התלהמויות בפורום.

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
ברווז
מנהל אתר
התלהמויות בפורום.

הודעה על ידי ברווז » 20:41 ,5 אפריל 2009, א'

SAGIEXE ורוחו של TC "זכו" להרחקה.
ההרחקה הבאה תהיה שבועיים.
קחו זאת לתשומת ליבכם.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

Guest

הודעה על ידי Guest » 0:27 ,7 אפריל 2009, ג'

שלום חברים!

חג פסח שמח לכולם, מקווה כי את מלחמות היהודים יתפסו חברויות החברים...

לא מתאים לנו כקהילה להגיע למצבים לעיל.

הפורום מיועד להנאתכם, אפשר להתבטא בתרבות ובידידות, גם בעוקצנות, כל עוד תרבות הדיבור ורמת הכתיבה נשמרות. בטח קללות מגעילות, תיאורים 'ציוריים' וכהנה ביטויים מעליבים לא יתקבלו בהבנה.

לא אכנס להחלטותיו של מנהל הפורום 'ברווז', הוא עושה כל שביכולתו לתת לכם בית חם ואני רוצה להודות לו על המאמצים הניכרים שהוא משקיע בתחזוקה שוטפת של הפורום, מגיע לו הערכה על ההתמודדות היו-יומית וההשקעה ואשמח אם תפרגנו על כך בשרשור.

חשוב לנו כמערכת לזכור ולהדגיש - הפורום אינו פורום מסחרי/ אלא פורום חברי שמאפשר קניה ומכירה - לא של סוחרים; העניין היה מאז ומעולם בבסיס הפעלתו של הפורום וימשיך כך עד שנשנה את מדיניות האתר, גם מסחר באיצטלה של 'חיסול סדרתי' של אוספים - אינו מקובל עלי כמנהל האתר.

בטח לא מקובלות עלי מלחמות הנוגעות לכיסו הפרטי של אדם כזה או אחר.

בכל מקרה, אבקש לקחת את חול המועד ולחשוב על הדברים ובעיקר להרגע,

מקווה כי תמשיכו לגלוש כאן ותשמרו על רמה שתאפשר חברות ושכנות טובה בפורום.

מאחל לכולכם פסח שמח וכשר, נקווה כי יהיה לכולנו חג חירות שמח!!

אורים
חדש בפורום

הודעה על ידי אורים » 10:15 ,9 אפריל 2009, ה'

סתם הרחקה?
צריך היית לשלוח אותם לחדר, לפחות לרבע שעה, לעמוד בפינה עם הפנים לקיר.

coldstorm
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי coldstorm » 16:12 ,9 אפריל 2009, ה'

אורים כתב:סתם הרחקה?
צריך היית לשלוח אותם לחדר, לפחות לרבע שעה, לעמוד בפינה עם הפנים לקיר.
כל התגובות האלו והריבים מזהמים את הפורום. יש פה מספר אנשים ילדותיים וקטנוניים בצורה מעצבנת. חילופי האשמות שטותיות ותגובות שמתאימות לריב בגן ילדים. תנו לההנות מהפורום. לא בא לכם לנהוג בצורה מכובדת - אף אחד לא מבקש מכם להכנס לכאן.

El_Duderino
חדש בפורום

הודעה על ידי El_Duderino » 16:25 ,9 אפריל 2009, ה'

אני עוקב אחרי הפורום די הרבה זמן. לא פתחתי עד לאחרונה משתמש אבל יצא לי לראות כמה קטעים כאן ולכן אני מרשה לעצמי להביע דעה . היה כאן צד אחד יותר ילדותי מהשני וזה שזרקו את שניהם לא ממש מעיד על שיקול דעת.
.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 16:57 ,9 אפריל 2009, ה'

הפורום הזה ממש מאבד כיוון, מה הפלא שיש מאות חברים אבל רק קומץ משתתפים, כשיש קבוצה של אנשים המתנהגים ככנופיית ילדים וכל שאלה בקשה או סתם השתתפות נענית בזלזול ואלימות מילולית... אנשים שנחסמו עזבו או משעמם להם נרשמים שוב בכינויים אחרים ומריצים פה פרובוקציות או תוקפים כל מי שלא מוצא חן בעיניהם.

להושיב אותם בפינה, אפילו בחטיבת ביניים כבר לא עושים את זה על אף שהרעיון יכול להיות נחמד במיוחד כשההתנהגות מתאימה לשכבת הגיל
לבחור מי היה האשם יותר בטח ובטח לא משהו שצריך לעשות על אף העובדה שאני מכיר את שני המורחקים ודעתי על כל אחד מהם שונה לחלוטין.

הפורום הזה הפך להיות מקום שאנשים מגיעים כדי להוציא עצבים ולתת לאלטר אגו שלהם ביטוי במקום לקדם את התחביב/אהבה שבגללו כולנו פה, לא פלא שרבים מהאספנים מהשורה הראשונה מדברים בזלזול מוחלט על הפורום.

tutisdog
הגורו הגדול

הודעה על ידי tutisdog » 17:45 ,9 אפריל 2009, ה'

יש לי הערה חשובה , הפורום הזה הוא כלי חשוב לנו האספנים שאוהבים את התחום ולא מחפשים כאן לריב, הוא כלי עזר כי הוא בעברית והוא הפך להיות מעיין פורום ישראלי רשמי לאספנים והוא חשוב בנוסף לעמותה א.נ.ק.ה שקיימת ושעושה את עבודתה נאמנה כי הוא פעיל ונגיש למאות אנשים באופן יומיומי. רצוי שאנו החברים נשמור עליו ונשמור על רמתו.

זו דעתי הצנועה

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 20:51 ,9 אפריל 2009, ה'

כל התגובות האלו והריבים מזהמים את הפורום.
וזו השורה התחתונה.
וזו הסיבה שהתגובה היא קשה לקטעים האלה.
מי התנהג איך, ומי עשה מה ראשון, לא מעניין אותי למי מגיע לקבל את המוצץ-
שניים עשו, שניים חטפו.
העובדה היא, ששני חברים באתר עברו על אחד מחוקיו הקדומים ביותר, תרבות הדיבור, וגלשו לוויכוח בפסים אישיים. וויכוחים שכאלה, ראוי לעשות בהודעות פרטיות ולא מול כולם, והסיבה לא ממש משנה.

אל-דודרינו, אשמח אם תפרט מעט על המשפט האחרון שלך-"וזה שזרקו את שניהם לא ממש מעיד על שיקול דעת.". אני לא יורד לסוף דעתך.

אמיר, אתה צודק, והפורום התחיל לאבד את הכיוון שלו. לכן גם התגובות לבעיות נהיו חמורות. פרובוקציות לא צריכות להופיע כאן- כולנו בעלי עניין משותף וכולנו כאן כדי ללמוד, ולא כדי לקרוא על איזה ליכלוך יש על הכביסה של מי. ואני חוזר ואומר, לא מעניין אותי מי האשם. שניים עשו, שניים חטפו.
והמדיניות הזו תימשך, עד שהרוחות יירגעו לחלוטין, או עד שכל החברים יושעו... :wink: :lol:
וברצינות, המדיניות הזו אכן תימשך. נשקלים כלים נוספים להפעלת משמעת על החברים, דברים שלא כוללים הרחקה, אך בשבילם יש צורך לשדרג את מערכת האתר-וזה כבר נושא אחר לחלוטין.

מעל במה זו, הייתי רוצה לבקש מכם- שימו לב לעצמכם ולמעשיכם, ולא למה שהאחרים עושים.
בסופו של דבר, מי שנפגע פה, זה אנחנו, כולנו.
אז- תראו גדלות, ותפתרו עניינים פנימיים שלכם, בינכם, או בדיון ענייני ומנומק בפורום הציבורי. אין שום צורך להתחיל להשתגע ולזרוק מילים לכל כיוון, כי הן עלולות לפגוע. :arrow:
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

sagiexe

אני תומך במדיניות היד הקשה

הודעה על ידי sagiexe » 19:37 ,12 אפריל 2009, א'

אני תומך נלהב במדיניות היד הקשה ויותר מזה, אני מתכוון לתרום כ 10 אחוז מכל סכין שאמכור
לטובת שדרוג המערכת ולו כדי לראות כיצד משדרג האתר את הכלים להפעלת משמעת על החברים.
לא יעלה על הדעת שחבורת מלעיזים ישתגעו ויזרקו מילים שעלולות לפגוע.
יש לטפל בהם בדם, כינים, דבר, ערוב.... לא לא, נסחפתי, זה מסיפור אחר.
ולכן, באתי אני, והקלדתי תגובה, התומכת, דוחפת ומגבה את החלטות מנהל הפורום.
ויפה שעה אחת קודם.

ברווז.
מת עליך.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים