הסכין הכי מכוער שלך שאתה לא יכול בלעדיו!

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
דובון
אביר האפל
הסכין הכי מכוער שלך שאתה לא יכול בלעדיו!

הודעה על ידי דובון » 21:51 ,24 מאי 2009, א'

הכותרת מדברת בעד עצמה:ידית פלסטיק אדומה?השחמה חובבנית?פלדה מחורבנת?עיצוב צעקני?יצרן סיני סוג ד'?סכין שנסגר על האצבעות-ובכל זאת אתם לא חושבים לזרוק אותו.
לרובנו יש פגר כזה בארון-בד"כ עם סיפור!מצרפי תצלומים לסיפור יבורכו.
אז מי הראשון?
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:16 ,25 מאי 2009, ב'

זה דווקא קל: סמית' אנד ווסטון דגם הומלנד סקיוריטי.

תראו אותו. נראה כמו אפרוח פגוע מוח על סמים קשים באמצע הליכה על גחלים.

אבל מה, אחת מסכיני העבודה המוערכות יותר שלי, כי אני לא פוחד להתחרע עליו בלי בושה, וכי ניתן להפעיל הרבה כח לחיצה על הקצה שלו. כמו כן קל מאד להשחיז אותו חזרה. ולא עלה הרבה...
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 22:16 ,25 מאי 2009, ב'

אני מקווה שלא אעורר את חמתו של דוד מהקיבוץ הדרומי אבל אצלי זה סכין עבודה פיני קטן של J.MARTTIINI וחלק מהתאורים מעלה נלקחו ממנו:ידית פלסטיק אדומה,נרתיק פלסטיק שחור,חצי השחמה שנראית כמו יציר כפיו של טירון בבה"ד 20.מכוער כמו ג.יפית אחרי התקף מיגרנה קשה!
שום מודעות לאסתטיקה.
אבל כל אחד צריך סכין חזק לעבודות מלוכלכות/שיפוצים ואת זה הוא עושה יפה:לחתוך צינור מים ושטיחים מקיר לקיר,לקלף כתמי צבע,להקציע קרש כשאין כלי נגרות,לגרד סוליה אחרי שדרכת על ערימה שכלב גדול השאיר.את כל אלה ועוד "עבודות בזויות" הוא עשה בגאון כשהמיקרוטק נותר "בתולי".רק אל תעלו על הדעת לחתוך בו את השניצל של הילד!

polycros
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי polycros » 7:06 ,26 מאי 2009, ג'

הסכין שלי הוא איזה סכין קומנדו תוצרת יפן (זה שהראתי לך אלישע אם אתה זוכר)
הלהב מחורץ והכת שבורה ולא נוחה בכלל , אבל זה הסכין האמיתי שאי פעם קיבלתי ועד לשנים האחרונות הוא היה בן לוויה נאמן שלי בטיולים ובצבא.

הפטיש
אביר האפל

הודעה על ידי הפטיש » 7:44 ,26 מאי 2009, ג'

לא אצלי! אני מחזיק רק סכינים איכותיות באמת, מצידי שיעלה קצת יותר, העיקר שיהיה משהו תותחי, אני לא מחזיק בררה בבית. בתחילת דרכי כאספן נפלו לידיי כמה סכיני בררה, מיהרתי למכור אותן. ברוך שפטרני מעונשו שלזה! :lol:
Crocodile Dandy said: That's a knife!

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:30 ,26 מאי 2009, ג'

פטיש, רובנו התחלנו מבררה. אצלי אבל השיטה מסתבר הייתה ה"בררה הטבעית"...
אני התחלתי בעיקר עם סכיני פרפר ליגה ... . חיבתי להטלה גרמה להם להגיע לפח האשפה בסופו של דבר.
חבל- כמה מהן היו מקסימות.
מצד שני עדיין יש לי כמה סכיני בררה שאני שומר בגלל קשר רגשי, אבל לא ניתן לקרוא להן מכוערות.

drorhermesh
נושא - כלים

זול אבל כלי

הודעה על ידי drorhermesh » 22:24 ,26 מאי 2009, ג'

קניתי פעם באייס סט של שני סכינים ב-15 שקלים. מוצר בלתי מזוהה שאני לא בטוח אם הוא מפלדה או פח, ידיות פלסטיק חסרות יחוד, בקיצור לא פאר היצירה, אבל חותך!
מסיבה זו בדיוק גם לא אכפת לי מהן. אחד המתקפלים האלה נמצא במכונית לכל מקרה וצרה. השני הוא סכין מחזיק מפתחות עם ידית פלסטיק אדומה שאני נותן לכל אחד שמבקש להשאיל......והם תמיד מחזירים!

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 22:38 ,26 מאי 2009, ג'

דובון כתב:אני מקווה שלא אעורר את חמתו של דוד מהקיבוץ הדרומי אבל אצלי זה סכין עבודה פיני קטן של J.MARTTIINI וחלק מהתאורים מעלה נלקחו ממנו:ידית פלסטיק אדומה,נרתיק פלסטיק שחור,חצי השחמה שנראית כמו יציר כפיו של טירון בבה"ד 20.מכוער כמו ג.יפית אחרי התקף מיגרנה קשה!
שום מודעות לאסתטיקה.
אבל כל אחד צריך סכין חזק לעבודות מלוכלכות/שיפוצים ואת זה הוא עושה יפה:לחתוך צינור מים ושטיחים מקיר לקיר,לקלף כתמי צבע,להקציע קרש כשאין כלי נגרות,לגרד סוליה אחרי שדרכת על ערימה שכלב גדול השאיר.את כל אלה ועוד "עבודות בזויות" הוא עשה בגאון כשהמיקרוטק נותר "בתולי".רק אל תעלו על הדעת לחתוך בו את השניצל של הילד!
דובון!ריבונו של עולם!!! איך אתה מעז!!! מארטיני מכוער??? :lol:

נראה שכולם הגיעו להכרה שהסכינים היפים שלהם, אלה עם נדני הקרן המקושטים, לא מתאימים לקילוף תפוחי אדמה או לעבודות המלוכלכות בגינה ולכל אחד יש את גירסת "סכין העבודה" שלו, ומסתבר שהם נמכרים יותר מהאחרים היותר מושקעים.

לי יש את המורה "לונה" שאין מכוער ממנו, גם עם ידית פלסטיק אדומה, נדם פלסטיק שחור שהשד יודע איך שמים אותו בחגורה ( אני לא אתפש מת מסתןבב בחוץ עם דבר כזה בחגורה)
אממה מה, הידית ארגונומית להפליא, לא מחליקה גם כשרטובה, הלהב פלדת פחמן ועולה גרושים.
פיקס סכין, וזה בעצם כל הסכין שכל אחד באמת צריך. כל היתר זה סתם התפנקות
והמארטיני הזבל הזה עם הידית האדומה, הארייט מ" קלם נייבס" מוכרת ב22 דולר בלי להתבייש.

חג אסיף שמח לכולם

דוד

מוטי לזר
אביר האפל

הצעה לדובון

הודעה על ידי מוטי לזר » 19:55 ,10 יוני 2009, ד'

לגבי הסכין הפינית המכוערת, תקבל סכין יפה תמורתה.(רציני)
.אנילא יכול לעמוד בקיסמיהם (ובעיקר באיכותם )

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 21:06 ,10 יוני 2009, ד'

מוטי
למרות שאתה יודע שהיה אצלי סכין לעבודות קשות ומלוכלכות?
אז כולל מקל החושחש יש לי כבר 3 פריטים לאסוף אצלך.יום ראשון לפנות ערב אתה פנוי?

זילבנג
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי זילבנג » 11:29 ,11 יוני 2009, ה'

יש לי להציג משהו ממש, אבל ממש מכוער, שאני שומר עליו רק מתוך אמפתיה למדרובים, שכנראה טבועה בי עמוק באופי, והמשהו הזה אפילו לא יודע לחתוך כמו שצריך, אבל אני לא יודע איך מציבים תמונה בתוך הפוסט כמו שראיתי כאן את החבר'ה עושים פה ושם, כדי להראות איך הוא נראה (יש למישהו מהותיקים איזו הצעה בנידון?).

אחרי הכל, גם לאבא הכי אכזרי יש פינה קטנה של רחמים בלב, לילד המפגר שיצא לו.
נערך לאחרונה על ידי זילבנג ב 3:06 ,12 יוני 2009, ו', נערך פעם 1 בסך הכל.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 17:06 ,11 יוני 2009, ה'

יש מדריכים לצירוף תמונות בפורום הכניסה כנושא דביק.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד