שאלה טובה לברווז!

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
פרסם תגובה
רודי
תושב קבע בפורום
שאלה טובה לברווז!

הודעה על ידי רודי » 22:49 ,4 מרץ 2009, ד'

קודם כל תודה רבה שהיצאתה את עזרתך.... יש לי כמה חברים שרוצים לעזור לי אבל או שסוגרים נושאים שלהם וא שכותבים יותר מידי איכות נמוכה בתגובות ולא ברור כבר על מה מדובר הנושא.
.אם אפשר לדעת למה סגרו את FISHMAN עם נושא הפולדר דמסקוס?
יש לי הרגשה שכל פעם שמדובר על רודי זה עושה למישהו צרבת!!!!!!!
נמעס לי ממשחקים מלוכלכים.למה אתר של סכינים נהפך למשחקים פוליטים?
תודה!
מצפה לתשובתך! לא למייל פרטי!
www.rudi-knives.com

drorhermesh
נושא - כלים

או במילים אחרות

הודעה על ידי drorhermesh » 11:48 ,5 מרץ 2009, ה'

מה החוקים?
מה המשימה?
ומה אנו עושים במקרה של הודעת אמת?

Guest

הודעה על ידי Guest » 13:49 ,5 מרץ 2009, ה'

אני מבקש להציע לפתוח פורום מכירה של יוצרים/סוחרים ופרטיים. זה קיים בפורומים אחרים, מדוע לא כאן? זה ינקה הרבה תחושות שליליות וגם יתרום להתפתחות הענף. ראו דוגמה ב- http://www.britishblades.com/forums/
מייק

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 18:19 ,5 מרץ 2009, ה'

רודי.
פישמן נחסם לאחר שהבהרתי לו כי הודעת מכירה כשהסכין נמצאת למכירה בחנות ולא אצלו כאדם פרטי לא מקובלת לפי חוקי האתר, בשירשור "מכתב פתוח לברווז". הוא פירסם את הסכין שוב למכירה, ועל זה נחסם.
אני יכול כלקוח של האתר שלו לקנות את הסכין דרך החנות שלו ולקבל עליה חשבונית.
זה כבר מכירה מסחרית לכל דבר ועניין, כשהפורום לא נועד לזה והבהרתי זאת רבות.

אין פה פוליטיקה. אני יכול להבטיח לך את זה.
כל סכין שתעלה למכירה בידי האדם שהיא נמצאת בבעלותו הבלעדית, כחלק מהאוסף או כיצירה אשר הוא בנה ומבקש למכרה, שלא דרך צד-שלישי כגון חנות, וירטואלית (אינטרנט) או פיזית, היא "כשרה" ולא אגע בהודעה.

פורום המכירה והקנייה נועד עבור דבר אחד: לתת צינור לאנשים שרוצים למכור חלקים מהאוסף שלהם. לא יותר, ולא פחות. הסיבה שאני מכניס בקטגורייה הזו גם את היוצרים אשר מן הסתם מתפרנסים מזה היא נטו ניסיון לקדם קצת את התחום המאד מצומצם ולא נפוץ הזה בארץ. אין לבלבל בין זה לבין מכירה דרך חנות.

הפרסומות פה באתר הן בתשלום מלא. ועדיין התשלום הנ"ל לא מקנה זכויות יתר לאיש. במידה וחנות כלשהיא תציע למכירה באתר סכין של המפרסמים, ההודעה תימחק גם כן והמשתמש יושעה, והפעם לחודש.
עם זאת שהפרסומות הן בתשלום, התשלום הנ"ל נועד לממן את עלות אחזקת האתר בלבד. האתר קיים ללא כוונת רווח ואינו נחשב לעסקי. מכאן ההתעקשות העיוורת על לשמור אותו "נקי" מחנויות.

רודי, שוב- צר לי על שאתה נפגע מפעולות מנהלה שרירותיות.
אי לכך, אני גם מציע את עזרתי בהקטנת והעלאת תמונות של יצירותיך והודעות מכירה שלהם- אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל, את כתובתי יש לך, ואם לא אשלח לך בהודעה פרטית.

אין בכוונתי לפגוע באיש חלילה או לפגוע בפרנסה של מישהו שזה עוד יותר חמור.
אך האתר יוסד על חוקים, ומסתבר שיש צורך לאכוף אותם בעצמה, אחרת הם נרמסים.

דרור, במקרה של הודעת אמת אין להזריק אנטרופין.

מייק, לצערי בטווח המיידי הפורום לא יעבור להיות מסחרי. יש תכנית מגירה לכך, אך תכנון הזמן הצפוי הוא לקראת סוף שנה הזו, ואני עדיין לא יודע באיזה צורה זה יתממש.
הרעיון כשלעצמו הוא נהדר, וכפי שציינתי הוא מתוכנן לקרות.
מתישהוא. :?

בינתיים אני אצטרך להמשיך להיות "הרע" ולהשליט כאן סדר, ולענות על השאלות הקשות שאני נשאל, כי באמת יוצא שמה שאני עושה נראה מכוער ואינטרסנטי.

אני משתדל להיות הכי שקוף שאני מסוגל אתכם. שימו עצמכם לרגע במקומי.
לא פעם תידרשו להחליט החלטה קשה שנראית נורא ועלולה לפגוע במישהו מחד, אבל תהיו חייבים לבצע את זה כי זה מנוגד לכללים שאתם עצמכם עזרתם לנסח וליצור.

זה לא מקום נעים להיות בו, ואני תמיד שמח לשמוע את התגובות שלכם למה שאני עושה, כי זה מה שטוב בדיעות- לכל אחד יש אחת, והיא בדרך כלל מסבירה לך משהו חדש על משהו, שלא ראית בצורה הזו עד לאותו רגע.

וואו, בקרוב פורים- יצאה לי מגילה 8O :lol: ...
בברכת ערב טוב,
דורון.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים