המיכתב פתוח למנהל אתר ברווז

פורום זה הינו הפורום הראשי של האתר.
במקביל לפורום זה יפתחו פורומים נוספים לפי הצורך...
נעול
Fishman
חדש בפורום
המיכתב פתוח למנהל אתר ברווז

הודעה על ידי Fishman » 19:07 ,18 פברואר 2009, ד'

1.בנאדם שנירשם בפורום מבצע נוהלים של פורום זה נוהל ברור ומכובד.
2.בפורום קניה ומכירה רשמתי כמה הודעות בקשר למכירה סכינים.
בקצרה סקיצה אחת מהם
Flower-work Rudi Zirlin
א.פרטים של הסכין
ב.מכיר
ג.תמונות
כל המודעות שלי נימחקו עם הכתבה הבאה
הודעה נמחקה.
''פעילות של "סוכנים" אסורה לפי חוקי הפורום.
כפי שהבהרתי, זה לא יאה ולא יורשה.
בפעם הבאה המשתמש ייחסם לשבוע''.
3.למנהל האתר ברווז ''סוכן'' או ''סוכנים'' -בהגדרה קצרה-זה בנאדם שמוכר סכינים או כל נשק קר שלא נימצא בבעלותו וכ'ו
4.מאיזה ''מקורות'' קיבלת ידע מבעל הסכינים האלו?שלחת הודעה לבירור אליי-לא!!! שלחת הודעה לבירור לרודי או היתקשרת אליו-לא!!!
אז למה למחוק מודעות בלי לבדוק את העיניים לעומק??!!
5.סכינים custom ואחרים שאני מוכר בפורום קנייה ומכירה נימצאים בבעלותיי!
לידע כללי אני קונה מ-Rudi Zirlin סכינים שאהבתי,ולפעמים הם עוד עוברים פינישים,אבל מרגע שאני קונה אותם הם עדיין נימצאים במכירה
רוב הסכינים האלה נימצאים אצל Rudi Zirlin בסדנה,בגלל שהרבה אנשים מגיעים לראות ולהזמין עבודות מימנו.
6.אבקש ממנהל האתר ברווז לטפל בנידון.

בכבוד רב מיכאל פישמן
RIF נשק קר - עולם הגבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:28 ,18 פברואר 2009, ד'

להלן תשובתי.
הסכין אשר פירסמת למכירה נמצאת למכירה גם בפורום של "סכיני פישמן" שמופיע בחתימתך.
גם אם נתעלם לרגע מהעובדה שחתימתך היא בפועל פירסום של חנות.

האתר המוזכר למעלה הינו מסחרי לחלוטין.

ציטוט נבחר מדף הבית בעברית:
קטלוג מוצרים אונליין

"ברוכים הבאים !!! הנכם מוזמנים להסתכל במבחר חלקי המחשב בחנותינו: כניסה כמשתמש רשום - יצירת חשבון ללקוחות חדשים ".

בפועל מי שמוכר את הסכין הזו בסופו של דבר זו חנות.
ההודעות הנ"ל הם פירסום נטו.
פעילות של פירסום חנות, ע"י מישהו המקורב לחנות, זו פעילות של סוכן.

אכן לא התקשרתי לרודי או אליך, ולא שלחתי גם הודעה פרטית לבירור. המקרה נראה מובן מאליו, ובמיוחד שגם ב-2 ההודעות הנוספות שפירסמת, הופיעו הפריטים למכירה גם בחנות.

מר פישמן, אנא תקן אותי אם אני טועה איפה שהוא בהבנתי את העניין.
בברכה ובכבוד רב,
דורון.
סכין שמקבלים במתנה לא בודקים לה בשיניים...

סכין מהגדרתה היא כלי לפני שהיא כלי נשק.

אמיר_לב
אביר האפל

הודעה על ידי אמיר_לב » 19:57 ,18 פברואר 2009, ד'

למה שלא תשקול לפתוח תת פורום להודעות מסחריות כאלו... דבר שיתאים לכל היוצרים פה, מבלי לעבור על חוקי הפורום...

אגב, בניגוד ליבואנים וסוחרים במוצרים של חברות,אני לא מבין את הסירוב הגורף כשיש לך פה יוצרים פרטיים שנותנים את הסכמתם לפרסום המוצרים שלנם.

הייתי רוצה לדעת למה מצד אחד ישנן פרסומות מצד שני לא ניתן לפרסם את המודעות הנ"ל?, הרי סברתי שהפגיעה היא למעשה ביבואנים רשמיים של חברות ולמעשה שימוש לא חוקי בשם ומכירת מוצרים ללא היתר דבר שעלולים לתבוע עליו...

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 21:19 ,18 פברואר 2009, ד'

אמיר.
הפורום הזה אינו אתר מסחרי ולא מיועד להפוך לכזה כרגע או בעתיד הקרוב. תת-פורום מסחרי יפר את הציוויון הזה.

באשר ליוצרים הפרטיים.
אני משתדל ללכת על קצות האצבעות מסביבם.
מצד אחד האינטרס שלי הוא לתת להם במה שיוכלו להראות את יצירותיהם, ולקדם ולו במעט את הנושא הכל כך נדיר בארץ של סכיני קוסטום.
מצד שני, ישנם חוקים, ואי אפשר להתכחש אליהם.

הפירסומות שבאתר הן בתשלום מלא, ועוזרות לממן את אחזקת האתר.
ההחלטה הזו הייתה של עומר , וזו דרך הגיונית לממן את ההוצאות של האחזקה השוטפת פלוס פיתוח וגדילה שיש בהם צורך מפעם לפעם.

מקווה שהבהרתי כמה דברים, לך ולכל מי שעלו לו שאלות דומות.

Fishman
חדש בפורום

הודעה על ידי Fishman » 22:26 ,18 פברואר 2009, ד'

שלום דורון!

אני לא מפרסם את החנות סכינים שלי -בגלל שזה אתר לא מיסחרי לחלוטין.
חתימה שלי זה דף הבית שלי פרטי לחלוטין,בתוך זה נימצא גם פורום ישראלי -בין לאומי עם תירגום של 3 שפות לכל מי שאוהב סכינים וגם כל מי שיודע ליצור אותם,כולל וידאו ב-knives show ממיפגשים בהרצליה 2007-2008,קיריית אונו 2008 וכ'ו...
בפורום אני מוכר רק סכינים שלי פרטיים ואני יכול להציג אותם ב-10 מקומות אחרים אבל הם עדיין ניקראים סכינים הפרטיים שלי הנימצאים בבעלותי,וכמו כל מישתמש בפורום אני יכול למקור סכינים פרטיים שנימצאים בבעלותי

בכבוד רב מיכאל פישמן!
RIF נשק קר - עולם הגבר

GOREN55
אביר האפל

הודעה על ידי GOREN55 » 22:29 ,18 פברואר 2009, ד'

מהכרותי את מר פישמן
אני חושב שהחברים צריכים להעריך נכון את פעולתו ותרומתו לענף המתהוה הזה,
של הסכינים .מר פישמן ריכז קבוצת אמנים בעלי כישרון רב בבנית סכינים .
ומאפשר להם במה
להציג את עבודתם.
אני אישית גאה במאמצים שהאיש משקיע בחיבור הקבוצות הצפונית וזאת מהמרכז.
אני לא חושב שיש היגיון לאפשר מכירת עשרות סכינים סידרתיות ולהגיד שזה לא עסק. ולמנוע מכירתם של כמה סכינים מיצור עצמי. רבותי המכירות פה הן בכמות מיסחרית
ואולי צריך אפילו לשלם עליהם מס
" ברווז" צריך לאפשר הצגת סכיני הקסטום של כל היוצרים כולל
TC
מהדרום.שכתב לי אתמול " שומרי הגחלת של עולם העשיה הזה " לא בדיוק בהקשר הזה אבל מתאים.
לך מר פישמן אני מציע או לפרסם באאנר באתר
או לפרסם תמונת הסכין עם הפניה לאתר שלך ושם יהיו פרטי המכירה
תודה !

Guest

הודעה על ידי Guest » 9:48 ,19 פברואר 2009, ה'

אני עם גורן ב- 100%
מייק

Pesel

הודעה על ידי Pesel » 10:10 ,19 פברואר 2009, ה'

לי יש ביעה רק עם חתימה שבה מופיע שם האתר של מיכאל (פישמן).

כשאני מפרסם דברים למכירה, אני עושה את זה בפורומים ואתרים רבים ככל האפשר כדי להגדיל סיכוי חשיפתם לקונה הפוטנציאלי, וזו זכותו של של כל מוכר. אין באפשרות בעל או עורך האתר לחייב לפרסם רק אצלו.
הקהילה שלנו מאוד קטנה, ותוך זמן מאוד קצר לומדים מי בעד מי, ומי מנסה "לדרוס". קל מאוד לשים לב, שחלק מהיוצרים/חנויות/יבואנים מקודמים באתר ולפעמים בעזרת האתר ללא שום התנגדות מצד בעלי האתר. זכותו של מיכאל פישמן לשבח כל אומן שהוא רואה לנכון. אך קידום אתרו הפרטי חייב להיות בתאום מלא עם בעלי הפורום.

יצא קצת מסובך, מקווה שהבנתם את מה שניסיתי לומר.

דובון
אביר האפל

הודעה על ידי דובון » 13:03 ,19 פברואר 2009, ה'

פסל
תרשה לי להציע פרפראזה למה שכתבת(כי גם אתה מודה שזה לא ברור):
אם פישמן רוצה לקדם את האתר שלו (שכפי שאני מבין הוא גם חנות)-ישים באנר בתשלום בתחתית הדף,או במקום אחר שיקצה לו עומר,וזה מבלי להתעלם מהזכויות שיש לו בקידום יוצרים עולים חדשים בצפון.

אם פישמן רוצה למכור סכין מהאוסף הפרטי שלו (כמו שלסאל גלייזר יש אוסף פרטי בנפרד מהפעילות המסחרית של ספידרקו)-שיציע אותו למכירה-בין הביונט שלך לפגיון של שגיא-אבל בלי לינק לחנות אלא" מיכאל מציע סכין".
יודע מה-איך אומרים ביידיש-"שוכב על השכל"!
גם אם תנצח במירוץ העכברים תישאר עכבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 19:08 ,19 פברואר 2009, ה'

Fishman כתב:אני לא מפרסם את החנות סכינים שלי -בגלל שזה אתר לא מיסחרי לחלוטין.
חתימה שלי זה דף הבית שלי פרטי לחלוטין,בתוך זה נימצא גם פורום ישראלי -בין לאומי עם תירגום של 3 שפות לכל מי שאוהב סכינים וגם כל מי שיודע ליצור אותם,כולל וידאו ב-knives show ממיפגשים בהרצליה 2007-2008,קיריית אונו 2008 וכ'ו...

אני לא חולק על העובדה שיש לך שם פורום שלם בנוסף לחנות.

בפורום אני מוכר רק סכינים שלי פרטיים ואני יכול להציג אותם ב-10 מקומות אחרים אבל הם עדיין ניקראים סכינים הפרטיים שלי הנימצאים בבעלותי,וכמו כל מישתמש בפורום אני יכול למקור סכינים פרטיים שנימצאים בבעלותי

בכבוד רב מיכאל פישמן!
מר פישמן.
אני לא מבין איך אתה יכול לטעון שאלו סכינים פרטיות שלך ושאתה לא מוכר אותם כעסק, אחרי שכמעט קניתי אחת דרך החנות שלך.
והנה תמונה להמחשה.
סכינים שנמכרות דרך חנות, יכולות להמשיך להימכר דרך החנות, כל עוד הן לא מפורסמות פה למכירה כאילו שאדם פרטי מוכר אותם.
או שאם תרצה, אתה מוזמן להמשיך לפרסם אותם פה, אך תוריד אותם ואת החתימה שלך מהאתר שלך.
כל עוד ניתן לקנות סכין דרך עסק אשר אינו משלם על פירסום פה באתר, דבר הנתון לשיקולו של עומר האם להסכים בכלל לקחת מפרסם נוסף, הודעות אשר בפועל מהוות פירסומת סמוייה או גלוייה לא יורשו כאן.
אני עומד מאחורי החלטתי.

בנימה מעט אישית יותר.
צר לי הכי הרבה מהסיפור הזה על רודי, אמן בחסד אשר רק נפגע בימים האחרונים מהחלטות ההנהלה באשר לאופן פירסום יצירותיו.
אין לי דבר נגד רודי, אני מעריך את האיש ופועלו, שמעתי עליו רק דברים טובים, והעבודות שהוא מוציא מתחת לידיו מהממות ביופיין.
אין פה העדפה של יוצר זה או אחר, למרות שאני חושש שנוצרה מראית עין שכזו.

בברכת יום נעים,
דורון.

רודי
תושב קבע בפורום

הודעה על ידי רודי » 23:42 ,19 פברואר 2009, ה'

שלום לכולם!
בזמו אחרון קראתי על אצמי הרבה דברים "נחמדים ומעניינים" שלא ידעתי על אצמי עד היום.
אני לא רוצה לכתוב דפים שלמים -יותר טוב לעבוד.
1. לברווז:
סכינים שמיכאל פישמן מציג הוא קנה ממני ואני חושב שיכול למכור גם כאן,גם בחנות שלו ובכל מקום אחר.
חבל שאתא מחליט לבד ולא שואל אותנו-וצריך להאמין לאנשים.
2. לדובון
אנו עוד לא מכירים אישית וכנרא לא טיילתה באתר שלי אחרת לא הייתה כותב שאני עולה חדש-זה לא אומר שזה ישפיל אותי זה רק אומר שאתא לא יודע עלי דברים.
בקשר ללינקים-למה מעצבנת חתימה של פישמן?
כל אחד מפרסם מה שהוא רוצה-לדוגמה
חתימה של סער ACT - Armed Combat & Tactics זו החברה
חתימה של מוטי http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3363926,00.html
זו הכתבה.
אני רציתי להכנים לינק של האתר שלי www.rudi-knives.com -לא הצלחתי
בפעם מאה אני נותן את מספר פלפון שלי 0526764925 -אם יש שאלות -אני כאן.

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 0:06 ,20 פברואר 2009, ו'

רודי,
אין לי בעייה שימכור כאן את הסכינים, אבל זה מתחיל להוות בעייה כשהוא מעמיד אותם למכירה דרך חנות ומפרסם את החנות בלינק ישיר בחתימה שלו.
אני חושב שהעובדה שניסיתי וכמעט קניתי אחת מהסכינים שלך דרך החנות שלו, מעידה על כך שאולי אמנם הסכינים הם שלו, אבל המוכר בפועל זו חנות.

Fishman
חדש בפורום

הודעה על ידי Fishman » 18:55 ,20 פברואר 2009, ו'

מר דורון
1.צריך לעשות סיכום לכל דבר שנדון פה בקשר למיכתב שלי.
2.ברגע שיצאה ההודעה הראשונה שלי,החתימה הייתה מיתחת להודעה.
חתימה -נקראת פרסום של אתר חנות-אז הייתה צריך ישר למחוק אותה,וכל העיניין היה סגור לחלוטין,ולא משנה כמו שציין Rudi שמישתמשים אחרים מכניסים לינקים שלפי הגדרת מנהל האתר גם ניקראים חומריי פירסום.מראש מסכים שקשה לעקוב אחריי כל המודעות של המישתמשים בפורום.
3.אני מחליף לינק חתימה לחתימה אחרת ועם זה לא ניראה תמחוק אותה ולא הודעה.

4.מסביר עוד פעם לידע כללי:Fishman knives,חנות , מה שכתבת מקורבים לחנות, גם פורום שלם,פעילות סוכן ובנוסף אירגון פגישות,קידום custom israel, אומנים,קידום תלמידים של אומנים - אחריי זה עומד בנאדם אחד- פישמן מיכאל, שאני מבצע את זה בכוחות עצמי, ובתקציב פרטי שלי.
5.בארץ קיימים שני פורומים שבהם מדברים על סכינים נטו- זה סכינים למבינים ו Fishman knives.וזה אומר שצריך להיות איגוד האינטרסים ולא הפוך.
6.ועצלי בFishman knives אני יעשה באנר - לינק של סכינים למבינים שאוכלוסיה ותיקים,עולים חדשים שאין להם בעיה בשפה -יכולים לגלוש ולהישתתף בפורום.
וגם לכל המישתמשים -הסוכנים של ספיידרקו,Kabar וכ'ו... יכולים לשלוח אליי לינק- באנר שלהם שיקבל מקום באתר Fishman knives
ללא תשלום!!!
RIF נשק קר - עולם הגבר

ברווז
מנהל אתר

הודעה על ידי ברווז » 16:37 ,21 פברואר 2009, ש'

Fishman כתב:מר דורון
1.צריך לעשות סיכום לכל דבר שנדון פה בקשר למיכתב שלי.
2.ברגע שיצאה ההודעה הראשונה שלי,החתימה הייתה מיתחת להודעה.
חתימה -נקראת פרסום של אתר חנות-אז הייתה צריך ישר למחוק אותה,וכל העיניין היה סגור לחלוטין,ולא משנה כמו שציין Rudi שמישתמשים אחרים מכניסים לינקים שלפי הגדרת מנהל האתר גם ניקראים חומריי פירסום.מראש מסכים שקשה לעקוב אחריי כל המודעות של המישתמשים בפורום.

הלינק שבחתימתך לא שונה או נמחק, מסיבה שהוא מכיל גם פורום ולא רק חנות, עם גישה למידע רב בשפה הרוסית שאין לה תמיכה באתר הזה. אם האתר היה של חנות בלבד, הוא היה נמחק, והיינו מדברים על זה בפרטי.

3.אני מחליף לינק חתימה לחתימה אחרת ועם זה לא ניראה תמחוק אותה ולא הודעה.

אני מעריך את זה.

4.מסביר עוד פעם לידע כללי:Fishman knives,חנות , מה שכתבת מקורבים לחנות, גם פורום שלם,פעילות סוכן ובנוסף אירגון פגישות,קידום custom israel, אומנים,קידום תלמידים של אומנים - אחריי זה עומד בנאדם אחד- פישמן מיכאל, שאני מבצע את זה בכוחות עצמי, ובתקציב פרטי שלי.
5.בארץ קיימים שני פורומים שבהם מדברים על סכינים נטו- זה סכינים למבינים ו Fishman knives.וזה אומר שצריך להיות איגוד האינטרסים ולא הפוך.
6.ועצלי בFishman knives אני יעשה באנר - לינק של סכינים למבינים שאוכלוסיה ותיקים,עולים חדשים שאין להם בעיה בשפה -יכולים לגלוש ולהישתתף בפורום.
וגם לכל המישתמשים -הסוכנים של ספיידרקו,Kabar וכ'ו... יכולים לשלוח אליי לינק- באנר שלהם שיקבל מקום באתר Fishman knives
ללא תשלום!!!
אני מעריך את מאמציך לביצוע פשרה.
אבל העובדה היא שעדיין ניתן לקנות סכין המפורסמת פה מהחנות שלך, דרך החנות עצמה ולא מולך אדם פרטי, ומכירה של מוצר ע"י עסק ופירסומו כאן היא דבר אסור על פי חוקי הפורום הזה.

כפי שכבר אמרתי, או שתוריד את הסכינים הללו מאתרך, ותרסם אותם פה, או שתוריד את הפריטים הללו מפה, ותמשיך לפרסמם לאין מפריע שם.

אני לא יכול לשלוט על מה שאתה מעלה לאתר שלך, אבל אני כן יכול לשלוט על התכנים אשר עולים לאתר הזה, ולעצור אותם אם הם מתנגשים עם אחד או יותר מהחוקים שלו.

אם ברצונך לפרסם פה באתר את חנותך ומרכלתך, אנא צור קשר עם עומר שנוגע לקניית פירסום פה באתר. כך הדברים מתנהלים אצלנו.

בנימה אישית יותר.
אני מסכים אתך ב-100% שצריך להיות איחוד אינטרסים. התחום הזה לא ממש נפוץ בארץ, וחבל.
אך ישנם חוקים לאתר הזה, ויש לקיימם.

אני חושב שהבהרתי את עמדת ההנהלה בנושא דיי הצורך.
הנושא ננעל.

נעול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד