רבותי......

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
tutisdog
הגורו הגדול
רבותי......

הודעה על ידי tutisdog » 21:22 ,16 אפריל 2009, ה'

שלום לכל החברים.

על מנת שעומר שעושה הכל על חשבונו וברווז שנותן מעצמו לניהול בזמנו החופשי לתחזק ולנהל את האתר, אם יש עוד מישהו שיש לו פריט לתרום למען המכירה הפומבית ההולכת וקרבה , אנא מכם עשו מאמץ . תרמו על מנת שנוכל לגייס כמה שיותר טקילין לטובתת שידרוג האתר שכולנו משתמשים בו. יש מה לקדם את פני הפורום והחברה שלנו כאספנים .

מכיוון שאני אוהב את האתר הזה אני מפציר ביושביו, זהו אתר ישראלי בעברית וכל ישראל חברים אז........תנו כתף כמו שרק ישראלים יודעים לתת בשעת צורך :lol:

סול

sagiexe

גם אולר ישן תופס עבור המכירה.?

הודעה על ידי sagiexe » 1:47 ,18 אפריל 2009, ש'

גם אולר ישן תופס עבור המכירה.?

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 14:21 ,18 אפריל 2009, ש'

גם.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

MOSHON
חדש בפורום

הודעה על ידי MOSHON » 16:18 ,18 אפריל 2009, ש'

ברווז יקירי וכמובן עומר
תרים צילצול אליי לנייד מחר ואני מבטיח להוסיף משהו לתרומה
מושון

sagiexe

יופי..למי נותנים ולאן מעבירים?

הודעה על ידי sagiexe » 0:13 ,19 אפריל 2009, א'

יופי..למי נותנים ולאן מעבירים?

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 15:45 ,19 אפריל 2009, א'

עומר, ברווז:
כבר פניתי אליכם בפרטי ואני פונה בריש גלי- הפלטפורמה שאתם משלמים עליה כסף יכולה להינתן לכם ב-ח-י-נ-ם !!
תשתית בה ההפניה תהיה ישירות לאתר "סכינים למבינים" על כתובתו המקורית (היא בבעלותכם, אם אינני טועה), ממשק המשתמש יהיה משופר, העלאת תמונות תהיה פשוטה יותר, ממשק הניהול נוח לאין שיעור ועוד ועוד. לכל משתמש יוכל להיות בלוג משלו, עם מקום לתמונות, כתבות קישורים ועוד.
אני לא מרוויח מזה גרוש, פשוט חבל לי שמצד אחד מוציאים פה כסף (סכומים לא מבוטלים כנראה) ומצד שני הממשק הוא פשוט קטסטרופלי מכמה היבטים (אשתי שעוסקת בעיצוב גרפי של ממשקי מחשב מזדעזעת כל פעם מחדש מהצירוף ורוד על תכלת).

ניתן להעביר את כל היסטוריית האתר לפלטפורמה החדשה, והכל פתיר.
אני מפציר בכם- הענו לברשתי ודברו עם הבחור שהפניתי אתכם אליו בעבר! אם לא יתאים לכם- שכחו מהכל, אבל לפחות דברו איתו, כי מגיע לכולנו יותר, ובפחות.

רעי

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:40 ,19 אפריל 2009, א'

טוטיסדוג ידידי, עשית משהו טוב. :D
לאחרונה קיבלתי מספר פניות נוספות במייל ובפרטי, של אנשים המעוניינים לתרום משהו עבור המכירה.
בקצב הזה יהיו יותר תורמים מאשר קונים, כיוון שהתקנון אינו מאפשר השתתפות במכירה לתורמים. אני חושב שיש מקום לשינוי קטן בתקנון הזה בעקבות כך.
כמו קודם, ההנהלה ומנהל\מנהלי המכירה לא יורשו להשתתף. אך תורמי הפריטים יורשו להשתתף באופן פעיל ובלבד שיציעו על פריטים שלא נתרמו על ידם. :arrow:

מה אתם אומרים?

Guest

הודעה על ידי Guest » 19:27 ,19 אפריל 2009, א'

ברווז, שינוי התקנון נשמע הגיוני.
מה שנשמע הגיוני אף יותר זו הפנייה של רעי, שאינני בקיא בפרטיה אבל עושה רושם טוב.......

