קניית סכין מחו"ל (זה בלאגן ?)

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
BlueHawk
חדש בפורום
קניית סכין מחו"ל (זה בלאגן ?)

הודעה על ידי BlueHawk » 15:37 ,9 מרץ 2009, ב'

אהלן חבר'ה,
מה המצב?

אני מילאומניק שמשרת ביחידה קרבית ואני רוצה לקנות לי ולכמה חברים בצוות סכינים.

אני ננעלתי כבר על דגם מסויים, והוא עולה פחות מ50$ (ומגיע עם משלוח אוויר חינם לארץ)

עכשיו אני חושש שאם אני אזמין אותו הוא ייתקע במכס, מכיוון שאם אני לא טועה אסור לייבא באופן אישי כלי נשק מחו"ל.

ניסיתי לדבר עם המכס בארץ כדי שייתנו לי פרטים, אבל הם פשוט זורקים *** והתשובות שלהם ממש לא עניניות.

לבסוף הצלחתי להגיע לבית המכס בחיפה (ייבוא אישי) ושם אמרו לי שאסור בשום פנים ואופן להזמין סכינים מחו"ל.
לאחר מכן אותה בחורה אמרה לי לפנות למחלקת ייבוא מסחרי, ושם גם לא עזרו לי, ואמרו לי שעליי לפנות לסוכן מכס פרטי.

אז WTF?

למישהוא יש מושג איך מתבצע כל התהליך?

האם מישהו פה הזמין בעבר כלי נשק קר מחו"ל?

תודה רבה לעוזרים, זה חשוב!

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 16:10 ,9 מרץ 2009, ב'

מה אתה מנסה להזמין ובאיזו כמות?ככלל אין בעיה להזמין סכין אחד מכל סוג.להזמין 10 זהים זה כבר סיפור שונה.אפשר שכל אחד יקבל הסכין לביתו?
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

סער
הגורו הגדול

הודעה על ידי סער » 18:46 ,9 מרץ 2009, ב'

במקום להתרוצץ ולהסתבך (אתה מדבר על ייבוא של כמות מסויימת - ולו קטנה - זה ייבוא מסחרי שמחייב עמיל מכס ובירוקרטיה - סופו של דבר סביר שתשלם הרבה מעבר למה שתכננת להוציא במקור) יותר פשוט לפנות לאחד מהיבואנים, לשלם אולי קצת יותר אבל מחיר שיוסכם מראש ובטוחני שתמורת רכישה קבוצתית תקבל מחיר קבוצתי, כולל שירות ואחריות. זה מקובל ויותר מיחידה אחת מצה"ל, בסדיר ובמילואים, ביצעה זאת.
אוצר וחוקר נשק היסטורי

ACT - Armed Combat & Tactics

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 21:20 ,9 מרץ 2009, ב'

עיני לא צרה ביבואנים-מגיע להם להתפרנס והם נותנים לנו שירות חשוב,בתיקונים,מידע והחלפות למשל.לכן שאלתי מה הדגם ומה הכמות,כי למיטב ידיעתי לא כל הפירמות וכל הדגמים מיובאים ארצה,ואם 4-5 חברים בצוות המילואים מעוניינים באותו סכין,ברמת מחיר שווה לכל נפש-לא בטוח שיבואנים ייטרחו לעשות יבוא מיוחד.מה בעצם הקושי שהדילר בחו"ל יישלח לכל אחד למעונו סכין יחיד? להזמין אפשר הרי במרוכז?!

BlueHawk
חדש בפורום

אהממ,

הודעה על ידי BlueHawk » 22:20 ,9 מרץ 2009, ב'

אנחנו 3 חבר'ה, ואנחנו רוצים סכין פשוט שעולה בערך 8דולר,
זה סכין עשוי מפלדת קרבון, באורך כללי של 22 ס"מ (אני מניח שאורך הלהב הוא בין 6 ל8 ס"מ).

אנחנו נעולים על הדגם מכיוון שלמספר חברים ביחידה כבר יש את הסכין, ועל אף שהוא זול הוא מאוד אמין.

זהו בגדול.

האם על 3 סכינים במכס צריכים לעשות לנו בלאגן?

וסתם לצורך העניין, אם אני אזמין סכין אחד פשוט, שעולה בסה"כ 8 דולר, יש מצב שהמכס יחרימו לי אותו?

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 22:42 ,9 מרץ 2009, ב'

כמו שאתה יודע-אני מניח-אני לא יבואן,אבל לצורכי האוסף שלי,וכשירות לבני משפחה וחברים קרובים ייבאתי ביבוא אישי לאורך השנים הרבה פריטים(נגיד-הרבה עשרות).אם אתה לא מזמין סכין אוטומטי,פגיון גדול או חרב ,זה צריך להיות מאד פשוט להזמין אחד לשימוש עצמי.לי לפחות לא החרימו כלום מעולם ,והיו שם גם סכינים יותר פרובלמטיים ממה שאתה מתאר.
רק לצורך הסקרנות-מה הדגם שהתחבב עליכם ביחידה?המחיר נשמע פנטסטי!

dBu24
בלייד ראנר

הודעה על ידי dBu24 » 23:16 ,9 מרץ 2009, ב'

סיפור מענין:

בשמונה דולר יש אופינל קטן ואוקפי 8O

דוד

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים