שלום לכולם

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
hugo
חדש בפורום
שלום לכולם

הודעה על ידי hugo » 1:29 ,20 יולי 2009, ב'

יש לי את הסכין הזה מתחילת שנות ה 90 אם אני זוכר טוב.
מישהו מזהה אות התוצרת? איכותית? איכות נמוכה? כמה שווה?
תודה.[/img]תמונה

hugo
חדש בפורום

אקווה שהשניה תהיה יותר קטנה

הודעה על ידי hugo » 1:39 ,20 יולי 2009, ב'

עשיתי לה הקטנה עם תוכנה.תמונה

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 1:47 ,20 יולי 2009, ב'

שלום!
1.תוצרת של הסכין -ספרד-יכל להיות -טולדו.
2.איכות נמוכה לטיירים מומחים!
3. שווה-50 ש'ח חבילה! :mrgreen:

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 2:41 ,20 יולי 2009, ב'

בתכלס זו סדרה של סכינים שנתקלתי בה בתור ילד, היו לי כמה כאלו והיום נשארה אחתדומה לשלך אבל לא בדיוק, היא נקראה משהו ויקינג לא זוכר בדיוק (גיל 13 בערך) . אז הן עלו 200 שקל לחתיכה, לא ממש שוות את המחיר, במיוחד בגלל הידית כאילו עץ שלהן והלהב שמחליד מהר ואני מדבר על חלודה חלודה. חוץ מזה הלהב די עבה ואפשר להשחיז אותו מהר, אבל בסך הכל זו באמת סכין לתליה על הקיר.

אגב נחמד להזכר בסכין, אני אעלה בקרוב את הסכין שנשארה לי

hugo
חדש בפורום

אני חושב מעט אחרת

הודעה על ידי hugo » 2:56 ,20 יולי 2009, ב'

הבחור הראשון שכתב בכלל הביע זילזול בסכין כאילו שמדובר בסכין מטבח של 10 שקלים. זה לא טולדו וגם לא ויקינג או איך שלא קראת לזה,כתוב עליו באנגלית
anoujar אם אני קורא נכון. חתכתי איתו המון דברים קשים וגם בשר ותפו"א ושטפתי המון פעמים,לא החליד ולא איבד את ההשחזה,אולי טיפה.
אני חושב שאתם מזלזלים לפני שבדקתם אותו ולפי השם שכתוב עליו הוא כנראה לא מאותה התוצרת שיש לך.
תודה.
כולם רוצים להגיע לגן עדן אבל אף אחד לא מוכן למות!

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 7:14 ,20 יולי 2009, ב'

שוב שלום!
קודם כל אני בחורה שם שלי ז'נה-נאים מאוד.אני לא זלזלתי בסכין אני עניתי אל שעלתך!ועל הסכין כתוב חלק בצרפתית או ספרדית וחלק באנגלית -spain
-זה ספרד.כך אני רואה.
אתא שעלתה אם זה איכות נמוכה-עניתי -זה איכות נמוכה לפי צורה ודיזיין של סכין.
וחותך בשר-פקק מחודד גם יכול לחתוך בשר וידיים.

הריבצן
תושב קבע בפורום

אל תפגע הוגו

הודעה על ידי הריבצן » 7:35 ,20 יולי 2009, ב'

הסכין שהעלית אכן מתור הזהב של הסכינים הספרדיים שהציפו בזמנו את הארץ
לרוב, לדעתי, התוצרת לא הייתה כל כך רעה - כמו סוברו - אם היה כלכך רע לא היינו קונים ממנו כל כך הרבה בזמנו למרות שכולם צחקו על מי שנוסע בסוברו [ בערך באותה תקופה]. בסה"כ, לדעתי, נתן אז תשובה טובה לגבי יחס מחיר/תועלת.
הסכין הספציפית הזו לא מוכרת לי, וערך אספני למיטב ידיעתי, אין לה. כך שההערכה של סמוראי-קה, לגבי המחיר יכולה להיות נכונה. מצד שני, אם תציע למכירה בכל מיני אתרים אחרים, תוכל אולי למצוא את הקונה שכן יסכים לשלם יותר.
מי שענתה לך מעריכה יותר סכינים שנעשו בייצור ידני - על ידי נפח אומן כשכל סכין הוא יצירת אומנות בפני עצמה - מה שנקרא קאסטום מיד. סכינים כאלה נוטים יותר לשמור על הערך שלהם לאורך השנים, הם גם תמיד יותר יקרים מפריטים כמו הסכין שאתה הראית כאן
בכ"א, ברוך הבא.

coldstorm
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי coldstorm » 8:05 ,20 יולי 2009, ב'

מדובר ביצרן ספרדי, מעט מתחת לרמה של מואלה. יש לו גם סכינים טובות ויקרות יחסית לייצור המוני, במחיר של 80-100 יורו(מה שאומר 1000 שקל בארץ).

דף הבית: http://www.andujar-sl.es/inicio.htm

hugo
חדש בפורום

אוקיי

הודעה על ידי hugo » 8:32 ,20 יולי 2009, ב'

תודה רבה בכל אופן.
קצת מוזר לי שבחורה מתעסקת עם סכינים שאינם סכיני שף :lol:
נשים בגזרה שלי מתעסקות עם לק בציפורניים ומניקור פדיקור,טלנובלות ובאמצע פן בשיער,לא בדיוק עם סכינים :o
אבל בשביל הספורט אני אעלה לגברת עוד שתיים-שלוש תמונות ונראה מה היא אומרת :D :D :D :D
[/url]תמונה

hugo
חדש בפורום

המשך

הודעה על ידי hugo » 8:34 ,20 יולי 2009, ב'

תמונה

hugo
חדש בפורום

יש עוד

הודעה על ידי hugo » 8:36 ,20 יולי 2009, ב'

תמונה

hugo
חדש בפורום

עוד אחת

הודעה על ידי hugo » 8:37 ,20 יולי 2009, ב'

תמונה

hugo
חדש בפורום

לפני האחרונה

הודעה על ידי hugo » 8:39 ,20 יולי 2009, ב'

תמונה

hugo
חדש בפורום

זו האחרונה

הודעה על ידי hugo » 8:44 ,20 יולי 2009, ב'

זה כלי שנתקלתי איתו לגמרי במקרה ומיד כבש את לבבי :lol: :D
איכותי/מוצק/מושחז היטב/יפה/כובש לבבות :D איך שראיתי אותו הוא קיבל צו 8 בהול אלי למפקדה. מקווה שתהנו מהתמונות.
תודה לכם.
תמונה

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 9:41 ,20 יולי 2009, ב'

[quote="coldstorm"]מדובר ביצרן ספרדי, מעט מתחת לרמה של מואלה. יש לו גם סכינים טובות ויקרות יחסית לייצור המוני, במחיר של 80-100 יורו(מה שאומר 1000 שקל בארץ).

בלי להעליב זה לא נכון , אתה מדבר אולי על הסכינים הרציניות שלו יותר, כי בחיפוש פשוט נתקלתי במחירים של 20-25 $ לסכינים מהסדרה הזו.
http://www.andujar-sl.es/imagenes/cuchill.jpg
היו לי את 641,637 ו639 שעדיין תלויה על הקיר שלי - יש לי חלק שלם באוסף שמתעסק בכל סכיני הפנטזיה.
למרות שנכתב על הסכינים שהן מתאימות לקמפינג, הן עדינות מידי בחלק של הידית דמויית העץ הזוו הגארד והפומל עשויים מפליז. אני זוכר שב639 יום אחד העץ נשבר והתחיל פשוט להסתובב כל פעם שניסיתי לעשות עם הסכין משהו

הוגו, שאלת קיבלת, הפלדה היא 440C להב מסיבי ששוקל די הרבה בשביל 16 ס"מ וקל להשחיז אותו יחתוך כל דבר רק כמו תפוחי אדמה בצורה טובה (סכין מטבח), אם גם תשים לב הכיתוב של האתר שונה ממה שכתוב אצלך, מה שכנראה אומר ייצור שונה, או מוקדם יותר, ולכן גם המחיר ישתנה.
אני מתנצל זה נשמע שאני מזלזל בסכין,אני לוקח את דבריי בחזרה במיוחד כשיש לי אחת עדיין באוסף, אני אישית לא הייתי מרוצה ממה שהיה אצלי אבל הן אביזר יפה לתליה על הקיר. קניתי אותן אגב בחנות שמבחינת מחיר די יקרה, אבל עדיין המחיר שלהן היה 200+- ,בתור ילד בן 13+-זה היה הסכום רציני שיכולתי להקדיש לזה.

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 9:49 ,20 יולי 2009, ב'

ממהרת לענות לך חוגו!
קודם כל אין לנו כבלים כבר הרבה שנים! אין מה לראות בטלווזיה-בטח שלא טלנובלות!
מניקור פדיקור כן :oops:
מעניין אותי יותר לעשות עבודת יד-למשל סקרימשואו.
לגבי סכין-יצוב לא מוצת חן בעניי בכלל
הלהב טנטו מזויף -חושבת שתוצרת סין.
עצוב שיצירות כאללה זה הטעם שלך.אני כן יכולה לדבר אל טעם כי בעלי-הוא מסטר בנשק קר ועם השנים לימד אותי על זה.גם דעות של חברים שלנו שמתעסקים בתחום הזה.אני גם משתתפת בפורומים רוסים על נשק קר.

hugo
חדש בפורום

תודה אמיר

הודעה על ידי hugo » 12:05 ,20 יולי 2009, ב'

אני רואה שאתה ממש לא מחבב את היצרן הספרדי הזה :D

hugo
חדש בפורום

סמוראי-קה

הודעה על ידי hugo » 12:24 ,20 יולי 2009, ב'

"עצוב שיצירות כאלו הן הטעם שלי?"
זה היה כבר בשביל להעליב ובמקום להעליב שפרי את כתיבת העברית שלך.
אין לך שום מושג בקשר לטעם שלי אז בבקשה אל תתנשאי,בין הטעם שלי לבין מה שאני מחזיק יש פער רציני ביותר שנקרא כסף,אם אשבור חסכונות בכדי לקנות נשק קר יקראוני טיפש ובצדק,אני מעדיף לשדרג המכונית שברשותי במקום לרכוש סכין שמישהו החליט שהיא שווה 10.000 ש"ח.
פונקציית התימחור בפריטי אספנים נובעת מהמשחק המטופש שנקרא "של מי יותר גדול",היו מכירות פומביות שנסגרו בסכומים מטורפים ביחס לסכום הפתיחה שלהם,למה? כי למיליונר מסויים יש את הכסף והוא רוצה להראות ששלו יותר גדול.
יצרן סכינים גדול ומכובד עם מחירי טירוף יוציא מוצר עם מחיר לא שפוי ואף אחד לא יקנה אז בלית ברירה הוא ירד וירד וירד,עניין של היצע וביקוש.
להסיק מסקנות לגבי טעם של מישהו לפי מה שהוא מחזיק ברשותו עושה עוול לאלו שאין להם יותר מדי כסף לבזבז.
תודה לך בכל אופן.

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 12:55 ,20 יולי 2009, ב'

בשביל להעליב ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!! אני לא ניסיתי בכלל! אתא שאלתה אותי!!!!!!זו הדעה שלי! ו מה לא בסדר בכתיבה ובעברית שלי???????????
כל היתר מה שכתבתה אתא-הזייה! אין קשר בין המילים! מה זה קשור כמה כסף יש או אין! מדברים על מוצר שרואים בתמונתך-על יצובו.

אבל בשביל הספורט אני אעלה לגברת עוד שתיים-שלוש תמונות ונראה מה היא אומרת -זה אתא שאלתה אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עניתי!!!!!!!!!!!!!!!
רק אמרתי על סכין-וכבר עשיתי לך עוול?מוזר מאוד.

אמיר_לב
אביר האפל

Re: תודה אמיר

הודעה על ידי אמיר_לב » 13:06 ,20 יולי 2009, ב'

hugo כתב:אני רואה שאתה ממש לא מחבב את היצרן הספרדי הזה :D
אם זה היה מכוון אליי אז ממש לא דווקא אהבתי את המראה של הסכינים שלו. מה שכן, אם הסכין נראית יפה בעיניך אז מה אכפת לך כמה היא שווה היא שווה בעיניך :D . יש לי סכין קאסטום של רודי, בעלה של ז'נה, שקניתי בסכום נמוך במיוחד ואני לא מוכן למכור אותו גם לא פי 10 ממה שקניתי אותו.

hugo
חדש בפורום

תגובה לשניים!

הודעה על ידי hugo » 14:09 ,20 יולי 2009, ב'

נתחיל איתך סמוראי-קה, אני רואה שהתדר שלך ושלי שונים לחלוטין אז להבא התעלמי כליל מדברים שאני כותב וכנ"ל אני לגבייך,בקשר לשגיאות הכתיב שלך לא כתבתי הדברים סתם,אתה כותבים עם ה לא עם א בסוף,שאלת ללא האות ה בסוף וכנ"ל כתבת,האות ה מיותרת,באמת סליחה שאני כותב זאת אבל דומני שלא הבנת מדוע הערתי לך,פתיחת מילון עברי תראה לך אם אני צודק או טועה.

אמיר,,אצלי אין כלים שתלויים על הקיר לצורך תצוגה בלבד,לתצוגה אשתמש בתמונות :D
אז נכון שלפעמים כולנו תולים על הקיר אבל מה שחשוב עבורי הוא שברגע שאזדקק אוכל להוריד מהקיר ולהשתמש בכייף מבלי לחשוש,אצלי הדגש הוא על פונקציונליות והסכין הספרדי עבד אצלי,לכן אני יודע שאינו לתצוגה בלבד,אולי לא ברמה של סכין הישרדות בשטח לאורך זמן אבל עבד,בהחלט עבד.
אני מכיר מישהו בעל חנות שמוכר גם סכינים,הבן אדם בעל קשרים רציניים עם אנשים ביפן והוא רכש קאטאנה מקורית בסכום שאנשים אחרים רוכשים רכב משפחתי,הוא ביטח את החרב והיא סגורה ומסוגרת בתוך ארון זכוכית יעודי אצלו בסלון,מיותר לציין שהוא רכש אותה עם הרבה קשרים וזה לקח לו הרבה זמן,מה נותן לך משהו שסגור במעין כספת ואתה חושש להוציא אותו שמא ינזק או מעין הרע או השד יודע מאיזו סיבה,מבחינת הגישה שלי אין טעם,אני לא אקבל אורגזמה מלשבת להסתכל על החרב בתוך כלוב הזכוכית.

כשכתבה הסמוראית הרוסיה על המראה של הZICO הקטן שלא נראה לה רציני ואפילו זיוף סיני,הופתעתי :o :o :o הרי לא קניתי אותו לתלות על הקיר,אני משתמש בו כבר כמה חודשים והוא לא אכזב אותי,אבל תזכור שאינני גוף שעוסק בבדיקת עמידות/נחישות/איכות/הערכת סכינים מקצועית,זה לשימוש אישי שלי ובינתיים אני מבסוט מהקטן :D :D
קצת מוזר לי שהגברת שפטה אותו מכמה תמונות והחליטה שמדובר בזיוף סיני זול,בהתחשב בעובדה שזה כלי שלא הצהירו לגביו שמדובר בכלי אולטימטיבי לשום עבודה אני בהחלט מעריך את היכולת שלו ולא מנסה להשוות אותו לכלים בליגה בכירה ממנו.
תודה אמיר.

hugo
חדש בפורום

הנה עוד משהו קטן שאני אוהב

הודעה על ידי hugo » 15:56 ,20 יולי 2009, ב'

בתקווה כמובן שלא תקפוץ עלי הרוסיה בשאגה של זיוף סיני :twisted: אני מקווה.
תמונה

hugo
חדש בפורום

הבאה בתור

הודעה על ידי hugo » 15:57 ,20 יולי 2009, ב'

תמונה

hugo
חדש בפורום

האחרונה

הודעה על ידי hugo » 16:00 ,20 יולי 2009, ב'

תמונה

sagiexe

הוגו, הפעם אני אגיב, ברשותך...

הודעה על ידי sagiexe » 17:09 ,20 יולי 2009, ב'

כפי שאתה יכול לראות, לסאמוראי קה יש קשיים בשפה העברית
ואני בטוח שאם היתה כותבת לך ברוסית הדברים היו נשמעים אחרת.
כוונתה המקורית לא היתה להשמע מעליבה, אלא, בהעדר מגוון מילים בשפה
העברית, כתבה לך תשובה על מה ששאלת.
הסכין המקורית שהצגת, אכן אינה שווה הרבה, סמוראי קה, מגיעה משושלת
של יוצרי סכינים והיא אמנית ולדידה, סכין כזו היא אכן מסוג נחות.
כיוון שזהו פורום של אספני סכינים, אתה חייב להבין שחלק מהסכינים כאן
שוות סכומים גבוהים וחלק מהנמצאים כאן הם יוצרים בעלי שם עולמי ומה לעשות?
הסכינים שהעלית הן אכן שימושיות לך, אך מבחינת ערך אספני, לא שוות כלום.
חושדני, כי גם חרב הזטואיצ'י שהעלית, היא לא יותר מאשר זיוף זול וזאת על פי
צורת הלהב, הגימור, החיבורים ועוד... יתכן שאני טועה, אך כך נראים הדברים בתמונות.
אבקש ממך לא להתבטא בסגנון דיבור גזעני, כי זה נמוך מידי לפורום זה ובוודאי לא נאה לדבר כך
לגברת!
זכור שוב, לא באנו לכאן לחרחר ריבים והדרך שבה כתבה לך ג'נה, נובעת מאוצר מילים
מצומצם בשפה העברית.
אני מבטיח לך, שהיא אשה מדהימה, אדיבה ומאוד מאוד מאוד מוכשרת (שמבינה בפלדות יותר
ממני וממך).
תודה,
שגיא.

dBu24
בלייד ראנר

Re: אוקיי

הודעה על ידי dBu24 » 18:08 ,20 יולי 2009, ב'

hugo כתב:תודה רבה בכל אופן.
קצת מוזר לי שבחורה מתעסקת עם סכינים שאינם סכיני שף :lol:
נשים בגזרה שלי מתעסקות עם לק בציפורניים ומניקור פדיקור,טלנובלות ובאמצע פן בשיער,לא בדיוק עם סכינים :o
אבל בשביל הספורט אני אעלה לגברת עוד שתיים-שלוש תמונות ונראה מה היא אומרת :D :D :D :D
[/url]תמונה
ת'שמע הוגו, הסכינים שלך טובים ויפים אבל ממש לא יעשו רושם על הגברת סמוראיצ'יקה כי היא חיה בליגה קצת אחרת. תראה לה חרב של פול מאפי או סכין של ג'וני ווקר נילסון אז אולי היא תמצמץ. ותאמין לי שאם לאלוהים יש סכין או חרב, זה בא מהחברה'לך האלה שהזכרתי.

אני מציע שלפני שאתה פוסק לכאן או לשם מי הוא מה או מה טוב ומה יותר טוב, שתדפדף לאורך ולרוחב האתר, דבר שעשוי לקחת לך כמה ערבים טובים, ואז תבוא עם דיעה מלומדת כמו מקצוען אמיתי.

ובאשר לגברות שמידי פעם מופיעות כאן, אני מציע לך להזהר מהן: זה לא הבנות של הטלנובלות והשוקולד לארוחת בקר.

OK? :wink: :wink:

דוד

dBu24
בלייד ראנר

Re: תגובה לשניים!

הודעה על ידי dBu24 » 18:19 ,20 יולי 2009, ב'

hugo כתב:נתחיל איתך סמוראי-קה, אני רואה שהתדר שלך ושלי שונים לחלוטין אז להבא התעלמי כליל מדברים שאני כותב וכנ"ל אני לגבייך,בקשר לשגיאות הכתיב שלך לא כתבתי הדברים סתם,אתה כותבים עם ה לא עם א בסוף,שאלת ללא האות ה בסוף וכנ"ל כתבת,האות ה מיותרת,באמת סליחה שאני כותב זאת אבל דומני שלא הבנת מדוע הערתי לך,פתיחת מילון עברי תראה לך אם אני צודק או טועה.

אמיר,,אצלי אין כלים שתלויים על הקיר לצורך תצוגה בלבד,לתצוגה אשתמש בתמונות :D
אז נכון שלפעמים כולנו תולים על הקיר אבל מה שחשוב עבורי הוא שברגע שאזדקק אוכל להוריד מהקיר ולהשתמש בכייף מבלי לחשוש,אצלי הדגש הוא על פונקציונליות והסכין הספרדי עבד אצלי,לכן אני יודע שאינו לתצוגה בלבד,אולי לא ברמה של סכין הישרדות בשטח לאורך זמן אבל עבד,בהחלט עבד.
אני מכיר מישהו בעל חנות שמוכר גם סכינים,הבן אדם בעל קשרים רציניים עם אנשים ביפן והוא רכש קאטאנה מקורית בסכום שאנשים אחרים רוכשים רכב משפחתי,הוא ביטח את החרב והיא סגורה ומסוגרת בתוך ארון זכוכית יעודי אצלו בסלון,מיותר לציין שהוא רכש אותה עם הרבה קשרים וזה לקח לו הרבה זמן,מה נותן לך משהו שסגור במעין כספת ואתה חושש להוציא אותו שמא ינזק או מעין הרע או השד יודע מאיזו סיבה,מבחינת הגישה שלי אין טעם,אני לא אקבל אורגזמה מלשבת להסתכל על החרב בתוך כלוב הזכוכית.

כשכתבה הסמוראית הרוסיה על המראה של הZICO הקטן שלא נראה לה רציני ואפילו זיוף סיני,הופתעתי :o :o :o הרי לא קניתי אותו לתלות על הקיר,אני משתמש בו כבר כמה חודשים והוא לא אכזב אותי,אבל תזכור שאינני גוף שעוסק בבדיקת עמידות/נחישות/איכות/הערכת סכינים מקצועית,זה לשימוש אישי שלי ובינתיים אני מבסוט מהקטן :D :D
קצת מוזר לי שהגברת שפטה אותו מכמה תמונות והחליטה שמדובר בזיוף סיני זול,בהתחשב בעובדה שזה כלי שלא הצהירו לגביו שמדובר בכלי אולטימטיבי לשום עבודה אני בהחלט מעריך את היכולת שלו ולא מנסה להשוות אותו לכלים בליגה בכירה ממנו.
תודה אמיר.

הוגו:

מאז, הוספת כמה דברים שאני רוצה להגיב עליהם:

נראה לי שאתה מתנהג בגסות רוח כלפי אנשים הגונים שאתה בכלל לא מכיר.
זאת לא דרך בתבטאות בפורום מקצועי . דבריך ממש פוגעים באנשים שאנחנו כאן מכירים כמה שנים ואתה בהחלט חורג מכללי ה"אטיקט" המקובלים בכל העולם.

באת ללמוד? שאלת שאלה? ענו לך בתום לב? מישהו פגע בך? אז אמרו לך שהסכינים שלך לא שווים הרבה. אז מה. וזה נכון, תסכים או לא

סלח לי אבל כאן מתנהגים אחרת.

דוד

hugo
חדש בפורום

אני רואה שגייסה אתכם הרוסיה למצוות ה "עליהום"???

הודעה על ידי hugo » 18:37 ,20 יולי 2009, ב'

כל כך אופייני :oops: :oops: :oops:
למה רק בכתיבה? אתם מחזיקים גם סכינים,אינכם רוצים לשפוך לי את הדם? :twisted: :twisted: :twisted:

בכניסה לאתר שימו באנר מהבהב שמי שאין לו באוסף סכין או פריט אחר במינימום של 1000$$$ שלא יכנס,בפורום שלכם אין מקום לחיקויים סיניים זולים :evil: :evil: :evil:
אני הגזען נכון?

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 19:07 ,20 יולי 2009, ב'

חבל להתחיל לריב על זה, היתה פה אי הבנה.
כפי ששגיא כתב, לז'נה יש קצת בעיות בכתיבה בעברית
היא ,מהיכרות רבת שנים, לא אדם רע שבא לקטול את מי שמציג ויש לה ידע נרחב מאוד ומעמיק על כלי נשק קרים. שורה תחתונה היתה פה אי הבנה שהתגלגלה רחוק מידי.

הסכין שהוגו הראה, היא אמנם לא משהו שהיינו מוצאים כחלק מציוד הכרחי לקומנדו, והיא כאמור יותר לתצוגה, זו גם היתה הכוונה שלי לתלות אותה (בקטע הזה אני איתך הוגו, אם הסכין לא שימושית אז למה צריך אותה) אבל היא בהחלט יפה ואני בטוח שיש אנשים שראו אותה פעם ראשונה פה, ולא באתר הזה לא צריך להיות בעלים גאים של אוסף בשווי עשרות אלפי שקלים. יש מקום לכל פריט ואם תדפדף תראה שנמכרים פה פריטים החל מ50 ש"ח וממשיך ב3500 ש"ח (מחיר מיוחד לטרולים).

בואו נרגע קצת עם כל הקטע, כן לסכין אין ערך מטורף ואולי גם לאולר לא, אבל אם הם עושים את העבודה אז סבבה, לפעמים דווקא הדברים הזולים עושים את העבודה טוב.
אגב אחלה חרב... זו אותה אחת שדיברת עליה?

hugo
חדש בפורום

אמיר

הודעה על ידי hugo » 19:53 ,20 יולי 2009, ב'

תראה,קפצה עלי בהתחלה הגברת עם מילים מעט מוחצניות ואני מטבעי אדם רגיש ונדלק בשניות,העניין היה נעלם באותה פתאומיות שבה התחיל אבל מגוננים עליה כאן ונכנסים בי,לא חסר לה כלום ונראה לי שהיא חריפת לשון ואיננה זקוקה לעורכי דין.
בקווים כלליים יש לי הרגשה שיש כאן גרעין של אספנים בסכומים גבוהים ולשם הם שואפים מרבית הזמן,פועל יוצא של הנטיה הזו היא זלזול בכל מה שנחשב "חיקוי זול"
אני לא אמכור את הרכב שלי בכדי לקנות כמה פריטים שיכניסו אותי "למועדון".

החרב שבתמונה היא חרב שלי שכבר החליטו כאן שהיא חיקוי סיני זול,החרב שכתבתי עליה נמצאת בתוך כלוב זכוכית אצל הבעלים החוקי שלה והוא לא מרשה לי לצלם אותה :( מדובר בקטאנה מקורית ששווה לא מעט כסף והוא חושש מאוד,לא זכיתי לגעת בה אלא רק לראות מבעד לזכוכית :( :(
תודה אמיר

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 21:09 ,20 יולי 2009, ב'

הוגו לגבי האוסף שלך, אם אתה מרוצה ממנו אז לא צריכה להיות שום בעיה, ישנם כאן בפורום אספנים רבים מכל הסוגים, כאלה שירכשו פריטים יקרים וכאלה שירכשו פריטים יותר זולים, ישנם אספנים כאן מכל הסוגים, אין טעם לחפש התנגחויות ואין טעם לחפש מריבות בכח גם אם קרתה אי הבנה בדרך. אין כאן תחרות למי יש יותר או פחות.

לגבי החרב שלך , אני קראתי את התגובה של שגיא , שככל הנראה, היא זיוף וזאת עפ"י התמונות והוא הוסיף שייכול להיות שהוא טועה.
אם אתה רוצה להיות בטוח לגבי מוצאה של החרב צלם תמונות תקריב של הידית , של החיבור שלה ללהב, ושל הלהב עצמו. פרסם כאן , או לחילופין תגיע עם החרב לכנס של עמותת א.נ.ק.ה , ותיעזר באנשים נחמדים בעלי ידע וניסיון בתחום הזה על מנת שיתנו לך כיוון לגבי החרב.
וזאת כמובן אם זה באמת חשוב לך לדעת .

כאן בפורום לא חסר אנשים שיעזרו ויהיו לך לעזר , יש כאן בפורום ידע רב ואנשים רבים הכירו אחד את השני כאן גם באופן אישי כאספנים ונותנים מנסיונם בכל מיני תחומים שקשורים.

דבר נוסף מאוד חשוב לדעתם של רבים כאן - בבקשה תקטין קצת את גודל התמונות לגודל סביר בערך של 600*800 ככה יותר נוח לכולם לראות ללא צורך לגרור את המסך כל הזמן.
אם אתה מעוניין בתוכנה שתעזור להקטין את התמונות בשנייה ושני קליקים של עכבר, יש בפורום הכניסה שרשור דביק לגבי כמה טיפים וקישור לתוכנה של WINDOWS שעושה את העבודה מצויין.

תהנה בפורום תעבור קצת על הדברים שמפורסמים כאן ותיווכח שיש כאן לא מעט אנשים שמשתפים המון מידע וגם רצון טוב.

hugo
חדש בפורום

תודה משחיז

הודעה על ידי hugo » 23:45 ,20 יולי 2009, ב'

בקשר להקטנה של התמונות-האחרונות עברו הקטנה משמעותית בעזרת תוכנה שנקראת resize,היית צריך לראות את המשקל והרזולוציה של התמונות המקוריות.
התוכנה היא תוכנה חינמית ששוקלת בערך 700kb והיא אינה דורשת התקנה,ניתן להוריד מאתר היצרן,יכולתי להקטין עוד אבל זה על חשבון האיכות.
הנה קישור להורדת התוכנה למי שמעוניין,תוכנה נוחה ביותר וללא התקנה,פשוט להקליק על האייקון לאחר השיחרור של הקובץ.
http://www.geocities.com/peter_bone_uk/resize.html
אני אנסה לצלם את הידית של החרב ולהעלות.

תודה לך.http://www.geocities.com/peter_bone_uk/resize.html

sagiexe

לגבי החרב שלך....

הודעה על ידי sagiexe » 10:05 ,21 יולי 2009, ג'

אם תסתכל על ההאמון של החרב, תראה שהוא מורכב ממשולשים ישרים,
סימטריים ומשוננים, זה סימן מובהק לחרב מאיכות ירודה. הפלדה נראית
כמו סטיינלס. תשווה לחרבות של הנאווי (נחמדות) מול שלך. מצטער, לא בשביל
להעליב, אבל החרב לא איכותית ללחימה ואו לחיתוך.
יחד עם זאת, אם אתה אוהב אותה, תהנה ותשמח.

הריבצן
תושב קבע בפורום

תעצרו את הגמלים

הודעה על ידי הריבצן » 12:53 ,21 יולי 2009, ג'

או HOLD YOUR HORSES
עושה לי רושם שאדם נכנס לכאן בפעם הראשונה, לשמוע משהו על הסכין שהוא אוהב, להרגיש שייך מול ציבור שבד"כ מסתכל עליו ועלינו כמו פריקים שרוצים לדקור אנשים, ואיפשהו גם לקבל איזה טפיחה על השכם
אז
הסכין שלו, בסטנדרטים של חלקנו - לא משהו.
זה לא כלכך משנה, לי יש פריטים באוסף ששוים אפילו פחות אבל הם ניתנו לי ע"י אנשים אהובים/ניקנו בכסף שבקושי היה לי עוד כשהייתי ילד וזה מה שיכולתי לקנות/עשיתי בעצמי. אני יודע שהאיכות שלהם לא משהו, אבל לא חושב להפרד מהם ובטח לא שהם "איכות נמוכה".
התגובה הראשונה שהוא קיבל הייתה "איכות נמוכה" ושאר המילים בתגובה לא מעידות על עדינות נפש ולא מהוות קבלת פנים נלהבת בין אם העברית היא תיקנית של מורה ללשון דור עשירי בירושליים או עברית של עולה חדשה.
ובעברית פחות מליצית - היה צליל זלזול.
אז, לדעתי, ז'אנה יכולה וצריכה אפילו להתנצל. וגם האמירות של אמיר=הוגו, לגבי מניקור/פדיקור וטלנובלות, ראויות לגרור התנצלות מצידו.

ואפשר בהחלט להנמיך את הטון כי זה פורום שכולנו פה כדי להנות וללמוד.

ואם כבר להתנצח עם מישהו?- אם לאלוהים יש סכין, זה ע"פ התנ"ך מן הסתם לא קאסטום מיד של רודי, ולא פלדת שכבות של אומן יפני, זה מן הסתם חתכת אבן צור שבורה שמישהו דפק עליה עם אבן אחרת :lol: :lol:

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 16:38 ,21 יולי 2009, ג'

מה הקשר אלי... ??? לא אמרתי שום דבר שפוגע או מעליב ...
ועם כל הכבוד, ז'אנה גם לא בדיוק אמרה משהו מעליב במיוחד, היתה פה בסך הכל אי הבנה בגלל קשיי שפה אל תתחיל לנפח את זה מעבר למה שהיה, במיוחד כשאפילו הוגו שנפגע קלט את זה

Nik88

לגבי הסכין הכתומה

הודעה על ידי Nik88 » 21:47 ,21 יולי 2009, ג'

:D
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 16:16 ,6 פברואר 2012, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

Nik88

המשך

הודעה על ידי Nik88 » 22:14 ,21 יולי 2009, ג'

:D
נערך לאחרונה על ידי Nik88 ב 16:17 ,6 פברואר 2012, ב', נערך פעם 1 בסך הכל.

dBu24
בלייד ראנר

Re: תעצרו את הגמלים

הודעה על ידי dBu24 » 22:20 ,21 יולי 2009, ג'

הריבצן כתב:

ואם כבר להתנצח עם מישהו?- אם לאלוהים יש סכין, זה ע"פ התנ"ך מן הסתם לא קאסטום מיד של רודי, ולא פלדת שכבות של אומן יפני, זה מן הסתם חתכת אבן צור שבורה שמישהו דפק עליה עם אבן אחרת :lol: :lol:
ה EDC של אלוהים:

http://www.britishblades.com/forums/sho ... +andersson
:roll:

דוד

סמוראי-קה
חדש בפורום

הודעה על ידי סמוראי-קה » 7:12 ,22 יולי 2009, ד'

שלום!שוב שערורייה בעיירה!אתחיל מהתחלה!אני עניתי על כל השאלות-קצר וברור.השאלות היו כאלה-מישהו מזהה אות התוצרת? איכותית? איכות נמוכה? כמה שווה? התשובה שלי-
1.תוצרת של הסכין -ספרד-יכל להיות -טולדו.
2.איכות נמוכה לטיירים מומחים!
3. שווה-50 ש'ח חבילה!

אז מה קורה לכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מילה" איכות נמוכה" זו מילה בתוך השאלה!!!!!!!!!!!! או שאתם לא רואים?
אני לא קללתי ולא ניסיתי לפגוע לא בבחור-החוצפן הזה (יש לי זכות להגיד כך עכשיו) ולא באוסף! לעומת זאת קיבלתי כל מיני כינוים! איפו מודרטורים?

עכשיו-מה זה קשור לרודי! ברור שהוא אומן וברור שאני מאוד אוהבת את היצירות שלו אבל אני כותבת כאן הכל לפי הטעם שלי !
חבל לי שעדיין מדברים הרבה על דברים כמו אצל הוגו ולא אל דברים כמו אצל GOREN55
או רעי-לדוגמה.

hugo
חדש בפורום

סגירה סופית של הנושא

הודעה על ידי hugo » 12:48 ,22 יולי 2009, ד'

אם הייתי כותב לך באמת את מה שאני חושב היו אומרים שאני שוביניסט אז אעזוב את זה.
אני רוצה להודות למשיבים אבל אחרי קבלת הפנים כאן הבנתי שהפורום כאן הוא לא בשבילי(לא מבחינה מקצועית) ואני אמשיך לי בדרכי,מועדון סגור תמיד יהיה סגור.
שוב תודה לכולכם.

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 13:04 ,22 יולי 2009, ד'

ועוד אחד הלך. 8O

הריבצן
תושב קבע בפורום

"ועוד אחד הלך" :( :( :(

הודעה על ידי הריבצן » 6:55 ,24 יולי 2009, ו'

עם כל העבודות לז'אנה, לרודי ולמארק בתור יצרני סכינים, אפילו אומנים,
להאשים את הפורום בהתעסקות ייתר בסכין של הוגו כאשר את היית הראשונה להתעסק בסכין שלו, וחזרת והגבת חזרה לתגובות שלו אלייך, זו צביעות.
צביעות ממש כמו להאשים פתאום את "הקשיים המוכרים" בתרגום מרוסית לעברית ובחזרה,
זה ממש כמו מי שאומר שכל רוסי אומר בל---.
אני מכיר הרבה רוסים שמתבטאים בעדינות גם אם הם לא דוברים עברית ברהיטות.
אז
א. ברומא התנהג כרומאי - לא יזיק ללמוד ולתרגל את השפה. במיוחד אם אי ידיעתה מביא אותך לאי הבנות.
ב. אם את מודעת לקשיים, תחשבי פעמיים לפני שאת כותבת.
ג. היה עדיף להתייחס אל הבחור בעדינות, להעביר את הביקורת המוצדקת בעדינות, ובסוף, מי יודע? אולי הוא היה הופך לחבר מפרה בפורום ואולי אולי, אפילו קונה סכין קאסטום מרודי.
בזכותך, הוא נפגע, הגיב בהגזמה וגם בחוסר בגרות, את כמובן לא נשארת חייבת ולא עזבת את הנושא, והבחור עזב בזעם.
קידום מכירות מוצלח - לא היה כאן
וגם זה חבל.
העבודות של רודי ושל מארק יפות.
בפעם הבאה כשטירון בפורום כותב, אולי כדאי שתתייחסי אליו בתור לקוח עתידי פוטנציאלי.

ו.. דוד :D
עם כל החיבה שלי למלאכת דמשק, שגובלת כמעט בפטיש [פ לא דגושה], [לא כולל שיבוצי אבנים נוצצות שאינם כוס התה שלי], המקור שלי לסכינים המועדפות על אלוהים הוא פונדמנטלי משהו - התנ"ך וגם זה עם קריצה גדולה וספק גדול עוד יותר, הסכינים בפורום האנגלי באמת מאאממות, אבל הגולש DANZO עוד לא הוסמך לרבנות על ידי :lol:

הריבצן
תושב קבע בפורום

דיסלקציה זמנית

הודעה על ידי הריבצן » 7:17 ,24 יולי 2009, ו'

כל העבודות=ברח לי הכוונה כל הכבוד, מעט פיזור דעת ואני מתנצל

הריבצן
תושב קבע בפורום

ועוד הבהרה

הודעה על ידי הריבצן » 7:30 ,24 יולי 2009, ו'

אין לי שום כוונה לפתוח חזית נגד ז'אנה, כמו שהכותרת תחת השם שלי מעידה, גם אני עדיין חדש בפורום, ומבין את הרגישות של "טירון" שנכנס ומייד מרגיש מותקף.
נכון שהבחור כתב ושאל אם הסכין שלו "איכות נמוכה", אבל יש דברים שעדיף לחשוב ולא לכתוב.
בדיוק כמו שבחורה שואלת אם גדל לה הישבן או גבר ששואל אם גדלה לו הכרס [ התשובה תמיד -לא, וביקורת מעבירים בדרך בונה יותר]
האתר הזה בשבילי הוא מקום מפרה וחשוב ואני חושב שלעוד הרבה אחרים.
כל אוסף מתחיל בפרטים מעטים ובד"כ לא מה"טופ" - ככה מתחילים
אני חושב שלא צריך להרחיק מתחילים אלה לקרב אותם - שתילים משקים בעדינות.
ז'אנה - הביקורת שלי עומדת בעינה אבל באמת לא כדי לפגוע. והבחור בהחלט נסחף בתגובות שלו על מניקור וכו..
הכוונה שלי היא רק שאם עולה מישהו בפעם הראשונה והאספנות וההבנה שלו עדיין בחיתולים, לא לנחות עליו מייד ולגרש אותו.
סוף שבוע נעים לכולם

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים