דרוש מנהל פורומים

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
Guest
דרוש מנהל פורומים

הודעה על ידי Guest » 22:13 ,12 פברואר 2010, ו'

נודע לי מדורון ("ברווז") ידידי כי הוא פורש מניהול הפורום,

אני רוצה בהזדמנות זו להודות לדורון!
לאחר מספר שנים של השקעה בלתי נלאית יכולים אנו רק לשבח ולהודות לדורון "הברווז" על ההשקעה והמאמץ שהשקיע שנים בניהול הפורום בהתנדבות וב'מלחמה' בגולשים שהפרו את תנאי הגלישה באתר ובהשכנת שלום בין ניצים.
פרישתו של דורון הינה תוך יחסי רעות וידידות ואני מאחל לו הצלחה בכל תפקיד בו יבחר.
בהמשך לכך אני פונה לחברי גולשי הפורום להציע מועמדות לניהול הפורום.
אנו נשוחח עימם ומי שימצא מתאים ימונה במקום דורון.לכל החברים הבהרה, כרגע הפורום לא 'מופקר' - עד שימונה מנהל פורום במקום דורון נמלא - מני מנהל התוכן ועבדכם הנאמן את תפקיד ניהול הפורום, ונקפיד על קיום כללי הגלישה באתר.
אני קורא לכולם להתנהג באחריות ראויה.

smile2life
תושב קבע בפורום

Re: דרוש מנהל פורומים

הודעה על ידי smile2life » 15:23 ,13 פברואר 2010, ש'

מודה לדורון על הזמן שהקדיש למערכת הפורומים, ולתחום אספנות הסכינים. אני מקווה כי דורון ישתמש בזמן, שהתפנה לו, ומקווה כי יחזור שוב אל שורות הצוות.
ניתן ליצור קשר באמצעות טופס צור קשר: http://knife.co.il/index.php?option=com ... &Itemid=64

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 23:15 ,13 פברואר 2010, ש'

עומר ,
תודה על ההזדמנות שנתת לי לנהל את הפורום הזה, זו הייתה חוויה נהדרת, אם כי מעט כואבת לעיתים, אבל כמו שנאמר- "עם כח גדול באה אחריות גדולה".
אני נמצא בשלב שבו לא יהיה לי את הזמן הדרוש כדי לתת לאתר את תשומת הלב , האנרגיות והמשאבים, שלהם הוא ראוי.

מני ,
צר לי שעזיבתי תגרום לקצת עלייה בלחץ עליך, במיוחד בהיותך חדש בתפקיד ולהבנתי גם קצת חדש בתחביב :wink: .

אני חבר באתר הזה עוד מהגילגול הראשון שלו, שרק הוותיקים יכולים לזכור- כמו מוטי לזר וסער, כשאני הצטרפתי היו לו רק 3 עמודים סך הכל...
אני חייב המון תודה לעומר, לאתר הזה ולחברים בו, שעזרו לי רבות בידע, עצות, רעיונות ודרכים שונות ומעניינות לטפל, להשחיז ו"להתעסק" עם האוסף והאיסוף.
אחרי מספר שנים שבהם ניהלתי את האתר, לטוב ולרע, אני מפנה את מקומי לרוחות צעירות יותר, שלהם יש את הזמן, הרצון הטוב לעזור, לשנות ולקבוע, את האנרגיות ואת הזיקה לאתר ולתחום, כפי שציינתי- מפאת חוסר קריטי בזמן. :(

על גבי הודעה זו, רציתי לומר, לכל מי שנפגע, נעלב, או התעצבן מהאופן שבו עשיתי דברים- סליחה. הוטלה עליי אחריות, ובמסגרת אחריות זו, נאלצתי להחליט החלטות קשות, שלעיתים פגעו והעליבו חברים פה באתר. הכוונה מעולם לא הייתה להעליב, ואם נפגעתם, אני מצר על כך, אם כי אני עומד לחלוטין מאחורי ההחלטות הנ"ל.

בסופו של יום, "ברווז" המנהל חוזר להיות "ברווז" המשתמש (לא שהוא עזב אי פעם...), עם אותם זכויות וחובות כמו של כל שאר חברי האתר. האתר הזה היווה בית חם ל"סטייה" שלי, ל"סטייה" של כולנו, למעשה, ורכשתי פה חברים לא מעטים. את זה כולנו חייבים לעומר, ששוקד על פיתוח האתר הזה ומלאכתו לעולם לא מסתיימת, כמו גם ההוצאות עליה...

היה טוב, וטוב שהיה, אבל לכל דבר יש סוף.
אסיים את דברי כמו שהתחלתי אותם:
תודה, וסליחה, ושתהיה שבת שלום, שבוע טוב, חג שמח, ואפילו צום קל. :mrgreen:
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

smile2life
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי smile2life » 10:07 ,14 פברואר 2010, א'

אכין ידידי אני חדש בנושא הסכינים - אך תחום האינטרנט וניהול התוכן אינו זר לי. כמי שתמיד פתוח ללמוד נושאים חדשים ומדליקים - נרתמתי מייד לנושא. אמנם איני תוכניתן או מפתח אך נושא ניהול הנתוכן ופיתוח האתרים לא ממש חדש לי - ואעז להגיד אף שאני מקצוען בנושא. מנסה להכנס לנושא הסכינים ולהבין דרך האתר....

תודה בכל מקרה ואל תדאג לנו מבחינת עומס - נשתדל לעמוד בעומס, חבל לנו שלקחת פסק זמן. נקווה שתחזור בכוחות מחודשים :P
ניתן ליצור קשר באמצעות טופס צור קשר: http://knife.co.il/index.php?option=com ... &Itemid=64

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:47 ,14 פברואר 2010, א'

כוונתי הייתה חדש פה בפורום... :mrgreen:
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

סמל אישי של המשתמש
omery
מנהל אתר

הודעה על ידי omery » 18:21 ,2 יוני 2010, ד'

יובל קיבל על עצמו לשמש מנהל בפורומים שלנו
יובל כיום פנסיונר (בן 56), לאחר יותר מעשרים שנות הוראת טכנולוגיה, באורט, עמל, קמרה אובסקורה, מכללת אינטלקט, ואגף הנוער של המוזיאון הלאומי למדע בחיפה ובעל נסיון בניהול פורומים בעבר.
אני מברך את יובל ומקווה כי יתרום לאתר רבות
נקווה שיחליט כי הוא מעוניין להמשיך בכך לאורך זמן
שוב, ברוך הבא לתפקיד
עומר יעבץ
מנהל האתר

"מנהיגות, פירושה קודם כל, ניהול החיים על פי מערכת ערכים אישית, המותאמת לדרך החיים. מנהיג אינו מוטרד ממה שאחרים חושבים או אומרים: ההנעה שלו היא פנימית, והוא אינו זקוק להנעה מבחוץ כדי לבצע ולהצליח." סון דזה.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים