סכין לגיוס

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ad20
חדש בפורום
סכין לגיוס

הודעה על ידי ad20 » 21:09 ,8 יוני 2009, ב'

על איזה סוג סכין (או סכין ספיציפית) הייתם ממליצים לקראת הגיוס?

יש לי לדרמן WAVE וסכין S&W עם להב חלק, אבל אני מתלבט אם לקנות איזו סכין טקטית משוננת חלקית.

המלצות? הצעות?

תגובות יתקבלו בשמחה!

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 22:08 ,8 יוני 2009, ב'

קודם תתגייס, תראה מה אתה הולך לעשות ורק אז תחליט בהתאם לצרכים.

יש אשר מספיק להם סכין לפתיחת מכתבים, אחרים אולי אולר שוויצרי ומעטים הם אלה שבאמת צריכים סכין טאקטית ללוחמה פנים אל פנים.

בוא נחכה קצת עד שתדע יותר טוב ואז גם תוכל לקבל תשובה מלומדת.

שתצליח בשירות

דוד

בודו
נושא - כלים

הודעה על ידי בודו » 22:25 ,8 יוני 2009, ב'

אני מניח שאם אתה שואל את השאלה הנ"ל אז נבחרת/אתה מתמיין ליחידות עלית.
אנסה לכלול כמה שיותר מאפיינים:
א)שייטת -- אם אתה מורעל, הייתי ממליץ לך ללכת על הדגמים של SPYDERCO בהקשר לסכין ימית. הסכין שתוארה משרתת מהימנה מחזיקיה. בנוסף לכך, ספידרקו מייצרת סכינים עם פלדת H-1 שלעולם לא תחליד, סוג פלדה כזה אתה צריך בים(חיתוך חוטים, כבלים להטמנת מוקשים וכיוצא בזאת).
ב)סיירת למיניהן -- במידה ואתה הולך ליחידת הסתערבות או בשטח אזרחי(לרוב לצד גלוק ובלי יותר מדי מיגון או שחפצים מיוחדים לשם מיגון) אתה תצטרך סכין קטנה ומתקפלת, חצי אוטומטית אשר תוכל לפתוח תוך כדי השליפה ולהנחית מכה מהירה. הייתי ממליץ לך על סכינים של KERSHAW או על ZERO TOLERANCE במידה ויש לך תקציב מעט יותר גדול, הן מעולות.
אם אתה לא ביחידה בשטחים אזרחיים או שאתה לובש שחפצים והכל, קנה FIXED BLADE ואו סכין צוואר טובה. אני נעול על טאנטו, אבל זאת סטייה שלי :P. ראיתי לאחרונה שחברת מאנטיס הגיעה לארץ(אין לי מושג מי היבואן) והסכינים שלה די זולות ונראות חזקות, מחומרים טובים ובעיקר זולות(במיוחד בהשוואה לסכינים אחרות מיובאות).
זכור שכל יחידה מיוחדת נותנת לחייליה סכין.(חלק מואלה, חלק גרבר, שמעתי שחלק אפילו מקבלים ספידרקו וקאבאר).

בהצלחה בשירות ותזכור, הסכין נשלפת רק בעת אין ברירה. אם יש לך אפשרות, הגלוק או הMP-5 ולא להכנס לקרב ידיים מיותר אשר בו הסיכויים שתנוטרל גבוהים יותר.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 22:55 ,8 יוני 2009, ב'

נראה שהלכת קצת רחוק בודו.
הבחור לפני גיוס וציין שיש לו סמית אנד ווסון ומולטיטול , אתה כבר רצת הרבה קדימה.
קודם שילמד לפרק ולהרכיב נשק, יחדיה מיוחדת או לא :wink:
והכי חשוב לא ענית לו על צרכים של אולר מתאים לשרות של ג'ובניק, או חימושניק או כל תפקיד אחר שהוא אינו יחידת עילית.

דעתי הכנה היא עד סוף הטירונות יש לו כבר מולטיטול וחבל לבזבז כל עוד יש כלי שימושי.

הריבצן
תושב קבע בפורום

דעה שלי

הודעה על ידי הריבצן » 23:24 ,8 יוני 2009, ב'

אם תצטרך סכין טקטית - תקבל אותה.
הדבר השימושי ביותר איך שלא יהיה זה מולטיטול לשיפצורים ואת זה כבר יש לך.
פנק את עצמך במולטיטול חדש אם בא לך
או באיזה סכין שתמצא חן בעיניך ותשאר בחדר אצל ההורים באזרחות.
אל תשכח שסכין הוא פריט נחשק, נסחב ונגנב, שכל "חבר" ליחידה, לאוהל, ממחלקה לייד, מהפלוגה השנייה וכו.. ישמח לאמץ.
במיוחד בטירונות כשברור שחלק מהחיילים ינשרו ואחוות הלוחמים היא עוד לא משהו - גם לא הגיבוש החברתי.
אצלנו שהיינו יחידה שמסופחת ליחידות אחרות, הסחיבות שלנו מהם ושלהם מאיתנו היו חלק מהותי מהפעילות החברתית.
[אחרי 20 שנה אני מקווה שיש התיישנות :-)) ]
מאחל לך גיוס קל ושירות מעניין.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 4 אורחים