מייק

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 20:25 ,19 אפריל 2009, א'

בהחלט יכול להיות רעיון טוב

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 23:54 ,19 אפריל 2009, א'

רעי
מה המודל העסקי המאפשר לקבל פלטפורמה משובחת בחינם?האם זה יחייב להציג כאן פרסומות או לחשוף אותנו לנדנודים של מפרסמים בסגנון אתר "חבר'ה" בימיו הפחות טובים?מטבע הדברים בהעדר פרטים קשה להעריך מה הפתרון המועדף.
ברווז
כל מה שישפר הסיכוי לשדרוג האתר ותחזוקתו העתידית הוא לטוב בעיניי,ובכלל זאת הפלת ה-"חומות הסיניות"בין התורמים לבין הקונים.צריך רק להבטיח שלא יינתן לאיש ייתרון בלתי הוגן ברכישת פריט זה או אחר.
אכן יש לחשוש שאם רוב הפעילים כאן יהיו תורמי הסכינים, יישארו כאן מעט מדי אנשים ש"יילחמו עד זוב דם" על רכישתם,והרי לא תרמנו אותם כדי שיימכרו במחירי רכוש גנוב.
הציפייה היא שהמכירה תאפשר גיוס סכום משמעותי.אחרת חבל על כל הטורח של כל העוסקים במלאכה ובראש וראשונה אתה עצמך.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

רעי
בלייד ראנר

הודעה על ידי רעי » 7:18 ,20 אפריל 2009, ב'

דובון (וכולם),

המודל העסקי הוא אכן חשיפה מסוימת לפרסום, אך במינון שלי אישית נראה לגמרי סביר, והוא גם ניתן לבקרה ע"י מנהלי האתר. זה לא יהיה באנרים קופצים כמו ב"תפוז" (אני שם באיזה פורום ציפורים ומקלל את הפרסומות האלה בכל כניסה שלי מחדש) וגם לא הצפה של המסך. זה משהו צנוע בצד, ואת הפרטים אפשר לברר נקודתית עם בעל הדבר.
מצד שני- הממשק של אתרים בכלל ואתרי תוכן חברתי בפרט השתפר פלאים בשנים האחרונות. אני רוצה לקרוא את הכתבות על הקוקרי או לראות סרטוני פתיחה וקיפול של אולרי ספיידרקו בלי להיאבק בקישורים קלוקלים או להיות ד"ר להדבקות והעלאת תמונות לרשת. אני רוצה דף אישי שלי, בו אוכל לשים פרויקטים או מאמרים שלי שכל באי האתר יוכלו לעיין בהם (ולעיין בחומר כזה שיעלו עמיתיי לאתר), ואני יודע שכל הדברים האלו קיימים.
חוץ מזה- אני סולד באופן אישי מתרבות ה"שנור" שלשם מטרה חשובה הופכת אנשים נחמדים ומכובדים למקבצי נדבות. המכירות הפומביות הן עניין חביב, אבל בינינו- למה לתרום סכין יקר או קרוב ללב למכירה פומבית? רק כדי לפרנס איזה מתחזק אתרים או איזו חברת שרתים שבינם לבין התחביב שלנו אין שום קשר?

ואם אתם ממש צריכים את הגילוי הנאות אז הנה: את הפלטפורמה המדוברת פיתח גיסי לאחר שחרורו מיח' המחשוב בחיל האוויר. על הפלטפורמה הזו רצות יותר משנה 4-5 רשתות חברתיות בארץ, והיא תורגמה ומריצה גם רשת או שתיים בארצות אחרות. גיסי, אגב, לא מתפרנס מהעניין אלא עובד כתכנת שכיר ורק מתחזק את המערכת בזמנו הפנוי. בדקתי אותה והיא נראית לי מתאימה מאוד לצרכינו.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 12:25 ,20 אפריל 2009, ב'

אני אישית לא נבהל מקצת פרסום-כל עוד זה לא מתפרץ ומשתלט-מישהו צריך הרי לשלם על התשתיות והזמן של אנשי המקצוע !אם זה במינון מעודן אולי זה לא תשלום מופרז עבור הייתרונות ,אבל אני מניח שההחלטה בעניין צריכה להיות של עומר.
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:21 ,20 אפריל 2009, ב'

חברים, בעניין הודעתו של רעי, העניין הועבר לידיעתו של עומר על ידי, והנושא בבדיקה. חבל לשנות את נושא השירשור הזה כרגע, שעוסק במכירה הפומבית ושינוי מתבקש בתקנון.

באשר למכירה.
לאיש לא יהיה יתרון בלתי הוגן, כיוון שאיש לא יוכל לרכוש את הפריטים שהוא תרם, או קבלת מידע מכריע על הפריטים מראש, למעט שאלות טכניות שעולות לי על פריטים שאני יודע שיש פה מומחים שיודעים לענות על השאלות הללו, וגם הם מקבלים רק את המידע על הפריט אשר עליו אני שואל- ולא מעבר לכך.

המידע על החלוקה של המכירות (מספר מכירות של לוטים המכילים פריטים דומים ושל פריטים בעלי ערך גבוה שימכרו לבד) גם הוא מסווג והוא יעלה רק בשבוע ההתרשמות.

כפי שציינתי, הנהלת האתר ומנהל או מנהלי המכירה עצמה לא יורשו להשתתף ולהציע הצעות, ואני יכול לומר בלב מלא שאני מתחיל להצטער על זה קצת :wink:

נישאלתי שאלה אתמול, שאשמח לענות עליה באופן פומבי.
ש: מה יקרה אם הפריט או לוט לא יימכר?
ת:ייקבע ערך "רזרבה" למוצר, שיטה הנהוגה בהרבה מכירות פומביות, מה שאומר שיהיה מחיר מסויים שמתחתיו לא יימכר הפריט. ערך הרזרבה יהיה ידוע לתורם ולמנהל המכירה. הסיבה לערך הנ"ל היא פשוטה: כדי שהתורם לא ירגיש שתרם משהו ו"גנבו" אותו במחיר שחיטה, כי זה חבל על ההרגשה המאד מבאסת הזו, ומצד שני, אחרי הכל המכירה נועדה לגייס כספים נחוצים לאתר, כך שהאינטרס הוא להרוויח.
במידה ופריט או לוט לא יימכר בפעם הראשונה שיוצג, הוא יישמר בצד עד למכירה נוספת ייעודית של הפריטים שלא נמכרו, שכנראה יהיו כולם בלוט אחד, וישקלו גם צעדים כמו הגמשת התנאים כך שגם ההנהלה תוכל להשתתף או הקלות אחרות ונוספות בתקנון.
אם גם אז הוא לא יימכר, עם כל הצער שבדבר, הפריט\ים יוחזרו לשולח, עם ברכת תודה רבה לבבית. אני מקווה שלא נגיע לזה.

אם יש עוד שאלות כלליות - אני אשמח לענות עליהן.
כמו כן אשמח לעוד התייחסויות לעניין שינוי התקנון, לפני שיוחלט לשנותו או להשאירו על כנו. :arrow:

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 19:02 ,20 אפריל 2009, ב'

דעתי הכנה היא שבמידה ופריטים מסוימים לא נמכרים , אני לא חושב שכדאי לרכז אותם בלוט אחד כי אם יהיו פריטים בעלי ערך שונה זה לא יתאים ואז הרצון לשמור על ערך של פריט יילך פשוט לאיבוד.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 22:12 ,20 אפריל 2009, ב'

לא אם קובעים את הערך ואת המחיר ההתחלתי מראש בצורה חכמה, ולא אם משאירים פריטים מסויימים ויקרים כפריט בודד.
בכל מקרה, הערך של הפריט יישמר, עקב מחיר הרזרבה שייקבע לו-בין אם בפני עצמו, ובין אם מחושב בלוט, ואני לא ממש משוכנע שישארו פריטים ללא דורש, האמת. יש פריטים לכל אחד ולכל כיס, אתם עוד תופתעו לטובה :D

Bram
תושב קבע בפורום

תרומה למכירה הפומבית

הודעה על ידי Bram » 19:35 ,21 אפריל 2009, ג'

ברווז,
לא ענית לי בפרטי, האם ניתן להביא בסופ"ש הקרוב את התרומה לחיפה? למי? איפה?
המייל שלי:
bramm@012.net.il

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:48 ,21 אפריל 2009, ג'

דומני שסגרנו על שיחה לקראת סוף השבוע.
יש לך הודעה פרטית ממני.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים