ידי Guest » 14:05 ,18 יוני 2010, ו'

תודה על ההבנה ומילות העידוד :)
זה מחזק ובונה

admin
מנהל מחלקה טכנית

הודעה על ידי admin » 17:14 ,19 יוני 2010, ש'

תיקנתי את הבעיות שהעלתם, תגידו אם עדיין יש טענות, תודה!

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 18:08 ,19 יוני 2010, ש'

:D
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 1:06 ,6 פברואר 2012, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

admin
מנהל מחלקה טכנית

הודעה על ידי admin » 18:46 ,19 יוני 2010, ש'

אם לא היית מחובר, אתה לא תצטרך להתחבר
עכשיו, אחרי שהתחברת, אתה חוזר לאותה הודעה שרצית להגיב אליה
גם הלינקים להודעות באתר הראשי מביאים אותך להודעה האחרונה באתר

Nik88

הודעה על ידי Nik88 » 19:14 ,19 יוני 2010, ש'

:D
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 1:06 ,6 פברואר 2012, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

יובל
אגדת הפורום

עכשיו - צריך לסדר את הנושאים בכל פורום לפי תאריך התגובה האחר

הודעה על ידי יובל » 20:00 ,19 יוני 2010, ש'

תיקון אחד - יפה מאד.

כעת, כדי שלא נצטרך לבזבז הרבה זמן מיותר, כדי למצוא הודעה שחיפשנו, יש צורך לסדר אוטומטית בכל פורום, את ההודעות לפי תאריך, או סדר ההופעה - כלומר האחרונות שנכתבו למעלה, וכלפי מטה, הודעות ישנות יותר ויותר. הדבר מקובל בכל הפורומים באינטרנט, ועוזר למצוא הודעות במהירות, מבלי צורך לבזבז הרבה זמן מיותר.

תיקון שני בקשר להתחברות. לאחר ההתחברות קיימת האופציה: "חבר אותי אוטומטית בכל פעם שאכנס ממחשב זה" - זו הבטחה ללא כיסוי. מדוע לא שמים Cookie אצל המשתמש לאחר שהוא כבר התחבר ? אם התחברתי ועברתי ללינק אחר, או סגרתי את הדפדפן ופתחתי אותו מחדש על "סכינים למבינים" - אני שוב צריך לבצע התחברות - מדוע ?

admin
מנהל מחלקה טכנית

הודעה על ידי admin » 18:39 ,20 יוני 2010, א'

ההודעות כן מסודרות לפי תאריך, פשוט הודעות עם סימן קריאה הן הודעות נעולות ויופיעו לפני כל הודעה אחרת
לגבי התחברות, כשמערכת שוכחת אתכם, תצטרכו להתחבר מחדש, אולי אני אוכל להגדיל את פרק הזמן שאתם מחוברים, אבל זה ישאר ככה

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 19:21 ,20 יוני 2010, א'

admin כתב:כשמערכת שוכחת אתכם, תצטרכו להתחבר מחדש, אולי אני אוכל להגדיל את פרק הזמן שאתם מחוברים, אבל זה ישאר ככה
א. ההודעות אינן מסודרות בפורומים בסדר תאריכים יורד, וכל חבר באתר ומנהליו, מוזמנים לבדוק את זה.

בסך-הכל הרי לא מדובר על הסדר שבו אותחלו נושאים חדשים, אלא בסדר של תאריכי התגובות בכל נושא, שבאמצעותו ניתן למצוא בקלות נושא שעליו אנחנו מבקשים להגיב. - נא לבדוק זאת על פי המקובל בכל הפורומים למיניהם.

ב. לגבי ההתחברות, מערכת "ששוכחת וצריך להתחבר מחדש" איננה מקובלת בפורומים בעולם, וזו בדיוק הבעיה שעליה התרענו (אני וחברים אחרים באתר) מלכתחילה. אם זה "יישאר ככה" - אז הבעיה נשארת ללא עתיד של פתרון, וחבל.

admin
מנהל מחלקה טכנית

הודעה על ידי admin » 17:33 ,22 יוני 2010, ג'

א. עניין של סדר ההודעות אישי של כל משתמש וניתן לשינוי בפאנל ניהול שלכם, אני יכול לשנות את זה ל
כולם באופן אוטומטי אם זה מקובל.
ב. אני אשתדל להגדיל את התוקף של עוגיה ליום, אני אעדכן כשזה יקרה
תודה

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 19:59 ,22 יוני 2010, ג'

admin כתב:א. עניין של סדר ההודעות אישי של כל משתמש וניתן לשינוי בפאנל ניהול שלכם,
ניסיתי לסדר בלוח בקרה למשתמש, את הנושאים וההודעות ב"סדר יורד" וזה לא שינה הרבה: לאחר לחיצה על "עבור", חלק מההודעות בדף הן באמת בסדר יורד, חלק מהן נשאר בסדר עולה, וכמה הודעות מהיום ממש מופיעות באמצע הדף. כשעוברים לדף הבא, בדיוק אותו בלגן, וצריך לנסות לסדר אותן מחדש, ושוב זה משנה את הסדר, אבל בלי שום חוק: חלק נשארו כך, חלק נשארו מסודרות אחרת, ונראה כאילו המערכת לא שומרת בכלל את ההגדרות, אלא פועלת ללא סדר שום מסויים, לא חשוב איך תגדיר אותו. אני מזמין את החברים לבדוק את זה.
admin כתב:אני יכול לשנות את זה לכולם באופן אוטומטי אם זה מקובל.
מתוך נסיון של שנים בפורומים שונים, עדיף שרשימת הנושאים שנענו לאחרונה יהיה מסודר אוטומטית בכל האתר, ובסדר יורד, כלומר למעלה ההודעות הכי טריות, וכלפי מטה, הודעות ישנות יותר ויותר, אבל בתוך כל דף של כל נושא, זה יהיה בסדר עולה, כלומר, בראש הדף תופיע ההודעה המקורית שפתחה נושא חדש, וממנה והלאה כלפי מטה, סדר ההודעות, לפי סדר ההופעה שלהן, החדשה ביותר, בתחתית הרשימה - - - כפי שמקובל בעולם, וכפי שאכן היה, בעיצוב הקודם של האתר. כך מקובל, וכך גם צריך להיות.

כאשר הגדרות התצוגה של כל האתר הן אחידות, ופועלות באופן הגיוני ובאותה צורה עבור כולם, נוכל להתרגל לשיטה אחת, שפועלת באותה דרך באופן קבוע, בלי להתלבט ולנסות כל מיני הגדרות-תצוגה, בכל דף מחדש. הבעיה היא שלמערכת כפי שהיא היום, יש מחלה עיקרית חמורה ומעצבנת: היא שוכחת הגדרות, לא חשוב מה מגדירים לה. נותנים לה הוראות מתוך אופציות קיימות להגדרה, והיא פשוט מתעלמת מהן. מה הצורך באופציות שלא פועלות? עדיף כבר לבטל אותן, כדי לא להמשיך ולבלבל את המשתמש.
admin כתב:ב. אני אשתדל להגדיל את התוקף של עוגיה ליום, אני אעדכן כשזה יקרה
תודה
אכן רצוי שהעוגיות, לא רק של ההגדרות וההעדפות של המשתמש, אלא גם ובעיקר, של התחברות המשתמש, יחזיקו מעמד באופן קבוע - לפחות עד שמשתמש מבצע בעצמו התנתקות. לכל משתמש צריך להיות בתוך המערכת תיק הגדרות, שכאשר הוא מתחבר בחזרה למערכת, ההגדרות וההעדפות הקבועות שלו יירדו בהתחברות לעוגיה, וישפיעו משם על הגלישה שלו - עד שהוא בוחר להתנתק בעצמו - שאז תימחק העוגיה שלו מתוך ספריית העוגיות על המחשב שלו.

לחברי הפורום: תוכלו לבדוק איזה עוגיות פעילות אצלכם בנתיב: "C:\Documents and Settings\User Name\Cookies"
מחיקת עוגיות שתוקעות את המחשב, ניתן לבצע ב: "התחל/לוח בקרה/הגדרות אינטרנט/כללי/קבצי אינטרנט זמניים"

ROMA
מכור לסכינים

הודעה על ידי ROMA » 20:18 ,22 יוני 2010, ג'

מה זה עוגיות ? :o
אם אסור אבל מאוד רוצים אז מותר.

יובל
אגדת הפורום

הודעה על ידי יובל » 20:32 ,22 יוני 2010, ג'

ל Admin:
כולנו מעריכים את המאמץ שלך לתיקון המערכת - שלא תחשוב שזה אישי או משהו כזה.

כל ההערות כאן הן מתוך מניע פרודוקטיבי לשיפור ממשק-המשתמש, והן מיועדות לסדר את המערכת לנוחה וקלה לשימוש, ולתמיד.

אם משהו מסתדר כמו שצריך, לא נצטרך לתקן אותו עוד. התיקון של כל בעיה, הוא פעם אחת, כמו שצריך, ולתמיד.

כאשר תפתור את כל הבאגים המעצבנים האלה - תאמין לי - כולנו נעמוד כאן ונמחא לך כפיים !

ל ROMA:
עוגיות הן קובץ של העדפות-משתמש, שכל אתר "שותל" במחשב של המשתמש, מהרגע שהוא מתחבר, ועד הרגע שהוא בוחר לנתק את עצמו מהאתר.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 2 אורחים